Skocz do zawartości
DrKleiner

Targi Tuningu Komputerów We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się piszę na after picie ;)

Cii! Dla prasy i reszty to my tam "bendziemy podkrencać" :huh:

 

btw. będę przejeżdżał przez Twoją metropolije!

 

EDIT: Zapomniałem dodać! - Od jutra nie piję...

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam :)

 

Będzie krótko i treściwie bo zaraz rozpoczynam swój ostatni sen przed targami :]

 

1. Proszę mnie zapodać do listy AP - jedziemy z Wolanem samochodem z Łodzi. Mamy jeszcze jedno wolne miejsce wiec jak ktos chce sie zabrac to najchetniej GG::2291428

 

2. Mamy jedno wolne miejsce w pokoju (chyba że wolan kogoś skołuje od siebie) bo jeden kumpel dzis sie wykruszył i będzie nas 3 zamiast 4 ... - ten trzeci jeszcze sie powinien do listy AP dopisac jakos przez najbliższe kilka godzin.

 

3. Będziemy robić fotki w różnym tego słowa znaczeniu bo i cyfrakiem i kumpel ma brać zenita :] - zobaczymy co mu z tego wyjdzie :D

 

4. Tani nocleg ostatnio był w schronisku PTSM koło hotelu "tumski". Wchodzicie na strone tumskiego i tam jest link do schroniska na wyspie. My płacimy około 40zł za głowe w pokoju 4os.

 

5. Rozumiem, że nie wiemy o której skonczy sie impreza w 4speedzie ? Bo w tym samym czasie co targi, we wrocku jest OpenSourceowa konferencja "Freecon" na której bedzie druga (podobno bardziej open/free :P ) czesc naszej ekipy - wiec predzej czy pozniej bedziemy z 4speedu zawijać w strone rynku żeby spożyć jakieś miodowe w piwnicy bo WARTO czasem po nie przyjechac az z Łodzi :D

 

6. @unckle - mowisz serio o zdejmowaniu czapeczek :] ? Bo mam wlasnie u siebie A64 Venice 3000+ i zawsze chciałem zobaczyć jego prawdziwe oblicze ale .... z braku czasu doświadczenia i wogole zawsze peniałem sie troche podważyć tałatajstwo :] A teraz jest juz prawie po gwarancji wiec ... CZEMU NIE :D

 

Do zobczenia w takim razie na miejscu. Jak coś to pisać GG (transport z Łodzi, nocleg dla 1 osoby)

 

PS:ahhh ..... sennnnnnn - wspaniałe uczucie klasc sie przed 2:00 w nocy :D Pozdrowienia dla wszystkich którzy staną jutro jeszcze przed obliczem swoich politechnik w pisemnych sprawdzianach wiedzy :]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Nie wiem czy tego maca tachac, mam juz od zaje**nia bagarzu, ale sie pomysli, moze jak ktos umie zrobic "socket drut overclocking s479" dla core duo to bysmy zrobili jakis benching :

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie fotopstryki, będziemy fotografować ile wlezie, a później podzieli sie to na zdjecia z targów i AP i wrzuci na photobucket czy coś podobnego.

 

Aktualna lista gości (beta 0.2 build 011):

 

capone

uosiu

meeron, Unckle, toman [;)] (wrOC_Crew)

DEVILEK, Matiz (OC Team Poland)

Devil

leiber, Flik

KvaNfield

pwlj

Mayo

Mariusz190, GRUX

Wolan, 50k07, wassage

Kas

rrymek, ige007

Banti, Ent, Gemmy, 99tomcat, (Pisarz!?), Chase1 (Ekipa z poznania)

Kean, Warwoch + kolega

bryce

costi

wegorz91, Gumis88Krk

Soker

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie szef przed chwilą powiadomił o kolejnym kontrakcie ,więc cały weekend mam zawalony. Czeka mnie więc siedzenie przed kompem po 24 h :|.

 

Może wpadnę na same AP (bo mam dość blisko od domu) na 1-2 h. Na targach mnie nie będzie jak i przed dworcem raczej na pewno też nie. Ręce opadają :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deviel przykro mi że cię nie będzie. Ja muszę zrezygnować z nauki na sprawdziany w poniedziałek, bo w niedziele też na targach chcę być.

