Skocz do zawartości
fipa

Nad Morze O Tej Porze Roku

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy, mianowicie chcialbym wyjechac na ten (30-31-01) weekend z dziewczyna nad morze. Mysle, ze nam obojgu to dobrze zrobi ;> Gdzie proponujecie? Gdzies, zeby cos sie dzialo.. Sopot? Jak z noclegiem?

 

Rozpisujta sie chłopoki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje do Mielna. Co do noclegów to za wynajmowane pokoje wołali 40 zeta za nockę od osoby . Oczywiście zależy to już od właścicieli i czy chcesz o u osoby prywatnej wynajmować. Jedni wezmą więcej inni mniej. W każdym razie zaopatrz się w jedzenie itd. już u siebie albo w jakimś markecie po drodze. Nie wiem jak jest tam poza sezonem (czyli przed /po wakacjach) ,ale ceny w sklepach bywają wysokie. Byłem tam ze 3 lata temu ,więc mogło się troszkę pozmieniać. W każdym razie ja tam świetnie się bawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sopocie w listopadzie, grudniu, styczniu i ostatnio w marcu placilem 100pln za pokoj 2 osobowy z 2 lozkami jedno osobowymi i 150 za 2 pokoje - 2 lozka 1 osobowe i drugi pokoj z lozkiem 2 osobowym. miejsce armi krajowej 5 minut z buta na monciak. telefonu teraz nie podam, bo poprostu nie pamietam :(

 

warunki calkiem niezle, tv w pokoju, w zaleznosci od opcji lazienka na 1 lub 2 pokoje. do tego taki tam maly salonik z kanapami. na molo jest jakies 15 minut spacerkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sopocie w listopadzie, grudniu, styczniu i ostatnio w marcu placilem 100pln za pokoj 2 osobowy z 2 lozkami jedno osobowymi i 150 za 2 pokoje - 2 lozka 1 osobowe i drugi pokoj z lozkiem 2 osobowym. miejsce armi krajowej 5 minut z buta na monciak. telefonu teraz nie podam, bo poprostu nie pamietam :(

Zrob wszystko, zeby sobie przypomniec ten numer ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich terminach to sobie mozesz przebierac w pokojach jak tylko chcesz.

Co prawda bedzie troche wiecej ruchy niz tydzien przed czy po dlugim weekendzie ale opcji bedziesz mial pelno wiec tym sie nie przejmuj.

Imprez raczej o tej porze roku nie bedzie zadnych wiec nie ma sensu pakowac sie w duze miasto. Lepiej sobie wyjsc z pensjonatu nad plaza zaraz o swicie nad brzeg morza niz obudzic sie w srodku jakiegos miasta tak jak w domu (bo turystyczne miejscowosci poza sezonem wieja pustka lub ew. widac to samo co w swoim miescie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec strasznie drogo Cie skasowali ja w władysławowie płaciłem ok 30 paru + klimatyczne :| ( za 1 os).

a tu wychodzilo 50pln/os bez zadnego klimatycznego a na poczatku marca bylo to 40pln. za kwatere prawie w centrum nie uwazam, zeby to bylo duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz tam będzie ale ogólnie polecam MIELNO, jak dla mnie rewelacja, byłem kilka razy i po prostu jest świetnie, tylko obawiam się, że to miasto jest raczej "sezonowe" i nie będzie żyło w takim okresie, a rzeczy do zwiedzania tam raczej nie ma, więc chyba jednak powinieneś się zastanowić nad czymś większym Sopot?...

