Skocz do zawartości
DrKleiner

Targi Tuningu Komputerów We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Indywidualnie to ciężko nabyć LN2 lub DI - trzeba się o to postarać.

 

KvaNfield: mój kontener gdzieś tam jeszcze jest? :)

Eee, ani pierwsze ani drugie nie jest wcale tak cięzko nabyć.

1. Ten termo stawał przy -140. Wiem, że do C2D wystarczająco, ale mam jakiś prześwit w pamięci, że czujka była przyklejona do rury, tylko pokazywała takie głupoty, że ktoś ją zdjął. Ale entu, nie mów, że nie wiemy jak założyć sondę ;)

 

3. Z wszech strony, tu brakło tego (prądu) tam tamtego (neta), wszystko na ostatnią chwilę, gdzieś wsiąkło CD z benchami i sterami (tutaj akurat nasza wina).

 

Rozumiem cię entu, ale przecież nikt się chyba tutaj nie afiszuje z jakimś mega xtreme OC, może zabolał cię ten news o 7.25 GHz, ale hmmm... ale BYŁ on jak najbardziej poprawny :]

 

btw. nawet była walidacja i screen z 7.25, ale ktoś sformatował ten dysk i postawił na nim nowy sys.

 

I proszę, nie wytykajmy sobie, szkoda nerwów. Peace :]

Ten termometr a w zasadzie multimetr oficjalnie mierzy do -40, jeśli mieliście standardową sondę to powodzenia w realności temp.

Mam taki sam a niedawno kupiłem prawdziwy termometr i wiem jak ten pierwszy przekłamuje.

Tyle ludzi i nikt nie mógł wziąć porządnego termo ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry,że tak póżno ale w niedziele imieninki obchodziłem to dopiero dzisiaj po robocie kompa poskładałem

 

 

Mieliśmy tylko pomiar ze smartguardiana ~+240 stopni ;)

 

Do Enta, gemmy'ego i Tomcata, P5WD żyje, dziś robimy Vmoda :)

 

kurna to co sie działo poprzedniego dnia,że nie wstawała? Tak czy siak to licze na paczke z mobo adres podam na pm :wink:

 

8? Z tomcatem? nie robcie sobie jaj. Czemu na glownej pojawil sie news ze to team PPC,a wlasciwie Janio uzyskal wynik 7.25 Ghz na Celeronie 352? Gdzie wspomnienie o tomcatcie? (ktory notabene chyba najwiecej udzialu mial w tym wyniku?) - news zostal nieco skorygowany, po moim podbicu na GyGy do ryby. Do wgladu tutaj.

 

Co do newsa to fakt , wzmiana na czymim to było cepie mogła się pojawic...

Co do samego wyniku to nie jest zły-janio nie za bardzo mial pojęcie jak sie je intela ale coś tam wykręcił(gdyby nie o/cparty u gemmyego jakiś czs temu to bądz co bądz rekord Polski w taktach )

Co do samego kręcenia to podczas tego 7.25 stałem obok Jania, ale fakt,że po zorientowaniu się,że bez modów ledwo 7 ghz robi od kopa zestaw dałem sobie siana i kręcił Jania więc wynik jest jak najbardziej jego.Ja dałem może parę rad, Inna sprawa że tak naprawde tylko clockgen byl w użyciu bo i co potrzeben więcej było do validacji?

 

 

Ogólnie zarówno targi jak i AP były barzo miłe, ale tak naprawde więcej w tym było zabawy, okazji pogadania ze znajomymi i poznania się, niż poważnego podejscia do wyników.

Tak naprawde poza o/c teamem nikt inny nie miał przygotowania ani nastroju na bicie rekordów.

