Skocz do zawartości
Naquim

DDR-SDRAM TwinMOS 256MB PC-333

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o kościach pamięci DDR-SDRAM TwinMOS 256MB PC-333 sprzedawanych jako promocja dnia w barwkompie. http://sklep.barwkomp.pl/opisP.php?kodprod...od=RAMTW256/333

 

184 pin, Double Data Rate, 2 x 166 Mhz, kości - M.tec 6.0 n

 

Jak one mają sie do Samsungów i Kingstonów i Infineonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce dokupic kolejna kosc DDR-SDRAM TwinMOS 512MB PC 2700 do moich 2xTwinMOS PC 2700 256 MB DDR

tylko mam pytanie jak to bedzie dzialalo w Dulal DDR

powiedzmy ze umieszce po 256MB w Bank 1 a 512MB w Bank 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jusz pisalem 5  2 2 2 Cas 2T do 178 MHz . A wytrzymuja chyba z 215 MHz na 200 MHz chodzily spokojnie przy troche gorszych timingach niz 5 2 2 2

W trybie Ultra?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek ma racje - mozliwe :)

Ano dokładnie. Tylko niestety teraz siadł mi mój EPoX 8RDA+ i czekam na nowego. Brat wpadł do mnie, odpalil kompa bez pompki do WC, wlaczyl sie alarm - wylaczlem PC szybko (ale przez start > zamknij system i sie wylaczyl) i podlaczylem pompke. Wieczorkiem odpalam kompa, 5 sek sie wszystko kreci i nagle sie wylacza. Zasilacz sprawny, procesor tez (na szczescie chodzil na 1700+ a temp doszla do ok. 70'C), grafika sprawna wiec plyta zostala. Na koniec sie okazalo ze 8RDA+ po wyjeciu CPU i MEM zachowywala sie tak samo jak z nimi, czyli 5sek zycia i zadnych dzwiekow.

Co gorsza brat zamiast pompki wlaczyl zasilacz do Peltierow i dwa sie sfajczyly... eh :/ pochlastac sie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek ma racje - mozliwe :)

Ano dokładnie. Tylko niestety teraz siadł mi mój EPoX 8RDA+ i czekam na nowego. Brat wpadł do mnie, odpalil kompa bez pompki do WC, wlaczyl sie alarm - wylaczlem PC szybko (ale przez start > zamknij system i sie wylaczyl) i podlaczylem pompke. Wieczorkiem odpalam kompa, 5 sek sie wszystko kreci i nagle sie wylacza. Zasilacz sprawny, procesor tez (na szczescie chodzil na 1700+ a temp doszla do ok. 70'C), grafika sprawna wiec plyta zostala. Na koniec sie okazalo ze 8RDA+ po wyjeciu CPU i MEM zachowywala sie tak samo jak z nimi, czyli 5sek zycia i zadnych dzwiekow.

Co gorsza brat zamiast pompki wlaczyl zasilacz do Peltierow i dwa sie sfajczyly... eh :/ pochlastac sie idzie.

Lisek jaką masz kolejność odpalania kompa :wink: no i ile czasu Ci TO zajmuje ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek jaką masz kolejność odpalania kompa  :wink: no i ile czasu Ci TO zajmuje ?  :lol:

Pompka, Peltiery i POWER na koncu :) To wszystko jest prowizorka, a jak wiadomo to trzyma sie najdluzej... heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh Lisek bo trza sobie zrobic uklad ktory kolejno zalacza wszystkie podzespoly najlepiej z opoznieniem czasowym :)

 

a tak btw kiedys mialem SDRAM PC 100 na kosciach mtec i myslalem wtedy ze to jakis szajs - jak sie pozniej okazalo chodzily na 149 MHz tyle co moj Kingston PC 133 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...