Skocz do zawartości
KaxxL

Gg W Erze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak ja w temacie jakie macie wrazenia, da sie pogadac normalnie?[mam t610 troche sie dzoj wiesza czy to moze byc utrudnienie?] bo nie wiem czy sobie kupowac starter ery/heyah zebym mogl korzystac z gg od czasu do czasu(jak glowna siec zostawie tak czy siak oranga bo duzo znajomych ma a szkoda ;x)

Warto czy nie warto zainwestowac w to te 9zl na starter?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to czlowieka trafia bez normalnej klawki, ale jak rozmawiasz z kims czesto na gg to mozna oszczedzic na smsach ;)

 

wady:

- brak mozliwosci importowania kontaktow

- maksymalnie 30 kontaktow

- czasami trzeba sie kilkakrotnie laczyc

- jak stracisz zasieg, telefon sie wiesza na chwile i zamyka gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- brak mozliwosci importowania kontaktow

Jak masz na serwerze gg liste (max 30 osob) to wtedy importuje sie automatycznie.

 

Ja uzywam na SE W810i i super sprawa, chodzi super, czcionka mala i dobrze czytelna.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak trochę z innej beczki, to jak jest z opłatami? Płaci się za samo GG, czy za transfer też? Czy można np połączyć się 1 marca, nawijać non stop przez 24/dobę do 31 marca i zapłacić tyle samo, co ktoś kto przez cały miesiąc wysłał 1 krótką wiadomość? Ma to ktoś w Plusie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to pytałem na samym początku - czy 4+Vat i tyle, czy jeszcze za GPRS?

Trzeba chyba pani w salonie Plusa zapytać. Tak przy okazji bardzo fajna dziewczyna, tylko już zajęta :P

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu o plusie piszesz, mowie przeciez ze "EraGG" dziala tylko w sieci ERA, nie Plus. W innych sieciach masz innego klienta i placisz dodatkowo za przesylane dane.

 

Tylko w Erze, jest 4zl brutto na miecha.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam trochę mieszane uczucia co do eraGG..

 

przez pierwszy tydzień (bezpłatny) działało super (na moto e398/ se k750i) teraz jak sie skończyła bezpłatna subskrypcja i chce wykupić na kolejny tydzień to dostaje komunikat ze "nie ma pieniędzy na zakup subskrypcji..."

 

myślę sobie WTF?! mam tel na abonament to powinno obciążyć rachunek.. jednak tak nie jest..

 

napisałem mail'a do BOA, w odpowiedzi dostalem

 

Witam

 

W odpowiedz na nadesłane pismo śpieszę poinformować, że opisywany przez

pana problem został już zidentyfikowany przez Dział techniczny, sprawa

została przekazana do dostawcy i w chwili obecnej trwają prace mające na

celu usunąć problem. Przekazałem Pana numer do Działu technicznego z

prośbą o przekazanie odpowiedzi w postaci wiadomości sms jak tylko problem

zostanie usunięty.

 

Nawiązując do działania aplikacji w systemie abonamentowym to oczywiście

nie ma tu takich ograniczeń i Gadu Gadu jest dostępne zarówno dla

użytkowników Tak Tak jak i dla Abonentów.

 

Przepraszam za zaistniałe niedogodności i mam nadzieję, że niebawem

zostanie Pan poinformowany o usunięciu problemu.

minął tydzień.. a sprawa nadal nie jest wyjaśniona/rozwiązana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czesto sie rozlacza a caly komunikator jest ułomny. Po skonczeniu darmowego okresu próbnego podziękowałem. Wole sobie kupic piwo niz placic za taki szajs, a korzystać z "darmowego" wifi i jabbera na psp ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba predzej ciagle polaczenie GPRS zjada baterie? :)

Nie wiem, dawno nie musiałem korzystać z GPRSU. Większość, to UMTS. I to połączenie wraz z Operą Mini nie zjada tak szybko bakterii jak GG, więc być może to nie do końca prawda że połączenie tak szama akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innych sieciach sie nie oplaca sciaglem to gg z ich strony najpierw wyslalem tego sms do atywacji i 5zl zjadlo a nawet sie z serwerem nie polaczylem :D

