Skocz do zawartości
JMKS

16m Low Clock Challenge (3ghz, 3,5ghz)

Rekomendowane odpowiedzi

okrojony window$ z optymalkami żre 34mb memki cl3 i co ? 3s różnicy :lol: :lol: nie wiem czym to jest spowodowane, dzisiaj to jeszcze pogryze to moze rozgryze osohozzi :mur:

rozgryzaj bo ja mam jeszcze cos w zapasie :rolleyes: :rolleyes: ale jeszcze nikt nie zszedl ponizej 13 minut wiec... czekam :) :wink:

 

Ps. Fajnie sie masz na swoim procku bo masz dzielnik 14 przez co mozesz miec wieksze takty pamieci B-) powinienes mnie ostro pojechac <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli uda mi sie uratować sysa do spi to pobawie sie za pare dni-3mać kciuki, chociaż budzik w budzik nie mam za bardzo szans z p4 ale kto wie :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kategorii AMD pojawił się pierwszy wynik z DDR2 (dzięki za zgłoszenie)

Może nie zachwyca, ale myślę że to wstępniak.

bawilem sie ostatnio AM2 + DDR2, nie wiem jakbym sie staral, zawsze jestem 4-5sekund w polecy w porownaniu do s939. No tylko ze procek jeszcze ma 512 a nie 1024 L2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos SuperPi to nie jest moja specjalnosc szczegolnie z tym ramem :oops:

 

 

 

Kategoria do 3GHz

 

7'47.078 - hausner - E6600 (8 x 375), Gigabyte (965P) DS3, mem 468MHz 4-4-4-4 (dual DDR2)

 

Dołączona grafika

 

 

 

Kategoria do 3,5GHz

 

6'42.812 - hausner - E6600 (9 x 388), Gigabyte (965P) DS3, mem 485MHz 4-4-4-4 (dual DDR2)

 

Dołączona grafika

 

 

Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie low clock challenge rodzi za łatwo możliwość oszukiwania...

 

SPi 16M na 3,7GHz bez żadnych optymalizacji systemu, tak żeby minimalnie wyprzedzić czołówkę, potem clockgenem wracam na 3,5GHz i jestem pierwszy 8)

 

Screen w trakcie liczenia nie wchodzi w grę bo dłużej będzie liczył próbkę, może zdjęcie monitora? Nie wiem sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cpu-z w tle SPi spowalnia :P Wiesz, tutaj opieramy się na uczciwości, oczywiście może się zdażyć że ktoś oszuka, na to nie poradzisz, ale wtedy satysfakcje z 1 miejsca raczej wątpliwą będzie miał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki pech ze moje memki ledwo robia 250 :D takze jak nie moge oszukiwac w AMD <_< musze poszukac pamieci co zrobia 272 do spi to sie troche poprawi wyniki

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kategoria do 3GHz

 

7'04.156 - Madness - E6700 (6 x 500), Abit QuadGT (965P), mem 500MHz 4-4-4-4 (dual DDR2)

 

Dołączona grafika

 

Na totalnie zasyfionym systemie codziennym postanowiłem sprawdzić ustawienie 6x500 i proszę. Spokojnie do poprawienia ;)

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu!! ;) Quad botuje na takich ustawieniach. Jedyne co trzeba to w memsecie poprawić alfy.

A wszystko to przez strapa 1066 ktory ustawia się w biosie a nie decyduje sobie o nim płyta jak w asusie.

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu!! ;) Quad botuje na takich ustawieniach. Jedyne co trzeba to w memsecie poprawić alfy.

A wszystko to przez strapa 1066 ktory ustawia się w biosie a nie decyduje sobie o nim płyta jak w asusie.

 

Sory, nie wiedzialem, ale dzieki za info, przyda sie w przyszlosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, nie wiedzialem, ale dzieki za info, przyda sie w przyszlosci :)

Byś czytał PCLaba uważniej, byś wiedział, 100 razy o tym było :P.

