Skocz do zawartości
JMKS

16m Low Clock Challenge (3ghz, 3,5ghz)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra widzę, że nie ma odzewu ze strony ShaDiQ pomimo jego aktywności w profilu.

 

Jak ktoś się zgodzi to ja mogę poprowadzić ranking ;) (miejmy nadzieje z większym zapałem...)

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra noobki teraz ja prowadzę ranking także koniec z czitowaniem... ;)

 

A teraz serio. Poprawiłem wyniki, zmieniłem też ranking, teraz jest na bazie ponumerowanej listy, dlatego jak ktoś ma jakieś roszczenia co do koloru cyferek to niestety za późno - przecież nie będę zmieniał co wynik wszystkich cyferek z miejscem w rankingu ;)

 

Postaram się dzisiaj pododawać wszystkie zaległe wyniki.

 

Proszę także o podjęcie decyzji co z kategorią dla procków Intela 45nm - czy 3,5GHz czy 4GHz, czy 16M PI czy 32M PI itd...

 

Jak coś nie pasi to już do meerona, nie do mnie - on przydzielił mi tę funkcję z udziałem sił wyższych, także co złe to on ;) - ok joke.

 

Tutaj jest moje gg: 1694172- odpisuję tylko napalonym osiemnastkom :blurp:

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę także o podjęcie decyzji co z kategorią dla procków Intela 45nm - czy 3,5GHz czy 4GHz, czy 16M PI czy 32M PI itd...

Ja bym glosowal na 3.5GHz, 4Ghz i 16m :)

 

I prosze wynik:

6'57.219 - manieq1 - E8400 (6x500), ASUS P5E (X38) , mem @ 500MHz 4-4-4-12 (dual DDR2) | http://img107.imageshack.us/my.php?image=16m3ghzcg7.jpg

Edytowane przez manieq1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym glosowal na 3.5GHz, 4Ghz i 16m :)

Myślę, że 3,5GHz dla 45nm będzie OK (nie dlatego, że nie wyciągają wszystkie 4GHz, ale dlatego że może to faworyzować droższe proce z wyższymi mnożnikami - a ma to być bardziej budżetowa rywalizacja ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 3,5GHz dla 45nm będzie OK (nie dlatego, że nie wyciągają wszystkie 4GHz, ale dlatego że może to faworyzować droższe proce z wyższymi mnożnikami - a ma to być bardziej budżetowa rywalizacja ...)

Dobrze gada, polac mu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I moj kolejny wyniczek:

6'04.375 - manieq1 - E8400 (7x500), ASUS P5E (X38) , mem @ 500MHz 4-4-4-12 (dual DDR2) | Dołączona grafika

 

Wie ktos moze jakie alphy ustawic na takich ustawieniach? Jestem leniem i nie chce mi sie szukac :D

 

Myślę, że 3,5GHz dla 45nm będzie OK (nie dlatego, że nie wyciągają wszystkie 4GHz, ale dlatego że może to faworyzować droższe proce z wyższymi mnożnikami - a ma to być bardziej budżetowa rywalizacja ...)

A ja bym dodal te 4HGz. Chociaz jako bonusowa kategorie :) Zeby bylo mozna porownac wyniki na roznych taktowaniach. Edytowane przez manieq1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to kiedyś z dyskusji wyszło, że 45nm 3g i 4g, 3g aby można było porównać z innymi kategoriami, a 4, bo większość proców sie do tego poziomu dokręci.

 

I warto by też zacząć 32M, bo jak na razie to ona mało u Nas popularne, więc proponowałby tylko jeden poziom GHZ (3?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I warto by też zacząć 32M, bo jak na razie to ona mało u Nas popularne, więc proponowałby tylko jeden poziom GHZ (3?)

Pierwszy krok do rozpowszechnienia 32M w Polsce? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było ostatecznej decyzji, dlatego jeszcze poczekam. Czyli 32M ma być tylko dla 45nm?

Dla mnie obojetne, niech inni zdecyduja.

Naszlo mnie cos, ze moznaby zrobic jeszcze 1M :) Nie wiem czy ma to sens, ale chyba sprobowac mozna. Katregorie 3GHz, 3.5GHz, 4GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nie powinno być za dużo kategori bo jest za duży burdel (mamy za mało wyników, aby robić kilka kategorii), więc dla 32M TYLKO jeden poziom GHZ (3ghz?).

 

Z kolei dla 16M kontynuowałbym 3ghz, bo można porównac z poprzednimi CPU i ewentualnie dodatkowo 4GHz, bo sporo CPU osiąga takie takty.

 

1M w lowclock - imo kiepski pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srutututu xD 3.2 imo ;]

3.456547(34) :mur:

 

3GHz / 4GHz do 16M

 

3.5GHz do 32M

 

-> mowa o 45nm ofc

 

Osobiście wprowadziłbym jesio podział na DDR2 / DDR3 , ale nie będziecie chcieli :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...