Skocz do zawartości
dymy

Brisbane - Czyli Wszystko O X2 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiesz na to matematyku?

2618239[/snapback]

A co powiecie na to??? :D :D :D

 

NIE CYTUJEMY OBRAZKÓW

//ULLISSES

Tu sie wszytsko zgadza jezeli chodzilo o te pamieci :D div masz na 400 Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nożnik ht 3 nie dzała wiec pracuje na 4 czyna ht 1200 wszystko działą bez problemów wczesniej przegrzewał mi sie nb choć czujniki strasznie sie mliły bo pokazywały 39c około lecz radiatora nie dało sie dotknąc

Jak ktoś ma problemy z oc radze sprawdzić temp nb lub zapewnić mu lepsze chłodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość teat

u mnie nożnik ht 3 nie dzała wiec pracuje na 4 czyna ht 1200 wszystko działą bez problemów wczesniej przegrzewał mi sie nb choć czujniki strasznie sie mliły bo pokazywały 39c około lecz radiatora nie dało sie dotknąc

Jak ktoś ma problemy z oc radze sprawdzić temp nb lub zapewnić mu lepsze chłodzenie

Przeważnie przez to ma się problemy z oc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Jak ktoś ma problemy z oc radze sprawdzić temp nb lub zapewnić mu lepsze chłodzenie

A to jakas nowosc ? :blink: Gdzie o tym wyczytales ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

Jak to jest z tymi szybszymi Athlonami na rdzeniu Brisbane? np. 4000+ 4400+ 4800+. Duzo lepiej sie kreca niz ten 3600+ ?

maja wiekszy mnoznik co czasami ulatwia sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'wyzsze' modele tak jak napisal komuch, rozni tylko wiekszy mnoznik, a kreca sie tak samo jak 3600+ - kwestia szczescia :)

 

Moim zdaniem te 'wyzsze' oplaca sie dopiero jak ma sie ochote zabawic w bardzo wysokie takty (kosmiczne napiecia) i bariere bedzie stanowic plyta glowna, ale do ~3ghz spokojnie wystarcza 9.5x :)

*i tak wiekszosc brisbane ma sciane przy ~3-3.1ghz

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

czy 2945 mhz przy standardowym napięciu to dobry wynik dla 3600+ ? Oczywiście full stable

Trafil ci sie rodzynek :D O ile full stable w twoim mniemaniu to orthos zapuszczony na cala noc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafil ci sie rodzynek :D O ile full stable w twoim mniemaniu to orthos zapuszczony na cala noc ;)

Boje sie bo to no boxie a odczyty temp. szwankuja.. raz minus 36 a teraz 111*C :mur: sprawdzam na dotyk. Niedługo może ninja bedzie to sie pochwale. 9 tydzień '07 jakby kto pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Boje sie bo to no boxie a odczyty temp. szwankuja.. raz minus 36 a teraz 111*C :mur: sprawdzam na dotyk. Niedługo może ninja bedzie to sie pochwale. 9 tydzień '07 jakby kto pytał.

W takim razie na jakiej podstawie twierdzisz ze to jest full stable ? :lol: Na takiej ze komp ci wogole to windy wszedl ? :lol: Brawo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nie chce przejsc tajemnej granicy 3 GHz.. bootuje na 9,5x316 ale winda nie chce sie zaladowac ani na 1,5 ani 1,55 V :/ jeszcze pokombinuje z timingami pamiatek ..

Moj odpala winde na 1.3v 9.5x316, ale juz nawet odpalenie cpu-z powoduje restart ... na 1.325v orthos wywala po ~18min ...

 

@Kozakov - pisze to po to zeby ci uswiadomic ze moj proc mimo takich teoretycznie swietnych osiagow, wywalil orthosa po 2h 48min na 2.9ghz 1.3, wiec 'stable' to pojecie wzgledne dopoki nie pokaze sie sensownie dlugiego katowania z orthosa :)

*choc on tez 100% gwarancji nie daje

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

Moj odpala winde na 1.3v 9.5x316, ale juz nawet odpalenie cpu-z powoduje restart ... na 1.325v orthos wywala po ~18min ...

