Skocz do zawartości
Frogger7

Co Powiecie Na Taką Konfigurację?

Rekomendowane odpowiedzi

He he. Jeżeli dla Ciebie różnica 800 zł to jest porównywalna cena to może i prawde mówisz, ale dla mnie to osiem stów to "trochę" dużo!!! Po drugie każdy GTS obsługuje SLI, jeszcze się nie spotkałem z innym. W testach zyskuje się na SLI od 30 do max. 50%.

 

Nie mam zamiaru kupować teraz drugiego GTSa!!!!!! Kupie drugiego za rok, lub dwa, kiedy ich ceny diametralnie spadną!!! Wtedy to będzie się opłacać. A skoro tak ciąży ci to SLI to dlaczego sam kupiłeś Abita pod Quad SLI??? <lol2>

 

P.S: Karta GTS a GTX to prawie to samo, różnią się jedynie taktowaniem! Po overclockingu będzie hulać niczym GTX.

 

dobra widze ze Twoje pojecie siega zeru... pogrubione zdanie to wyjasnia

 

 

pozdro :) :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he. Jeżeli dla Ciebie różnica 800 zł to jest porównywalna cena to może i prawde mówisz, ale dla mnie to osiem stów to "trochę" dużo!!! Po drugie każdy GTS obsługuje SLI, jeszcze się nie spotkałem z innym. W testach zyskuje się na SLI od 30 do max. 50%.

 

Nie mam zamiaru kupować teraz drugiego GTSa!!!!!! Kupie drugiego za rok, lub dwa, kiedy ich ceny diametralnie spadną!!! Wtedy to będzie się opłacać. A skoro tak ciąży ci to SLI to dlaczego sam kupiłeś Abita pod Quad SLI??? <lol2>

 

P.S: Karta GTS a GTX to prawie to samo, różnią się jedynie taktowaniem! Po overclockingu będzie hulać niczym GTX.

On ma Abita QuadGT, który tylko się tak nazywa i pod żadnym pozorem nie jest pod Quad SLI :mur:

 

Z tym GTS@GTX to się nie rozpędzaj, bo GTX ciężko zapchać, a ten (320MB) GTS to już cieńko piszczy od 1280 w górę :huh:

 

Widzę, że jesteś strasznie agresywny, a z takim poziomem wiedzy siedziałbym cicho i słuchał co koledzy mają za sugestie, ale to tylko takie imho :huh: :?

 

@Confi_Londyn za to Ty udzielasz mu najlepszych rad pod słońcem :blink: "Dozbierać" 800zł do GTX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te G.Skille to jednak byłby lepszy wybór - cena prawie ta sama a widzę że porządny produkt jakiś icon_biggrin3.gif

Przekonałem się do tego E4300. Wielkie dzięki za wszystkie porady.

Mógłbyś mi podać Fredek mniej więcej cenę tej płyty głównej i jakiś adres. Szukałem na Allegro i nie mogłem znaleźć.

Z góry dzięki.

 

Napisz także dlaczego P5N32-SLI jest niby zła. Co nie tak jest z jej chipsetem?

Abit jest fajny ten Quad SLI, ale trochę zależy mi na tym żeby płyta miała wbudowaną kartę sieciową bezprzewodową, może to trochę głupie, że stawiam na takie głupoty zamiast na walory sprzętowe.

Tu masz bardzo tanio tą płyte, co do tego Asusa to jest on na starym i mało sprawdzonym chipsecie NF 590i seria NF 650i i 680i zdecydowanie lepsze, więc z płyt to albo Abit AB9 QuadGT, Asus P5N32-E SLI(NF 680SLI) albo np Asus P5B Deluxe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sory, może trochę mnie poniosło z tą kartą, ale jego płyta główna Abit AB9 QuadGT jest pod CrossFire. Więc także służy do sprzężenia dwóch kart!!! Wię mój poziom wiedzy wcale nie jest taki niski, a ta odzywka z agresywnością była do mnie?? Na jakiej podstawie to osądzasz?