 

@Madness: nadal bez CW? Coś za dobre te czasy ;), naprawdę się trzeba za Quadem rozejrzeć chyba... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byś czytał PCLaba uważniej, byś wiedział, 100 razy o tym było :P.

 

@Madness: nadal bez CW? Coś za dobre te czasy ;), naprawdę się trzeba za Quadem rozejrzeć chyba... :unsure:

 

pclola mam czytac ?:D 5/10 czytam, ale bez przesady, bo niedlugo bede mial wiedze jak promian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to postawię raid 0 na barakudach 10. System mam już przygotowany tylko postawić ;) Co do czasu to dokładnie wynik ten zrobiony jest na XP SP2 z wgranym ostatnim autopatcherem SGJ i trochę różnych pierdółek się mi w systemie zagnieździło. Dlatego wydaje mi się, że czysty sys da radę. No i wynik jeszcze bez CW robiony.

Minusem Quada jest niestety brak możliwości przekroczenia częstotliwości 556MHz na pamięciach (tzn. 556MHz to dla mnie granica stabilności). Niestety płyta wyższych taktów za chiny nie chce przyjąć.

 

Yoto - proc mi się na E6700 zmienił ;)

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie low clock challenge rodzi za łatwo możliwość oszukiwania...

 

SPi 16M na 3,7GHz bez żadnych optymalizacji systemu, tak żeby minimalnie wyprzedzić czołówkę, potem clockgenem wracam na 3,5GHz i jestem pierwszy 8)

 

Screen w trakcie liczenia nie wchodzi w grę bo dłużej będzie liczył próbkę, może zdjęcie monitora? Nie wiem sam...

oszukiwanie w zwykłym challenge jest tak samo proste, wiec nie ma co dyskutować. Trzeba po prostu liczyć na uczciwość. Jeżeli ktoś oszukuje - jego problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszukiwanie w zwykłym challenge jest tak samo proste, wiec nie ma co dyskutować. Trzeba po prostu liczyć na uczciwość. Jeżeli ktoś oszukuje - jego problem.

Sorry ale tutaj jest bez porownania latwiejsze :D

 

Madness >> ladnie szalejesz z tym Quadem. czekamy na sub-7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszukiwanie w zwykłym challenge jest tak samo proste, wiec nie ma co dyskutować. Trzeba po prostu liczyć na uczciwość. Jeżeli ktoś oszukuje - jego problem.

Ale w zwyklym challenge chodzi glownie o czas, a ze mhz oszukasz to mniejszy problem jak bys oszukal w kategorii do 3GHz imho. Sam fakt uszukiwania jest zly i nie popieram takich dzialan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuś znowu uciułałem ;)

 

3GHz

 

7'02.937 - Madness - E6700 (6 x 500), Abit QuadGT (965P), mem 500MHz 4-4-4-4 (dual DDR2)

 

Dołączona grafika

 

3,5GHz

 

6'13.485 - Madness - E6700 (7 x 500), Abit QuadGT (965P), mem 500MHz 4-4-4-4 (dual DDR2)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1: na screenie jest 5:55 a nie 5:05

po 2: nie ma takiej kategorii ;)

Ad1. Poprawione

Ad2. Przeczytaj regulamin Yoto. Taka kategoria jest.

Pozatym mieliśmy porównywać różne procki z tym samym zegarem, więc dlaczego ma zabraknąć 4GHz?

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Poprawione

Ad2. Przeczytaj regulamin Yoto. Taka kategoria jest.

Pozatym mieliśmy porównywać różne procki z tym samym zegarem, więc dlaczego ma zabraknąć 4GHz?

taka kategoria jest tylko dla netburst'a, bo tam wysokie mnożniki i z pamięciami problem. To jest LowClock, dlatego nie ma kategorii 3.5ghz AMD. A nie ma sensu się rozdrabniać na trzy taktowania Conroe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...