Skocz do zawartości
wojs

KOBIETY!

Rekomendowane odpowiedzi

AARGHH!!!

 

Moja kobieta zarzuca mi, że o nią nie dbam, bo w kółko nie dzwonię, nie e-mailuję, nie smsuję itp.

Wszystko byłaby prawda, ale JA TO ROBIĘ. MIAŁEM TYLKO 1 DZIEŃ PRZERWY i własnie wtedy ONA TO SOBIE TO NAGLE ZAUWAŻYŁA...

i mnie wkur***, bo te zarzuty są bezpodstawne i stronnicze.

PS. Ona mieszka w innym mieście i dlatego nie możemy się codziennie spotykać i stad kontakt przez ww. media.

 

CO BYŚCIE POWIEDZIELI FACETOM WKURZONYM NA SWOJE LASKI???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta raz na jakiś czas musi faceta wk^*%ić, średnio prez 2-3 dni w miesiącu pod rząd

W związku z tym ja bawię się w wędkarstwo, jeżdzę motocyklem (ten sezon zacznę trochę później :? ) lub zamykam się w warsztacie i coś tam robię :D

Ogólnie znajdź sobie jakieś hobby albo idź na browar i poczekaj aż jej przejdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna ufac komus co krwawi 5 dni w tygodniu i nie zdycha :P

 

To tak do zartu.  :lol:

jak krwawi pie dni w tygodniu, to masz pecha...

 

Zrob lasce niespodzianke czasem. wpadnij z kwiatkiem bez zapowiedzi, zadzwon z srodku nocy i powiedz, ze wlasnie miales sen o niej i takie tam. Poza tym glupiego smsa to mogles wyslac, a nie sie nie odzywac caly dzien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AARGHH!!!

 

Moja kobieta zarzuca mi, że o nią nie dbam, bo w kółko nie dzwonię, nie e-mailuję, nie smsuję itp.

Wszystko byłaby prawda, ale JA TO ROBIĘ. MIAŁEM TYLKO 1 DZIEŃ PRZERWY i własnie wtedy ONA TO SOBIE TO NAGLE ZAUWAŻYŁA...

i mnie wkur***, bo te zarzuty są bezpodstawne i stronnicze.

PS. Ona mieszka w innym mieście i dlatego nie możemy się codziennie spotykać i stad kontakt przez ww. media.

 

CO BYŚCIE POWIEDZIELI FACETOM WKURZONYM NA SWOJE LASKI???

ja bym jej kupił malutki bukiecik kwiatków a potem ostro przeleciał :) to najlepszy sposób na frustracje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AARGHH!!!

 

Moja kobieta zarzuca mi, że o nią nie dbam, bo w kółko nie dzwonię, nie e-mailuję, nie smsuję itp.

Wszystko byłaby prawda, ale JA TO ROBIĘ. MIAŁEM TYLKO 1 DZIEŃ PRZERWY i własnie wtedy ONA TO SOBIE TO NAGLE ZAUWAŻYŁA...

i mnie wkur***, bo te zarzuty są bezpodstawne i stronnicze.

PS. Ona mieszka w innym mieście i dlatego nie możemy się codziennie spotykać i stad kontakt przez ww. media.

 

CO BYŚCIE POWIEDZIELI FACETOM WKURZONYM NA SWOJE LASKI???

ja bym jej kupił malutki bukiecik kwiatków a potem ostro przeleciał :) to najlepszy sposób na frustracje :)

Tez plan. Ale nie zawsze wypali

Wojs a dopiero co sie nia tak cieszyles (w walentynki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AARGHH!!!

 

Moja kobieta zarzuca mi, że o nią nie dbam, bo w kółko nie dzwonię, nie e-mailuję, nie smsuję itp.

Wszystko byłaby prawda, ale JA TO ROBIĘ. MIAŁEM TYLKO 1 DZIEŃ PRZERWY i własnie wtedy ONA TO SOBIE TO NAGLE ZAUWAŻYŁA...

i mnie wkur***, bo te zarzuty są bezpodstawne i stronnicze.

PS. Ona mieszka w innym mieście i dlatego nie możemy się codziennie spotykać i stad kontakt przez ww. media.

 

CO BYŚCIE POWIEDZIELI FACETOM WKURZONYM NA SWOJE LASKI???

ja bym jej kupił malutki bukiecik kwiatków a potem ostro przeleciał :) to najlepszy sposób na frustracje :)

Bukiecik był całkiem spory a i to drugie, też nioczego sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AARGHH!!!