 

Tu masz bardzo tanio tą płyte, co do tego Asusa to jest on na starym i mało sprawdzonym chipsecie NF 590i seria NF 650i i 680i zdecydowanie lepsze, więc z płyt to albo Abit AB9 QuadGT, Asus P5N32-E SLI(NF 680SLI) albo np Asus P5B Deluxe ;]

Dzięki za radę :)

 

P.S: A z tym GTX i GTSem chodziło mi o co innego, ten GTX jest dużo wydajniejszy, lecz rozwija skrzydłą dopiero w wysokich rozdzielczościach, mam monitor "17 więc na nie dużo lepiej zda się mi GTX, więc proszę nie mówić, że moja wiedza sięga zeru.

Edytowane przez Frogger7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Confi_Londyn za to Ty udzielasz mu najlepszych rad pod słońcem :blink: "Dozbierać" 800zł do GTX?

 

nie !!!! zamiast kupowac 2x GTS lepiej kupic GTX tylko to mu tlumacze :)

 

 

 

sorry ale jak piszesz ze GTS po oc jest taki jak GTX to ja nie mam pytan, jak Ci tlumacze ze 2x GTS w SLI sa gorsze od GTX`a to jak jeden GTS moze dorownywac GTX?? normalnie sam sobie zaprzeczasz :)

Edytowane przez Confi_Londyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi takich rzeczy tłumaczyć, wcześniej pisałeś, że lepiej dozbierałbyś do GTX, więc teraz zaprzeczasz samemu sobie, ale nie kłóćmy się!!!!!! W końcu nie po to powstało to forum!!!

 

Heh. Myślimy o tym samym :D Więc po co się kłócić, lepiej wysłuchajmy się siebie na wzajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do mojej plyty głownej to masz tu:

 

 

2553695[/snapback]

Nie musisz mi takich rzeczy tłumaczyć, wcześniej pisałeś, że lepiej dozbierałbyś do GTX, więc teraz zaprzeczasz samemu sobie, ale nie kłóćmy się!!!!!! W końcu nie po to powstało to forum!!!

 

Heh. Myślimy o tym samym :D Więc po co się kłócić, lepiej wysłuchajmy się siebie na wzajem.

 

 

 

mowilem zeeeeeeeeeeee lepiej dozbierac do GTX niz kupowac 2x GTS, bo chyba 2x GTS beda tansze od GTX albo mi sie wydaje :) wciaz Ci to powtarzam :D :mur: :lol:

 

aa i jeszcze cos gdzie ta moja plyta ma cross fire? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę płytę pod Sli, ponieważ nie mam kasy na GTX, a SLI zawsze może się przydać, aby dołożyć w przyszłości drugiego GTS. Mam więc do wyboru Asusa P5N32-E Sli na chipsecie NF 680 SLI i Abita QuadGT, tylko wtedy nie będzie Sli więc pozostaje tylko wymiana karty na GTX :D

 

Zaraz dam ci linka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sory, może trochę mnie poniosło z tą kartą, ale jego płyta główna Abit AB9 QuadGT jest pod CrossFire. Więc także służy do sprzężenia dwóch kart!!! Wię mój poziom wiedzy wcale nie jest taki niski

(...)

Litości :wacko:

(...)a ta odzywka z agresywnością była do mnie?? Na jakiej podstawie to osądzasz?

