Skocz do zawartości
dymy

Brisbane - Czyli Wszystko O X2 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o tych "selektach" ?? http://allegro.pl/item199580946_selekt_oc_..._oem_nowy_.html

opłaca sie dopłacac. Bo włąśnie w tygodniu sie przesiadam. na AM2

x2 6000+ :lol2: 6000+ to windsor z niższym czasem dostepu i dodatkowym 1MB cachu

wiec gdzie temu marnemu brisbane do 6000+ nie wspominając o kosmo napieciach :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak by ktoś był tak uprzejmy i napisał jakie łatki poinstalowac, wem ze dual core optimizer ?? trzeba i czycoś jeszce i najlepiej w jakiej kolejności odrazu po instalce windowsa czy po servis packu i wszystkich sterach ??

 

Bo tak skacze po tych stronach z tematu i nie moge sie dopatrzeć :P powinien byc jakiś FAQ na pierwszej stronce :)

 

i jak jest rozsądna granica Vcore bo w w venicve było 1,55 no jeszcze ostatecznie te 1,6 mozna było dać hehe

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=81429

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...p;postcount=594

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj byłem w gralu z zamiarem kupna sprzętu połowe częsci co chciałem nie dostałem :( ale brisbane mam 15tydz. 07 ma ktoś taka sztuke? AN9 nie mieli więc nie mam jak sprawdzić jak z OC <_< (wszystko wyjdzie w praniu) czy ktoś zdejmował juz ihs-a z brisbana? bo w watku nie znalazłem nic o tym, bo mam zamiar zdjać czape powinna zejsć bez problemów w sempronie s754 miałem wywalana czape wiec tu powinna odejsc tak samo nie?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj byłem w gralu z zamiarem kupna sprzętu połowe częsci co chciałem nie dostałem :( ale brisbane mam 15tydz. 07 ma ktoś taka sztuke? AN9 nie mieli więc nie mam jak sprawdzić jak z OC <_< (wszystko wyjdzie w praniu) czy ktoś zdejmował juz ihs-a z brisbana? bo w watku nie znalazłem nic o tym, bo mam zamiar zdjać czape powinna zejsć bez problemów w sempronie s754 miałem wywalana czape wiec tu powinna odejsc tak samo nie?.

oo juz 15 tydzien jeszcze nie tak dawno kursowaly 9-10 tydzien

 

widac te 3600 szybko zchodza z magazynow :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Hi,

 

Na pewno potanieją juz niebawem, pytanie tylko czy bedą sie tak dobrze kręcić jak te obecne?

mow za siebie, a wlasciwie za swojego procka :) moj nie kreci sie wcale dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom faktycznie trafiła się Tobie padlina.Ja ostatnio od czasów wspaniałego Athlona 1700+ JIUHB DLT3C aż do tej pory tez nie miałem szczęścia, poczynając pózniej od Sempa64, Antka64 3500 i ostatnio 3600 Windsorka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z windsorami ee było tak ze kiedy zaczeły sie obniżki to wraz z cenami spadło oc.

 

ciecia pewnie :P

 

co ciekawe te Athlon X2 BE-2300 i BE-2350 cos słabo sie krecą mimo takiego samego napiecia. Ciekawe jak obniżyli pobor energii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się za nie zabrali specialiści z pclab to co się dziwić? :P

Tak a pamientacie pierwszy test brisbana na pclab hehe tez im slabo sie krecil albo maja takiego pecha albo umiejetnosci małe, bo coś dziwne ze każde amd testowane na pclab slabo sie kreci :mur: :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale w sumie nie ma się co dziwić bo każde dziecko wie, że:

Produkowane w technologii SOI procesory AMD nie były nigdy szczególnie wdzięcznymi obiektami do podkręcania.

dobra, koniec oftoppa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie krzyczeć ;) ale zawsze jestem ciekaw odpowiedzi na takie pytanie (i czy jest sens inwestować $):

 

Mam Athlona 64 3500+, czy jak kupie choćby AMD AthlonX2 3600+ BRISBANE AM2 to czy poczuje wyraźną różnicę w wydajności i warto wydawać około 250zł?