 

Moja kobieta zarzuca mi, że o nią nie dbam, bo w kółko nie dzwonię, nie e-mailuję, nie smsuję itp.

Wszystko byłaby prawda, ale JA TO ROBIĘ. MIAŁEM TYLKO 1 DZIEŃ PRZERWY i własnie wtedy ONA TO SOBIE TO NAGLE ZAUWAŻYŁA...

i mnie wkur***, bo te zarzuty są bezpodstawne i stronnicze.

PS. Ona mieszka w innym mieście i dlatego nie możemy się codziennie spotykać i stad kontakt przez ww. media.

 

CO BYŚCIE POWIEDZIELI FACETOM WKURZONYM NA SWOJE LASKI???

ja bym jej kupił malutki bukiecik kwiatków a potem ostro przeleciał :) to najlepszy sposób na frustracje :)

Bukiecik był całkiem spory a i to drugie, też nioczego sobie :)

No bo się nią cieszę, stary! Ale wiesz jak to bywa. Czasem jest długo zaje*** a czasami jest do [gluteus maximus]... Jak to w życiu. Ale i tak ją kocham :D

I mam nadzieję że pomimo różnych nieporozumień, nic tego nie zmieni. Pozdrawiam Ciebie i Twoją kobietę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)

Wiesz, jaki ładny bukiecik jej dałem. Aż mnie spytała, czy nie szkoda mi na nią pieniędzy! Mówię ci jak happy była. Później jej rolety zamontowałem i wogóle odjechałą ;)

Juro idziemy do kina. Tylko, że ja nie wiem na co... Ale nie ważne, muszę się jakoś jej zrehabilitować, no, nie? ;) (sam chętnie idę, żartuję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, co to będzie. Jakas komedia romantyczna podobno...

Ale nie wiem dokładnie.

 

Dobra, musze się chyba trochę uspokoić, bo ktoś mi powie, ze sobie posty nabijam zamiast na privie sobie gadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie romantyczna

Koles po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y policjant (Jean Reno) dowiaduje sie ze jego milosc sprzed 19 lat nie zyje i zostawia mu spadek. Jedzie do Japonii a tam....

Sam zobaczysz jak pojdziesz

Ale wybor filmu zostawiam tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojs poczytaj sobie ;) - ja mam wrazenie, ze one sie tego ucza na pamiec zanim dorosną :?

 

Jak być kobietą i nie zwariować :)

 

1. Nigdy nie mów o co naprawdę Ci chodzi. Nigdy.

2. Płacz. Często.

3. Miesiącami albo najlepiej latami rozpamiętuj przykre rzeczy, które on już dawno Ci wyjaśnił i przeprosił za nie.

4. Spraw, żeby musiał za wszystko przepraszać.

5. Złość się na niego za wszystko.

6. Zadaj, żeby do Ciebie dzwonił i wysyłał emaile. Jeśli choć raz zapomni płacz i patrz punkt 3.

7. Jeśli powiedział Ci komplement doszukuj się w tym zawsze złych intencji. Patrz punkt 4.

8. Wszędzie i zawsze przychodź spóźniona. Jeśli on się spóźni płacz i patrz punkt 4.

9. Mów często o swoim ex. Porównuj i głośno komentuj.

10. Każ mu zgadywać na co w tym momencie masz ochotę i niezależnie od odpowiedzi mów ze nie zgadł. Patrz punkt 5.

11. Obchodź wszystkie rocznice, najlepiej co miesiąc. Jeśli choć raz zapomni bądź wściekła i płacz.

12. Stale mów ze jesteś gruba. Pytaj go o to. Niezależnie co odpowie - płacz.

13. Krytykuj sposób, w jaki się ubiera.

14. Krytykuj muzykę jakiej słucha.

15. Kiedy Cię zapyta "Co się stało?", powiedz mu, ze jeśli nie wie to nie zasługuje na odpowiedz.

16. Próbuj go zmienić (najlepiej na sile).

17. Każ mu ze sobą tańczyć nawet jeśli nie umie.

18. Jeśli kiedykolwiek w czymkolwiek zawiódł, nigdy nie daj mu o tym zapomnieć.

19. Zawsze gdy choć na chwile zapadnie miedzy wami cisza, pytaj go "O czym myślisz?"

20. Analizuj każdą najdrobniejsza jego wypowiedz i doszukuj się w niej kilku znaczeń. Wybierz najmniej prawdopodobne lub niekorzystne dla Ciebie i obraz się na niego. Nie zapomnij płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojs poczytaj sobie ;) - ja mam wrazenie, ze one sie tego ucza na pamiec zanim dorosną  :? 

