Skocz do zawartości
DrKleiner

Targi Tuningu Komputerów We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się łezka w oku kręci, że nie mogę być z Wami chłopaki i Was wspomagać jak rok temu.... ;(

 

Pozdrowienia dla wszystkich i dobrego OC życze :)

 

PS. Oraz dobrego after party... :mrgreen:

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę powiedzieć ,że było bardzo mało ludzi (aby najmniej do 14). W tam tym roku trudno było się poruszać między stoiskami (nie mówiąc już o zmaganiach team na stoisku Zenfista:)) zobaczymy co będzie jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na tą 1 godzinkę by zobaczyć co takiego ciekawego się dzieje na tych targach. Obejrzałem parę fajnych bud ,a najbardziej to rzuciła mi się w oczy ta doniczka z kwiatami :lol: Inne budy jak ta z TV czy już znany kubełek na śmieci też wymiatały. Zajrzałem na stoisko PPC i chłopaki tam wyczyniali ostre OC. Azot lał się litrami. Janio walczył ze swoją celiną ,a ja dopingowałem i mówiłem co chwilę dawaj 8 ghz :D. Ostatecznie przed moim wyjściem to chyba osiągnęli 7300 mhz ,ale po chwili zwiecha. Devilek walczył z 8800GTX x2 i wynik to chyba 78000 w 2k3. Najbardziej co mnie dobiło to ta kupka 8800GTX (z 2 albo 3) co leżały sobie jedna na drugiej odłogiem na stosiku gdzie chłopaki kręcili swojego C2D. Ogólnie ciekawie ,ale troszkę mało stoisk. Sorki ,ale musiałem wyjść w ważnej sprawie i na Ap do Speed'a już nie dotarłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impreza trwa w najlepsze, niezle o/c sie szykuja, najlepsze jest piwo z suchym lodem, takze nazwa "Dog in the fog' jest jak najbarziej na miejscu ;) a 4speedowi chcemy zbiorowo podziekowac za zaj****** bufet :D

 

foty jutro wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impreza trwa w najlepsze, niezle o/c sie szykuja, najlepsze jest piwo z suchym lodem, takze nazwa "Dog in the fog' jest jak najbarziej na miejscu ;) a 4speedowi chcemy zbiorowo podziekowac za zaj****** bufet :D

 

foty jutro wieczorem

'

:mur: :angry: To tylko mogę wyrazić ,że mnie teraz tam z wami nie ma. Podawajcie wszelkie wyniki OC. Bardzo mnie to interesuje. Zdjęć nie chcę oglądać. Za bardzo się będę dołował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze ja niestety tez nie moglem zjawic sie na AP -_-" zaraz pachne kilka moich fotkow :>

 

ja kto ktos napisal ta wieksza rura na stoisku purepc z fajna temteraturka -52stopnie ponadto kaskada i ffragment butli z ln2 jak sadze

Dołączona grafika

 

konkretne 32 cale :>

Dołączona grafika

 

i moj fortronik 350W puszczony pod 353W i idealne napiecia - jak powiedzial pan z Zenfist te mierniki troszeczke zanizaly napiecie ;)

jakby ktos pytal gorny miernik to napiecie dolny to prad ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na targach to był lajcik, za to na imprezce 4speedowej było hardcorowo :)

niestety musiałem sie dośc szybko ulotnic czego bardzo zaluje

tym co ich nie było nie pozostaje nic innego jak czekac na fotki (pewnie czesciowo beda wycenzurowane ;))

pozdro dla hardcorowcow, a paru takich było (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na targach to był lajcik, za to na imprezce 4speedowej było hardcorowo :)

niestety musiałem sie dośc szybko ulotnic czego bardzo zaluje

tym co ich nie było nie pozostaje nic innego jak czekac na fotki (pewnie czesciowo beda wycenzurowane ;))

pozdro dla hardcorowcow, a paru takich było (:

 

Jakieś rekordy padły ? Czy tylko w piciu piwa ? :lol: Tak na serio to jestem pełen podziwu poczynaniom naszych chłopaków. Z tego co zauważyłem to ludzie najczęściej do nas zaglądali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imprezka nieźle sie zapowiadała :D

 

2583276[/snapback]

Jakieś rekordy padły ? Czy tylko w piciu piwa ? :lol: Tak na serio to jestem pełen podziwu poczynaniom naszych chłopaków. Z tego co zauważyłem to ludzie najczęściej do nas zaglądali.

 

Wszyscy zaglądali na stoisko bo było najchłodniejszym stoiskiem w całej hali :wink:

 

I pamiętajcie nic tak nie chłodzi GTSa jak dobra flaszka :lol2:

 

Dołączona grafika

 

PS.

Fajnie, że mój pendrive się do czegoś przydał :razz: Pozdro dla wszystkich obecnych B-)

Edytowane przez Shymeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 01:39, teraz walczymy już tylko na A64, odtychczas Venice rrymka poleciał na 3514 MHz ;) teraz ige'a007 proc będzie katowany, małe nadzieje na jutro na targach, na spkojnie :) bryce przygotował w końcu idealnie mobo jutro będziem mędczyć Geng'a D930 i oraz bryce'a D915. Pozdro600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wpaść też jutro na targi i obejrzeć wasze poczynania. Ja tam raczej mało się udzielam ,bo nie jestem w temacie a wy wolicie nieco lepsze zabawki niż Freezer 64 PRO ;) Chociaż mój Venice pewnie potrafi więcej jak mu dać dobre mobo i pamiątki :)

 

Powodzenia

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zlądowałem już w domu, ogólnie ludzi mało na targach, ale atmosfera fajna no i się poznało co nie co osób :wink:.

Pozdro for ALL, w 4speedzie było faaaajnie, ale zawsze mogło być więcej (wiadomo czego) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wstalem, z 4speeda wyszedlem gdzies po 2, imprezka niezla, targi tez dały rade, no i w koncu poznalem kogos wiecej z red-akcji i w ogole ;] dzisiaj nie wiem czy dam rade sie pojawic, mam nadzieje ze moja 930 z podpisu ladnie pomecza, bo wczoraj wieczorkiem juz zaczelo to jakos smigac;] pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie wrocilem do domu powiem tylko tyle ze zrobilismy na moim procku rekord polski na venice3000 chlodzony ln2 :D i kto mowil ze k8 nie da sie krecic na ln2? ;) ahh tych mhz to bylo 3550 jak sie nie myle

 

chcialem podziekowac calej ekipie 4speed za zorganizowanie takiej zajebistej imprezy :D

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto było przejechać kawał polski dla targów :D ogólnie targi nie zrobiły dla mnie dużego wrażenia , były bardzo zbliżone do tych z Krakowa. Ale Warto było zwiedzić Wrocław z przewodnikiem (dzięki capone )

@toman sorry że nie pojawiliśmy się na AP ale za wcześnie mieliśmy pociąg .... Prosiłem jedną osobę żeby Ci przekazała że nas nie będzie, ale nie wiem czy przekazał....

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max screen, SPI1M/16M/32M ?

walidacja :D tzw Waldemar :D. Co do imprezy to najtwardsi skończyli bawić się p 2 giej w nocy :) Dziś kontynuacja na stoisku :) Edytowane przez toman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie wrocilem do domu powiem tylko tyle ze zrobilismy na moim procku rekord polski na venice3000 chlodzony ln2 :D i kto mowil ze k8 nie da sie krecic na ln2? ;) ahh tych mhz to bylo 3550 jak sie nie myle

a kto powiedział ze sie nie da.... Kwestia odpowiedniej regulacji temp.... Ile C miał kontener przy tym wyniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...