Co do cen - pogadaj z Ludwikiem, on gdzieś jeździ nad morze na tydzień za 200pln i zaznaczam, że nie są to plaże z TDU!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jechać o tej porze roku to do Międzyzdrojów, w razie wysoce prawdopodobnej złej pogody można sobie połazić po lesie, lub coś tam zwiedzić, być może jakieś kluby będą też otwarte (UWAGA! WYSOKI ODSETEK HOŁOTY Z NIEMIEC), bo z doświadczenia wiem że dziewczyna zmarznie ci na plaży nawet w taką pogodę jak dzisiaj w 30s. Samo miasto i okolice też są ciekawe. Drugim kandydatem jest Łeba, ładna okolica, fajne wydmy, jezioro itp. (szkoda że nie można się kąpać). No i tak jak koledzy radzą Trójmiasto.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Miedzyzdroje.. Bylem na wakacje i placilem (ofc nie jakies super warunki) 45zl za osobe :) wiec nie tak duzo, a obok tego co bylem jest lepszy 'hotelik' . Willa Donna :) Wpisz w google i ci sie pokaze :)

 

plaza fajna, molo fajne. Wszystko fajne ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Nie wiem jak teraz tam będzie ale ogólnie polecam MIELNO, jak dla mnie rewelacja, byłem kilka razy i po prostu jest świetnie, tylko obawiam się, że to miasto jest raczej "sezonowe" i nie będzie żyło w takim okresie, a rzeczy do zwiedzania tam raczej nie ma, więc chyba jednak powinieneś się zastanowić nad czymś większym Sopot?...

Co do cen - pogadaj z Ludwikiem, on gdzieś jeździ nad morze na tydzień za 200pln i zaznaczam, że nie są to plaże z TDU!

Ha trafiłeś bo akurat o Mielno mi chodziło! Widzisz pobawić jest się gdzie. A bilet miejskim z Koszalina ( gdzie mam rodzinę) kosztuję 2zł a namiot na polu namiotowym z prysznicami 10zł za osobę za dobę pole namiotowe "Na granicy". Jedzenie nie kupujesz na miejscu w barach nie jest tanio ale bierzesz grill i w sklepach na wylocie z Mielna można za normalną cenę kupić mięcho i piwa. Wstęp do klubu 5zł piwo w barach 4 zł, plaża za darmo więc za 35zł dziennie idzie wyżyć :wink: Ale jest to sezonowe miasto teraz nic nie znajdziesz oprócz emerytów z Niemczech i piasku na plaży :wink:

 

PS no i jest tam klub dla mnie czyli "Troll" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze 2-3 lata temu bylem w Jantarze... 30 zeta za osobe.. pokoj 2-3 osobowy... lazienka, tv... przez las spacerkiem okolo 10 min i masz morze :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec strasznie drogo Cie skasowali ja w władysławowie płaciłem ok 30 paru + klimatyczne :| ( za 1 os).

Władyslawowo znam, tam jest moim zdaniem tanio nawet w sezonie! Bylem rok temu, dwa lata temu tez.

Co do cen - pogadaj z Ludwikiem, on gdzieś jeździ nad morze na tydzień za 200pln i zaznaczam, że nie są to plaże z TDU!

Co znaczy: plaże z TDU :?:

Ha trafiłeś bo akurat o Mielno mi chodziło! Widzisz pobawić jest się gdzie. A bilet miejskim z Koszalina ( gdzie mam rodzinę) kosztuję 2zł a namiot na polu namiotowym z prysznicami 10zł za osobę za dobę pole namiotowe "Na granicy". Jedzenie nie kupujesz na miejscu w barach nie jest tanio ale bierzesz grill i w sklepach na wylocie z Mielna można za normalną cenę kupić mięcho i piwa. Wstęp do klubu 5zł piwo w barach 4 zł, plaża za darmo więc za 35zł dziennie idzie wyżyć :wink: Ale jest to sezonowe miasto teraz nic nie znajdziesz oprócz emerytów z Niemczech i piasku na plaży :wink:

 

PS no i jest tam klub dla mnie czyli "Troll" :lol:

Bilety miejskie mnie nie interesują, bo planujemy jechac samochodem ;) Pod namiotem nocowac tez nie mamy zamiaru ;) $$$ jest istotna, ale nie az tak, zebym musial sobie dniówki jakis wyliczac ;) Myslalem, zeby odliczajac koszt podróży zostalo mi jakies 400zl na week. Prawie polowa mojej wyplaty, ale mam ochote zaszalec.