 

Jak być kobietą i nie zwariować :)

 

1. Nigdy nie mów o co naprawdę Ci chodzi. Nigdy. 

2. Płacz. Często. 

3. Miesiącami albo najlepiej latami rozpamiętuj przykre rzeczy, które on już dawno Ci wyjaśnił i przeprosił za nie. 

4. Spraw, żeby musiał za wszystko przepraszać. 

5. Złość się na niego za wszystko. 

6. Zadaj, żeby do Ciebie dzwonił i wysyłał emaile. Jeśli choć raz zapomni płacz i patrz punkt 3. 

7. Jeśli powiedział Ci komplement doszukuj się w tym zawsze złych intencji. Patrz punkt 4. 

8. Wszędzie i zawsze przychodź spóźniona. Jeśli on się spóźni płacz i patrz punkt 4. 

9. Mów często o swoim ex. Porównuj i głośno komentuj. 

10. Każ mu zgadywać na co w tym momencie masz ochotę i niezależnie od odpowiedzi mów ze nie zgadł. Patrz punkt 5. 

11. Obchodź wszystkie rocznice, najlepiej co miesiąc. Jeśli choć raz zapomni bądź wściekła i płacz. 

12. Stale mów ze jesteś gruba. Pytaj go o to. Niezależnie co odpowie - płacz. 

13. Krytykuj sposób, w jaki się ubiera. 

14. Krytykuj muzykę jakiej słucha. 

15. Kiedy Cię zapyta "Co się stało?", powiedz mu, ze jeśli nie wie to nie zasługuje na odpowiedz. 

16. Próbuj go zmienić (najlepiej na sile). 

17. Każ mu ze sobą tańczyć nawet jeśli nie umie. 

18. Jeśli kiedykolwiek w czymkolwiek zawiódł, nigdy nie daj mu o tym zapomnieć. 

19. Zawsze gdy choć na chwile zapadnie miedzy wami cisza, pytaj go "O czym myślisz?" 

20. Analizuj każdą najdrobniejsza jego wypowiedz i doszukuj się w niej kilku znaczeń. Wybierz najmniej prawdopodobne lub niekorzystne dla Ciebie i obraz się na niego. Nie zapomnij płakać.

Dobre!!! (o ile kobiety wogóle kierują się jakimiś racjonalnymi zasadami ;) )

 

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie:

 

To oczywiście jest żart. Wiadomo, że każdy człowiek czuje i myśli inaczej...

A jeśli się ze mną nie zgadzacie, to tylko potwierdza moją powyższa teorię ;)

 

I to nie to, żebym nie miał poczucia humoru, bo ja potrafię się śmiać także sam z siebie i własnej nielogiczności, ale, zeby po prostu znaleźć jakąś prawdę obiektywną. OKI?

 

Czasem tak jest, ze się człowiek pow<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia, a na drugi dzień żałuje, że nie wyluzował się za wczasu i nie palnał różnych głupot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie prosiłbym Moderatorów o skasowanie mojego topicu, bo dalsze dyskusje są chyba bez sensu. Cel miał być jeden:

Miałem doła i chciałem się trochę powyżalać. Cel zrealizowany.

I dalsze dyskusje są jałowe...

 

Panowie Moderatorzy: Proszę usunąć ten topic :)

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz ruszyl ten temat to:

 

KOBIETO!!!!!!!!!!! Wydrukuj i powieś w kuchni

10 przykazań

 

PO PIERWSZE:

Ciesz się, że w ogóle ktoś cię zechciał.

 

PO DRUGIE:

Nie myśl, że jak już cię zechciał, to możesz przytyć 20 kg i łazić po domu

jak łazęga.

 

PO TRZECIE:

Daj mężowi trochę luzu. I tak jest w szoku, że ożenił się właśnie z Tobą.

Trochę to potrwa. Jeszcze jakiś czas będzie się upewniał, czy wybrał

dobrze...

 

PO CZWARTE:

Pamiętaj, piwem maż się nie zatruje.