W iplusie simdacie sie to oplaca jeszcze :razz: 3gr za 100KB, tyle akurat kosztuje ok 1h rozmowy na gg i do tego jeszcze mozna wmiare tanio po necie chodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czesto sie rozlacza a caly komunikator jest ułomny. Po skonczeniu darmowego okresu próbnego podziękowałem. Wole sobie kupic piwo niz placic za taki szajs, a korzystać z "darmowego" wifi i jabbera na psp ^^

No coz jak mieszkasz w srodku lasu to moze ci sie rozlacza ;)

 

Mi NIGDY nie zerwal polaczenia i jak na komorke jest niezle rozbudowany.

Czego ci tam brakuje 100 emotek? Wysylania obrazkow czy czego?

 

Szajsem tego bym nie nazwal, jestes jednostkowym przypadkiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Olsztynie, a najczesciej rozlaczalo w centrum miasta. I bynajmniej nei chodzilo tutaj o zasieg sieci bo z nim wszystko w porzadku, tylko komunikator działał jakis czas i nagle tracił łącznośc z serwerem.

Czego mi brakuje? Niestety 30kontaktow to za malo, zwlaszcza jezeli nie mozna wybrac tych 30stu osób z listy zaimportowanej na serwer gg.

No i sam komunikator strasznie mozolnie działa, wiem ze to java, wiem ze to siemens ale niesmak pozostaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz uroki twojego Siemensa, na moim SE nic nie muli i reaguje bardzo dobrze na polecenia.

Czasem mam nawet po 3h polaczenie z GG i nie zrywa. Nawet gdy jade samochodem czy pociagiem.

 

A liste 30 osob, sobie przygotowalem na kompie i wyslalem na serwer.

A tak to nigdy na serwerze listy kontaktow nie trzymalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz uroki twojego Siemensa, na moim SE nic nie muli i reaguje bardzo dobrze na polecenia.

Czasem mam nawet po 3h polaczenie z GG i nie zrywa. Nawet gdy jade samochodem czy pociagiem.

 

A liste 30 osob, sobie przygotowalem na kompie i wyslalem na serwer.

A tak to nigdy na serwerze listy kontaktow nie trzymalem.

Z moim siemensem raczej wszystko jest ok bo inne aplikacje w javie nie sprawiaja takich problemow.

Po za tym skoro tobie nie zrywa połaczenia to juz wszystko jest ok? Wielu ludzi wspomina o zrywaniu połaczen i jakos watpie zeby wszyscy zmyslali. No i chyba raczej kazdy normlany czlowiek stara sie miec w razie czego liste rowniez na serwerze...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej denerwuje krótka lista kontaktów :mur: , podobnie jak SKRYTOBÓJCA przygotowałem sobie listę 30 kontaktów i ją wyimportowałem. Na N6630 jednocześnie z GG używałem PowerMP3 i nie zauważyłem specjalnych przycięć, ani w trakcie rozmowy, ani podczas poruszania się po menu gygy(jakie by ono nie było ;) ) - gorzej było z poruszaniem sie po menu telefonu przy obu włączonych w tle programach :D - gg jest "ramożerne". Klawiatura w 6630 bardzo mi odpowiada więc na prędkość pisania nie narzekałem. Nigdy nie zerwało mi połączenia, nawet podczas ponad 100kilometrowej wycieczki pociągiem po jakiś wioskach ;)

ogólnie dałbym ocenę 7/10 (nie biorąc pod uwagę tego że klawisze w telefonie to nie pełna klawiatura ;))

-1 za to że istnieje tylko java, a nie zrobili sis typowo na symbiana,

-1 za krótką listę kontaktów,

-0,5 za małe okno programu (na 6630 nie działa na pełnym ekranie)

-0,5 za wiadomośc która może mieć tylko 100 znaków (to to już nie wiem co za geniusz wymyślił)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...