 

Dzieki wszystkim za wypowiedzi, czekam na nastepne. Dzieki Wam rozwazam tez Mielno. Nie wiem jednak, czy wyjazd nam sie nie przesunie o dwa tygodnie, bo okazalo sie, ze moja towarzyszka bedzie pracowac w soote, a zmiany nie moze sobie zrobic :-/ Dlatego dwa, bo w nastepny week mamy zjazd na uczelni. Wychodze jednak z zalozenia, ze co sie odwlecze to nie uciecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w wakacje bylem w KRYNICY MORSKIEJ lezy na mierzeji wislanej (mozna poplywac statkiem wolnoclowym :D)z jednej strony zalew z drugiej morza prawie nigdy nie pada bo duze cisniecie jest i chmury rozrywa :D a jak juz leje to porzadnie :)

Ogolnie fajnie, nie jest przeludnione chociaz z roku na rok jest coraz wiecej ludzi. Pewnie nie bedzie tam zadnych imprez ale to jak wszedzie

 

Zawsze jest o tym w telexpresie bo tam jest ulica telexpresu w tv pokazuja ten bieg w bialych koszulach :D

 

Hotel gallus+pole namiotowe--->tam jezdze ladnie bardzo 100m od plazy i od portu z rybami :D bursztyny sa to mozesz nazbierac i dac dziewczynie;]

Mozna spotkac dziki a w porcie na zalewie tchorzofredke co kradnie ryby rybakom to ja oswoili troche to jak raz nie dali jej ryby to zaj.... klapka xD daja ryby jak szef nie patrzy ofc

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha trafiłeś bo akurat o Mielno mi chodziło! Widzisz pobawić jest się gdzie. A bilet miejskim z Koszalina ( gdzie mam rodzinę) kosztuję 2zł a namiot na polu namiotowym z prysznicami 10zł za osobę za dobę pole namiotowe "Na granicy". Jedzenie nie kupujesz na miejscu w barach nie jest tanio ale bierzesz grill i w sklepach na wylocie z Mielna można za normalną cenę kupić mięcho i piwa. Wstęp do klubu 5zł piwo w barach 4 zł, plaża za darmo więc za 35zł dziennie idzie wyżyć :wink: Ale jest to sezonowe miasto teraz nic nie znajdziesz oprócz emerytów z Niemczech i piasku na plaży :wink:

 

PS no i jest tam klub dla mnie czyli "Troll" :lol:

LOL to o to ci chodzilo w temacie xbox360 Przepraszam za OT ale musialem :) nie moglem sie powstrzymac Nic mnie nie ubawilo w tym roku jak to :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

LOL to o to ci chodzilo w temacie xbox360 Przepraszam za OT ale musialem :) nie moglem sie powstrzymac Nic mnie nie ubawilo w tym roku jak to :lol2:

Nie trollowałeś w "Trollu" nigdy :lol: ?

 

OT

ale wy dziwni jesteście tak palnąłem na co wole już te pieniądze wydać a wy już setki pytań :lol: nie szkoda wam czasu? To te 60E można wydać na spodnie i bluzę albo nie bo zaraz gadka będzie gdzie i jakie spodnie :lol: Te 60E to sobie pomyślcie na co można wydać ja lepiej przykładu już nie daje bo każdy zaraz a co a gdzie i po ile :lol: To pomyślcie sobie, że możecie to wydać na prochy prostytutki czy alkohol ludzie COKOLWIEK Weźcie się trochę wyluzujcie bo łapiecie za każde słowo.

Dobra koniec tematu ( tylko nie pytajcie więcej dlaczego i za ile )

/OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po 14 ide na spacerek nad morze, po powrocie zamieszcze fotki jak to u mnie wyglada :) mieszkam pomiedzy USTKĄ a ŁEBĄ i wydaje mi sie ze w dość ciekawym miejscu ( Słowiński Park Narodowy) :wink: jesli ktoś lubi cisze i spokój + długie piesze/rowerowe spacerki po lesnych-wydmowych szlakach to teren w sam raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...