 

PO PIĄTE:

Nie wypytuj go stale, gdzie był i co robił, próbuj sama dedukować.

Nawet nie masz pojęcia, jak takie pytania irytują.

 

PO SZÓSTE:

Uważaj żeby zupa nie była zbyt słona za często.

 

PO SIÓDME:

Jak zobaczysz szminkę na ustach lubego, nie wydzieraj się niepotrzebnie,

może ratował komuś życie metoda usta-usta.

 

PO ÓSME:

Wyrzuć wszystkie kolorowe czasopisma. Tyle w nich mądrości ile w głowie

przeciętnej kobiety - niewiele.

 

PO DZIEWIĄTE:

Nie łap męża na ciążę, bo możesz się przeliczyć.

 

PO DZIESIĄTE:

Wyskocz czasem do dobrego klubu nocnego, popatrz na lepsze od siebie.

Uczyć trzeba się całe życie.

 

 

Męski Manifest

Proszę Pani, Panienkę, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Żono i wszystkie inne kobiety

 

1. Jeżeli sadzisz, ze jesteś gruba, to najprawdopodobniej jesteś gruba.

Nie zadawaj mi takich pytań, odmawiam odpowiedzi

 

2. Jeżeli czegoś chcesz, to wystarczy o to poprosić.

Postawmy sprawę jasno: jesteśmy prości. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed naszym nosem tez nie działają. Po prostu powiedz czego chcesz.

 

3. Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw się, ze otrzymasz odpowiedz, której raczej nie chciałaś usłyszeć.

 

4. My jesteśmy PROŚCI. Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na myśli nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, ze nie ma na stole chleba. Nie ma tu żadnych niedomówień czy żalu. My jesteśmy naprawdę prości.

 

5. My jesteśmy PROŚCI. Nie ma sensu pytać mnie o czym mysle, bo przez 96.5% czasu myślę o seksie. I nie, nie jesteśmy opętani. To po prostu nam się najbardziej podoba. Jesteśmy PROŚCI.

 

6. Czasem nie myślę o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego. Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów

 

7. Piątek/ sobota/ niedziela =żarcie =kumple =piłka nożna w telewizji i piwo = tragiczne maniery. To cos takiego jak księżyc w pełni. Nie do uniknięcia

 

8. Zakupy nam się nie podobają, i ja nigdy nie będę ich lubić

 

9. Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wyglądać doskonale. Przysięgam

 

10. Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz to szantaż. Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony.

 

11.Wiekszosc mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jesteśmy prości. Skąd ci przychodzi do głowy pomyśl, ze pomogę ci wybrać z twoich 30par, te która najlepiej pasuje

 

12. Proste odpowiedzi jak TAK i NIE są doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie

 

13. Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego rozwiązaniu. Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoja przyjaciółką

14. Ból głowy, który trwa 17 miesięcy, to nie ból głowy. Idź do lekarza !!!

 

15. Jeżeli powiem cos, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, ze będziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, wiedz ze mam na myśli to drugie

 

16. Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorów. Śliwka to owoc a nie kolor

 

17. I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak się to pisze?

 

18. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my również

 

19. Jeżeli cię pytam co się stało a ty odpowiadasz "Nic", wtedy ci wierze i jestem przekonany ze wszystko jest w porządku

 

20. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Mozesz być pewna, ze gdybym cię nie kochał, nie byłbym z tobą

 

21. Reguła podstawowa w przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej czegokolwiek : Weź to co najprostsze

 

MY JESTEŚMY NAPRAWDĘ PROŚCI !!!

 

PROSZĘ ROZESŁAĆ TEN MANIFEST DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI KOBIET, ŻEBY W KOŃCU ZROZUMIAŁY MĘŻCZYZN RAZ NA ZAWSZE

 

PROSZĘ RÓWNIEŻ ROZESŁAĆ GO DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI MĘŻCZYZN TAK ŻEBY WIEDZIELI ZE NIE SĄ SAMOTNI W ICH WALCE

 

 

Jaka jest prawdziwa kobieta

 

Nigdy nie ma:

- czasu,

- pieniedzy,

- w co sie ubrac.

 

Zawsze ma:

- racje,

- genialne dzieci

- meza idiote.

 

Z niczego potrafi zrobic:

- salatke,

- kapelusz

- awanture malzenska.

 

Teraz mozecie ruszac w zycie S_Works zyczy powodzenia!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...