Skocz do zawartości
ferges

Coolermaste Mystique 631

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuję się do zmiany dotychczasowego configu. Stare graty w tej chwili leżą w Modecomie Magic. Nowy sprzęt będzie w nowej budzie. Ideałem jest dla mnie Antec P180 (no, ale trochę szkoda mi tych 6 stówek). Szukałem, szukałem i wreszcie znalazłem obudowę, która spełnia moje oczekiwania - Coolermaste Mystique 631. Co sądzicie o tej budzie? Priorytetem przy wyborze było dla mnie gniazda USB na górze obudowy (będzie pod biurkiem) oraz możliwość zamontowania 12cm wiatraka chłodzącego koszyk z dyskami twardymi (i tu chyba odpadają wszystkie Chiefteci). Wymagania te spełnia Thermaltake Soprano, ale podobno jest tandetna. W obudowie wyląduje jakiś Athlon 64 X2 60nm i w przyszłości może scythe ninja/infinity, na początku 3 dyski (ale docelowo będą 2), jakaś niedroga karta graficzna i pewnie HuntKey HK-350AP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudowa całkiem niezła...

aczkolwiek od razu proponuje wymienić wentylatory na fandery, może nie z powodu generowanego przez nich hałasu ale ze względu na przepływ powietrza i wibracje jakie przenoszą.

no i przy montażu będziesz musiał najpierw wsadzić zasilacz a dopiero później montować chłodzenie bo jak będzie duże to zasilacz przez belkę nie wejdzie.

 

Obudowa sama w sobie bardzo mi się podobała wizualnie i filtry działają jak powinny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...