 

@Kozakov - pisze to po to zeby ci uswiadomic ze moj proc mimo takich teoretycznie swietnych osiagow, wywalil orthosa po 2h 48min na 2.9ghz 1.3, wiec 'stable' to pojecie wzgledne dopoki nie pokaze sie sensownie dlugiego katowania z orthosa :)

*choc on tez 100% gwarancji nie daje

a ja polecam cinebencha 9.5 optymalizowanego pod amd

 

potrafi od razu wykryc niestabilnosc jakiegos jajka

 

a jezeli chodzi o othros to czesto bariera jest temperatura bo przy tych 3ghz nawet na dobrym chlodziwe w dzisiejsze upaly proc potrafi byc goracy

ale faktycznie o jako takie stabilnosci to min 3h otrhosa

Edytowane przez komuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem 1h stress prime. myslałem ze to wystarczy. Oky to bedę dłużej testował ale jakąś dziwną dolegliwość ma bo odpalam SP04 9 minuta i zwiecha, a wczoraj 1h noł problem. dziwne coś to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest cieplej ;) Mozliwe ze proc ma za goroco.

Pokazuje 74* ale tak na dotyk jak pamiętam porównywalnie z windsorem to jest z 10* mniej. Przekłamuje mi te temperatury :angry: Ale w sumie to ja ledwo co oddycham. w pokoju 25* a na dworze w cieniu równe 30* teraz. Odmieniło mu się i jedzie 55 min Stress testu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w sam raz na wieczór będzie 6h tortur. Swoje pamiątki przetestowałem wcześniej. 667@1000 2.3V cl5 i @940 cl4 przynajmniej one mnie nie będą ograniczały bo jak ustawie w biosie dzielnik na 400mhz to mi nie bootuje

 

 

EDIT:

OKI 3h wystarczy? bo już mi się spieszy zrobić 3K :]

 

Dołączona grafika

 

napięcie niezmieniane

Edytowane przez Kozakov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w sam raz na wieczór będzie 6h tortur. Swoje pamiątki przetestowałem wcześniej. 667@1000 2.3V cl5 i @940 cl4 przynajmniej one mnie nie będą ograniczały bo jak ustawie w biosie dzielnik na 400mhz to mi nie bootuje

EDIT:

OKI 3h wystarczy? bo już mi się spieszy zrobić 3K :]

 

ciach*

 

napięcie niezmieniane

ale testowałeś tylko jeden rdzeń - ściągnij orthosa, który sprawdza oba

 

* - NIE CYTUJEMY OBRAZKÓW

// ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

A co wy meteorolodzy??

Imo wiadomo, że na O/C jest za gorąco. Ja też czekam, żeby w końcu zrobić testy swojego proca i przy okazji pamiątek. :P

Wydaje mi sie ze rzecza normalna sa nizsze temperatury w nocy niz w srodku dnia :huh: :unsure: A moze sie myle ? :blink: :lol:

 

Jak w sam raz na wieczór będzie 6h tortur. Swoje pamiątki przetestowałem wcześniej. 667@1000 2.3V cl5 i @940 cl4 przynajmniej one mnie nie będą ograniczały bo jak ustawie w biosie dzielnik na 400mhz to mi nie bootuje

EDIT:

OKI 3h wystarczy? bo już mi się spieszy zrobić 3K :]

 

<a href="http://img62.imageshack.us/my.php?image=2945mhzdefvcore3zs5.gif" target="_blank"></a>

 

napięcie niezmieniane

Wystarczy :D Dla pewnosci zapuscilbym na noc orthosa lub 2xSP2K4 :lol:

 

ale testowałeś tylko jeden rdzeń - ściągnij orthosa, który sprawdza oba

Bez roznicy czy zapusci orthosa czy 2xSP2004. Na jedno wychodzi, przed chwila sprawdzalem ;)

 

[EOT] Obrazkow nie cytujemy :mur: [/EOT]

Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

to co panowie, wychodzi powoli na to, ze im nowsze cpu tym maja lepszy OCet ?

Nie powiedzialbym. Rodzynki zakupione wczesniej robia 3gigsy na def v :o Mojemu takie papu starcza tylko na 2,7 :( Proc zakupiony kilka dni temu.

Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez roznicy czy zapusci orthosa czy 2xSP2004. Na jedno wychodzi, przed chwila sprawdzalem ;)

pod warunkiem, że każda instancja testuje osobny rdzeń :idea: może dlatego dobrze się stało że cytowałem ten obrazek :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...