Na AP mozę by się coś udało ,gdyby tylko większość uczestników wcześniej nie uraczyła się piwem i nie straciła nastroju do poważnego o/c. Poza tym zabieranie się za mody na szybko to nie bardzo-jak jest czas i spokojnie przygotowuje się sprzęt to sa wyniki inaczej jest szhow ale wyników brak ;]

 

pozdro dla wszystkich szczególnie dla tych z którymi była okazja wypić piwko B)

 

no i dzięki toman za afterparty :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych targach z roku na rok coraz gorzej. W redakcji purepc jak widać po stoisku coraz więcej dzieci, a coraz mniej ludzi kompetentnych. Zrobiłem co miałem zrobić, choć nie przetestowałem wszystkiego co chciałem, zebrałem pasażerów i w drogę. Pozdrawiam znajomych i gratuję udanego afterparty.

 

Devilek robił swoje choć skonsumowałem mu nieco DI. Duży szacunek ;)

Ja tam nie uważam że dzieci=niekompetencja...

 

IMO jest dużo młodych ludzi, którzy są kompetentni i mogliby dać sobie rade w redakcji czy na targach, ale boją się takich właśnie reakcji. Bo jaki 20 czy 25 latek pogada z takim 15-16 letnim "dzieciakiem"? Jak dla mnie to MOŻE trochę za mocno się zraziliście tymi trollami... Ale to tylko moje skromne zdanie.

 

Co do targów, to hmmm... Rzeczywiście te z tamtego roku, czy z 2005 (nie pamiętam kiedy to było), były o wiele ciekawsze, co wnioskuje z relacji przeczytanych na forum. No ale mam nadzieje ze następne będą już o wiele lepsze.

 

Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy chcecie od hostess?

zaje*iste były

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika :lol:

 

szkoda że nie mogłem być, ale w Krk w pażdierniku zjawię się napewno ;)

hehe miałem własnie identycznie pisać, tylko nie chciało mi się fotki hostować :D

 

oo, w krk znowu będą :D fajnie.

 

Generalnie , nie sprzeczajcie się już o to OC. Na targach nie byłem i nie wiem jak to wyglądało, ale chodziło chyba o przede wszystkim dobrą zabawę i frajdę a taka z pewnością towarzyszyła obydwu zespołom benciach!ącym.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bryc jak mozesz odwroc to zdjecie z ta mila Pania :) :rolleyes:

Sam sobie odwróć? O_o

 

EDIT:

Tania i zadowolona siła robocza:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Capone sprząta w 4speedzie :lol2:

Dołączona grafika

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie kto sie bawił moją mobo jak mnie nie było?

 

i to jest odpowiedź na pytanie dlaczego wcześniej leciało 5.9 na ap nie chciało 5.5 lecieć

co to za mosy? mi to wyglada na mosy od Vdimmu, a nie CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem od czego to jest nie mówie że to cpu, mosy niedługo wymienie tyle że ciekawi mnie kto się nią bawił

 

Edit. równie dobrze mogły to byś mosy memek przez co były niestabilne i padało zreszta nie wiem

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się akurat przyłączę do zdania Ent'a, jedynie co jest poza tym racją to fakt, że targi są pod publikę najczęściej, było ciekawe, poznałem dużo ciekawych osób, sporo pogadałem z Devilkiem, no i AP było konkretne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to i ja przeżyłem AP ;) Było świetnie. "tekst wieczoru" - welcome to the candy shop - [sarkazm] :lol2: [/sarkazm]

 

No i fotki targowo-4speedowe z przewagą pierwszego:

http://rapidshare.com/files/27397872/Targi.rar

z tym candy shopem to zapomniales dodac copyrighta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post po targach, chciałbym pokusić się o kilka słów podsumowania. Dużym skrótem:

Na wstępie chciałem napisać, że bardzo się cieszę, że mogłem poznać was wszystkich na żywo, zobaczyć kto i co;) się kryje za avatarami.