Edytowane przez capone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze party startuje kolo 11 w sobote i wtedy tez nalezy sie pakowac ze sprzetem? moge liczyc na przydzial azotu i doswiadczonego oveclockera do wyciskania resztek potencjalu z willemate'a? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, byłem dziś w hali targowej; zapowiada się całkiem ciekawa impreza, nasze stoisko jest w bardzo dobrym miejscu, bedzie gdzie postać i popatrzeć na zmagania chłopaków. Kvan dzielnie walczy aby było jak najciekawsze. Niestety mamy tylko 4 krzesła więc kto pierwszy ten lepszy.

 

[OT]Ponoć na zdjęciu w profilu wyglądam znacznie młodziej, także spodziewajci się kogoś starszego, ale wciąż podobnego :)[/OT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kawałek jest ,więc lepiej wsiąść w autobus. Napisałem że jest 146 spod dworca ,ale chyba nikogo to nie interesuje. Na razie mam mały plan zwalenia części roboty komu innemu i jest mała szansa że jutro zjawię się o tej 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh wracając jeszcze do aktualnego zdjęcia, to całkiem dobrze ilustruje mój obecny wyglad oraz wygląd reszty ekipy wrOC_Crew nasze zdjęcie z profilu

Dołączona grafika

od lewej: Unckle, Miron, i ja tomaneq :) Jabyście któregoś z nas zobaczyli podbijajcie u nas dostaniecie najświeższe informacje co do imprezy. Zbiórka o 15 pod stoiskiem jak najbardziej wskazana, wtedy ustalimy co dalej.

Edytowane przez toman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ales wyskoczyl ta fotą, a mialo byc tak tajemniczo ;)

generalnie poznacie mnie po tym ze wszystkie hostessy beda za mna latały i pewnie bedą piszczec i to głosno :lol:

... i będe gadał same gułpoty na dodatek nie na temat, istny meeron :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro, a może już dziś. O 12 na dworcu, a potem Wrocław należy do ekipy z purepc :D

 

Już jutro, a może już dziś. O 12 na dworcu, a potem Wrocław należy do ekipy z purepc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem popatrzyłem, popodziwiałem, parę fotek zrobiłem, zagłosowałem na najlepszego moda, browarka wypiłem, całkiem fajnie, ale spodziewałem się, że trochę więcej wystawców będzie no, ale i z roku na rok coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki :)

 

BTW Ale byla jazda na waszym stoisku :rolleyes:

 

:P Ładnie. Pamiętam te -2 na cpu i reakcje na źłe dokręcony kontener ^^

 

Poza tym niezłe akcje były :D

 

PD 920 ? @ 5950 ?

 

 

:P Ładnie. Pamiętam te -2 na cpu i reakcje na źłe dokręcony kontener ^^

 

Poza tym niezłe akcje były :D

 

PD 920 ? @ 5950 ?

 

 

:P Ładnie. Pamiętam te -2 na cpu i reakcje na źłe dokręcony kontener ^^

 

Poza tym niezłe akcje były :D

 

PD 920 ? @ 5950 ?

 

 

:P Ładnie. Pamiętam te -2 na cpu i reakcje na źłe dokręcony kontener ^^

 

Poza tym niezłe akcje były :D

 

PD 920 ? @ 5950 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x 8800 GTX

Dołączona grafika

 

FLATOUT 2 na większym ekranie

Dołączona grafika

 

Project Vietnam ?? uczestnik Mod Contest

1.

Dołączona grafika

2.

Dołączona grafika

 

Project "Glass Cube" (olej) uczestnik Mod Contest

Dołączona grafika

 

Nazwy nie pamiętam, powiedzmy "Reaktor" uczestnik Mod Contest

Dołączona grafika

 

Project "Telefunken-Mod" uczestnik Mod Contest

Dołączona grafika

 

Kaskada

Dołączona grafika

 

Tutaj słów nie trzeba

Dołączona grafika

 

I na koniec zagadka "O co modli się ta pani na drugim planie??"

Dołączona grafika

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...