Dzięki za radę :)

Przepraszam użyłem złego skrótu myślowego :lol2: Miałem powiedzieć bezczelny :D Zapytasz zapewne dlaczego? Ano już tłumaczę napisałeś w tym temacie słowo "wytłumacz mi" kilka razy pytając o rzeczy tak elementarne, że słabo mi się zrobiło :sad: Pytasz co kupić? Czy może uzupełnijcie moje luki w wiedzy? Dołączyłeś wczoraj o 16:51, a temat zdążyłeś założyć 7min. później :blink: Ja wysiadam :-| I ciesz się kolego, że ktoś Ci tutaj radzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości :wacko:

 

Przepraszam użyłem złego skrótu myślowego :lol2: Miałem powiedzieć bezczelny :D Zapytasz zapewne dlaczego? Ano już tłumaczę napisałeś w tym temacie słowo "wytłumacz mi" kilka razy pytając o rzeczy tak elementarne, że słabo mi się zrobiło :sad: Pytasz co kupić? Czy może uzupełnijcie moje luki w wiedzy? Dołączyłeś wczoraj o 16:51, a temat zdążyłeś założyć 7min. później :blink: Ja wysiadam :-| I ciesz się kolego, że ktoś Ci tutaj radzi...

Dobra nie będe się kłócił o głupoty :mur: Temat zakładałem 7 min, bo uzupełniałem profil. Nie jestem bezczelny, skoro pytam się według Ciebie o rzeczy "tak elementarne, że słabo ci się robi" to chyba dobrze nie? Od tego jest to forum, aby się czegoś nauczyć, a przy okazji dobrze na tym wyjść, niewiem może się mi tak tylko wydawało, ale ja odniosłem takie wrażenie. :blink:

 

Dobrze więc skoro tak wszyscy odradzacie to SLI, to ulegnę temu. Sorki, że tak to długo trwało, ale uświadomiłem sobie kilka rzeczy dopiero teraz. He he czasami trudno do mnie dotrzeć. Więc co w takim razie polecacie? Tego Quada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posluchaj mnie, ja Ci dalem strone producenta do tego mozesz spojrzec na komputronik.com.pl tam jest napisane wyraznie albo ja sie maxymalnie myle nie wiem juz sam bo mna zakreciles :D moim zdaniem ja mam racje.

 

nie ma tam tematu o zadnym cross fire !

 

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Abi...pelny,id,37063/

 

 

jak byk napisane - nie ma corss fire`a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Quada?

Taj polecamy Quada :gitarzysta2:

 

EDIT:

Zajrzyjcie tutaj http://pclab.pl/art21863-16.html na strony 15 - 17, czy ta P5N32-SLI jest naprawdę aż taka zła?? Wiem, że chipset NF 590 SLI jest trochę przestarzały, ale niczym ta płytka w testach nie odstępuje P5B Deluxe.

Przed chwilą piszesz ,,Dobrze więc skoro tak wszyscy odradzacie to SLI, to ulegnę temu,, ale widze że dalej korci cie to SLI, w takim wypadku dołożyłbym do P5N32-E SLI a jeżeli odechce Ci sie SLI to QuadGT ;]

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posluchaj mnie, ja Ci dalem strone producenta do tego mozesz spojrzec na komputronik.com.pl tam jest napisane wyraznie albo ja sie maxymalnie myle nie wiem juz sam bo mna zakreciles :D moim zdaniem ja mam racje.

 

nie ma tam tematu o zadnym cross fire !

 

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Abi...pelny,id,37063/

jak byk napisane - nie ma corss fire`a

He he, to ciekawe, bo na tej stronce co ja ci podałem jest napisane, że crossfire śmiga :D heh

Edytowane przez Frogger7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufasz stronie producenta czy sklepikowi polskiemu?? :)

Heh. Wiadomo, że producenta! Po prostu "internet" też czasami robi ludzi w konia :D

W tym wypdaku ja padłem ofiarą oszustwa bo tak to trzeba nazwać! :cry:

 

Powie mi ktoś może od czego zależy ten dopis "uczestnik", lub widziałem także 'Mobo" czy coś w tym stylu. Od czego to zależy?

 

A co to tej płyty Abita ciekawi mnie tylko jedno, skoro producent twierdzi, że nie nadaje się ona do żadnego sprzężenia dwóch kart graficznych, to po co jej 2 sloty PCI-E??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Powie mi ktoś może od czego zależy ten dopis "uczestnik", lub widziałem także 'Mobo" czy coś w tym stylu. Od czego to zależy?