Jeśli chodzi o targi to moim zdaniem impreza była udana (patrząc pod kontem naszego serwisu), mnóstwo zainteresowanych, wiele pytań od widzów wiele pozytywnie zaskoczonych i zdziwionych spojżeń wyrażających podziw dla teg co robimy. Podobała mi się ilość miejsca jakim dysponował nasz serwis; wystarczające aby postawić 3 konfigi, dodtakowo w niedzielę miejsce to powiększyło się dodatkowo do tego stopnia, że można było postawić 5 konfigów. Padło tutaj trochę słów krytyki, że za słabe wyniki, że brak umiejętności itp. Z częścią mógłbym się zgodzić, ale należy pamiętać, że targi to nie zlot, tam przede wszystkim stawia się na public relations a nie na wyniki. Co jak co, ale głowa jania parująca azotem Co do kompetencji podkręcających redaktorów to także nie czepiałbym się zbytnio, z tego co zaobserwowałem, to jedynie janio musiał kręcić na platformie z którą miał niewiele do czynienia, nie mniej jednak i tak radził sobie dobrze. Osobiście, to żal mi torchę tego, że sprzęt przyszedł tak późno, praktycznie Kvan miałtylko jedną noc na rozpoznanie płyty kart i pamięci. Wcześniejsze przygotowanie sprzetu daje bardzo dużo; sprawdzenie, zmodowanie płyt oraz ich rozlokowanie na stoisku daje minimum 2 godziny oszczędnosci. Praktycznie wchodzimy na stoisko włączamy sprzęty i kręcimy. Sądze, że Kvan odwalił kupe dobrej roboty przygotowując praktycznie samemu stoisko na targach (dla nieświadomych: to nie ogranicza się tylko do rozwieszenia banerów). Jeśli w przyszłym roku dane byłoby mi pomagać Łukaszowi w organizacji gwarantuję 100% poprawy pod groźba zawieszenia konta ;)

 

Teraz przejdę do imprezy w speedzie. Wg naszych wyliczeń na imprezie było ok 35 osób wypito hmm.. wiele piwa :) zjedzono wiele ciastek, chipsów, orzeszków, paluszków itp, ale to nie ważne, ponieważ ponoć było miło ;). Pragnę w imieniu 4speed podziękować za udaną imprezę, bez was i atmosfery jaką stworzyliście nie byłoby takiej zabawy. Dzięki za tak liczną obecność, z tego co czytam; jestem pozytywnie zaskoczony waszymi opiniami. Nie spodziewałem się, że w [cztery]speedzie pomieści się tyle osób, a tu oakzuje się, że było jeszcze miejsca na więcej. Reasumując było mi i speedowi bardzo miło gościć tyle wybitnych osobistości :)

Docierają już do mnie pytania kiedy i czy będzie następna impreza. Na to pytanie nie mogę Wam narazie odpowiedzieć, nie mówię nie, nie mówię także tak, czas pokaże; niewykluczone, że przy bliższej współpracy portalu i naszej firmy wrocławskie AfterParty będzie organizowane nadal i stanie się stałym eventem w kalendarzu PurePC. Także piszcie pytajcie, a będzie Wam dane :)

 

Na koniec chciałbym zaproponować parę śmiesznych nominacji:

 

Niskopodłogowiec zlotu: pwlj Foto

 

Kosmita zlotu: capone Foto1 Foto2

 

Osobowość zlotu: uosiu: Człowiek 1000-ca pytań.

 

Doom z forum :: janio Foto

 

Freestylowy Gangsta:: Irek: "yooooł"

 

Tekst zlotu: "Flaga na twarz i SuperPi jedynka" by genghiskhan

 

Ofiara nadgoliwości: Bryce, siedział przy sprzęcie całą sobotę, a gdy po północy przypomniało mu się, że jest na imprezie skończyło sie już piwo. Szkoda, że nie widzieliście jego miny :D

 

Ofiary czystości: Mayo i pwli: Gdy w pewnym momencie zaczęliśmy w spedzie sprzątać dotychczs zrobiony syf (ok godz 11.00) najpierw grzecznie pomogli, a później zasugerowawszy się, ze to koniec imprezy poszli do domu <lol> a ta trwała w najlepsze do 02:30. Dziś się o tym dowiedzieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idę się zabić. [mam na myśli moje wczesne wyjście :mur:]

 

fajne mam zdjęcie... ja byłem wtedy jeszcze całkiem rześki, tylko nie było na czym siedzieć :P

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...