Skocz do zawartości
Sou

Joost

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawy projekt ;) Widząc poprzednie sukcesy twórców programu (Kazaa i Skype) można być praktycznie pewnym, że będzie coś świetnego :D

 

Martwi trochę to: "Zadowoleni z Joosta mogą być tylko posiadacze bardzo szybkiego internetu. Przy prędkości łącza 512 kb/s program co chwilę się zacina. W ciągu godziny Joost pobiera nawet do 320 MB danych." :-P

Trzeba będzie zainwestować w lepsze łącze :-P

 

Tradycyjnie już ( :lol: ) jak ktoś ma zaproszenie to proszę PW :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również byłbym wdzięczny :)

 

Fajna sprawa, niby pare takich 'cudownych' telewizji internetowych już jest, ale jeśli rzeczywiście jakość jest taka o jakiej mówią to... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tą samą prośbą co przedmówcy.

 

Edit

 

Przy rejestracji jest napisane ze trzeba podac ten e-mail, na ktory dostalo sie zaproszenie. Podalem prawidlowy i pisze ze bledny. Nie wiem nawet od kogo dostalem to zaproszenie. Jesli od kogos z tad, prosze o ponowne przeslanie na e-mail wyros@orange.pl

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy błagają.. a jest ktoś w ogóle co rozdaje? Czy ten topic będzie tak się ciągnął na kilka stron :D

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde kurde, jesli oni skoncza co zaczeli i bedzie to tanie (lub darmowe w co watpie) to gwarantowany sukces :) Przy laczy 512 dosyc sporo sie cielo, ale porownujac jakosc obrazu z cieciem sie to jestem od wrazeniem. Przy laczy 1 lub 2 mb (co jest teraz standardem) bedzie wrecz idealnie :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie... nie dam wam linka

ale jest cos takiego jak filemirrors.com... wybierzcie contains.. i wpiszcie joost.....

To jest tylko instalka, a potrzeba jeszcze loginu.

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem. Duzo rozdzielczosc, dobra jakosc, a net chodzi jak gdyby niggdy nic.

Odpalam sobie okienko z jakims kanalem muzycznym w rogu ekranu i zajmuje sie inna zecza.

Po zaproszenie piszcie na PW (np. do mnie) bo w temacie nie wiadomo czy ktos dostal juz zaproszenie czy jeszcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zaproszenie piszcie na PW (np. do mnie) bo w temacie nie wiadomo czy ktos dostal juz zaproszenie czy jeszcze nie.

Do mnie też możecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...