Widzę, że sto pytań do... trwa :D

 

Jak w tym tempie będziesz płodził posty to lada moment dołączysz do grona "użyszkodników" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem nowy ale jak mam cos pisac to pisze z sensem.

 

 

uczestnik i inne nazwy sa zalezne od ilosci postow tak jak na wiekszosci forach na świecie :)

 

na PCI-E wkladasz grafike a na drugim mozesz sobie walnac np WiFi albo nie wiem czy sa Karte TV, nie wiem czy Cie w blad wprowadzam a jesli tak to niech mnie ktos poprawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiFi na PCI-E - he he pierwszy raz słyszę. I co sądzisz że piszę bez sensu, sloty na WiFi to zwykłe PCI, PCI-Express to następca AGPx8

 

 

Rzućcie okiem tutaj http://www.tbreak.com/reviews/article.php?...mp;pagenumber=3

Z tych testów wynika, że 2xGTS są wydajniejsze nawet o 46% więcej niż jeden GTX, dwa GTSy nie radzą sobie dopiero w wysokich rozdzielczościach. Jak wspominałem mam monitorek LCD "17 więc rozdzielczość w jakiej pracuje to max 1280x1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiFi na PCI-E - he he pierwszy raz słyszę. I co sądzisz że piszę bez sensu, sloty na WiFi to zwykłe PCI, PCI-Express to następca AGPx8

Rzućcie okiem tutaj http://www.tbreak.com/reviews/article.php?...mp;pagenumber=3

Z tych testów wynika, że 2xGTS są wydajniejsze nawet o 46% więcej niż jeden GTX, dwa GTSy nie radzą sobie dopiero w wysokich rozdzielczościach. Jak wspominałem mam monitorek LCD "17 więc rozdzielczość w jakiej pracuje to max 1280x1024.

 

zanim cokolwiek odpiszesz to sprawdz w necie

 

 

masz sieciowke wirelessa na pci-e

 

http://www.komputronik.pl/Sieciowka_aktywn...pelny,id,32703/

 

po drugie pokazales mi test asusa, prosze Cie nie chce Ci dawac linkow do forum ale nie znam osoby ktora powiedzialaby ze gts w sli lepsze od gtxa :D

 

 

prosze Cie nie sprzeczaj sie, moze jestem nowy, moze nie znam sie super extra ale jak cos pisze to staram sie pisac z glowa a jak nic nie wiem to sie nie udzielam :)

 

 

sieciowke widzialem na gieldzie w Londynie wiec dobrze pamietalem ;]

 

 

 

maly edit:

 

 

http://www.hardcoreware.net/reviews/review-319-1.htm

 

masz tv tuner na pci-e

 

 

 

ok styknie tego, na zakonczenie powiem -"WiFi na PCI-E - he he pierwszy raz słyszę. I co sądzisz że piszę bez sensu, sloty na WiFi to zwykłe PCI, PCI-Express to następca AGPx8"

 

sadze ze troszke tak ;] pozdrawiam

 

Confi/Emil

Edytowane przez Confi_Londyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewim ale coś mi tu nie gra. Mini PCI to nie jest PCI-E. Lepiej zapytajmy o to kogoś bardziej doświadczonego. Może nie spotkałeś osoby która mówiłaby, że 2 GTSy są lepsze od 1 GTX, ale testy to wykazują, jak widać na tamtej stronie, więc nie wiem komu ufać. Ale zamknijmy ten temat bo zaczynają wychodzić na wierzch brudy i niepotrzebne kłótnie.

 

Dzięki Ci za wszystko, muszę lecieć, będę jutro. Narka. Jeszcze raz dziękuje wam wszystkim za głos w tym temacie. Jeśli znacie się na routerach zapraszam na forum o sieci.

 

sadze ze troszke tak ;] pozdrawiam

Confi/Emil

He he. Dzięki za uwagę. Karta TV na PCI-E to się zgodzę w 100%.

POZDRO

Edytowane przez Frogger7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...