 

ps. filmy HD (1280*720)- płynnie i ok

film Matrix fullhd 1920*1080- rozjeżdża się dźwięk z obrazem

Edytowane przez kozikpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie krzyczeć ;) ale zawsze jestem ciekaw odpowiedzi na takie pytanie (i czy jest sens inwestować $):

 

Mam Athlona 64 3500+, czy jak kupie choćby AMD AthlonX2 3600+ BRISBANE AM2 to czy poczuje wyraźną różnicę w wydajności i warto wydawać około 250zł?

 

ps. filmy HD (1280*720)- płynnie i ok

film Matrix fullhd 1920*1080- rozjeżdża się dźwięk z obrazem

A słyszałeś/czytałeś że jest taki dział o nazwie co kupić?? Jesli nie to teraz juz wiesz i tam kieruj takie pytania.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
PS Warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie krzyczeć ;) ale zawsze jestem ciekaw odpowiedzi na takie pytanie (i czy jest sens inwestować $):

 

Mam Athlona 64 3500+, czy jak kupie choćby AMD AthlonX2 3600+ BRISBANE AM2 to czy poczuje wyraźną różnicę w wydajności i warto wydawać około 250zł?

 

ps. filmy HD (1280*720)- płynnie i ok

film Matrix fullhd 1920*1080- rozjeżdża się dźwięk z obrazem

tak warto kodeki juz uzywaja 2 jajek wspieraja wielowatkowosc . Dzwiek w tyle to glowna przyczyna slabosci procka ktory nie wyrabia .

 

jezli chodzi o x264 uzywaj coreavc 1.1 pikne obciazenie na kazde jajko

kupuj bo naprawde w porownaniu do jakiegos semprona 3000 brisbane 3600 drozszy o 140zl to smieszna roznica a drugie jajko naprawde warto

 

najnwsze xvidy tez uzywaja 2 jajek

Edytowane przez undertakeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składałem kumplowi configa na tym brisbane i dochodziłem już do 3.1Ghz na 1,45V.

Jak znajdę wiecej czasu to wlece do niego i spróbuje pobić to: http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=180140

Ile można mu dawać V ??

zaszkodzi mu 1.55V ??

prawdziwego ocera poznaje się po tym jak kończy ;)

 

piękny wynik w tym linku ale czy stabilny?

mój nowy egz wykrzaczył sie na 3.1 po prawie ~5h blenda

ale myślę że te 26'C w pokoju też robi swoje ;)

bez ponad 4h nawet nie ma się co wychylać ze screenem bo później piszą ludzie że 3G to byle sztuka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

prawdziwego ocera poznaje się po tym jak kończy ;)

 

piękny wynik w tym linku ale czy stabilny?

mój nowy egz wykrzaczył sie na 3.1 po prawie ~5h blenda

ale myślę że te 26'C w pokoju też robi swoje ;)

bez ponad 4h nawet nie ma się co wychylać ze screenem bo później piszą ludzie że 3G to byle sztuka :lol:

clockgenem to ja tez sobie tez taki zrobic moge

 

 

bez opalonego conajmniej cinebencha 9.5 nie ma co takich pokazywac bo wystarczy ze jedno jajko niedomaga i te screen nie jest warty funta klakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

clockgenem to ja tez sobie tez taki zrobic moge

bez opalonego conajmniej cinebencha 9.5 nie ma co takich pokazywac bo wystarczy ze jedno jajko niedomaga i te screen nie jest warty funta klakow

to może wrzuć screena z loopem blenda w orthosie (albo przynajmniej 5h) z tego swojego 3G :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy warto kupić tego procka na tej aukcji: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=205205654

 

Bo zastanawiam się nad zakupem, box mi nie potrzebny więc chce oem. Ale nie wiem czy 3600+ ee warto czy lepiej zwykłego ?

 

I takie pytanie pewnie głupie lepiej brisbane czy windsdor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są EE wiec nie wiem jaki sens jest w tych oznaczeniach :P

 

Co do prockow loteria.

 

lepszy dobrze krecący sie windsor, ale ponoc te nowe windsory sie już nie kręcą tak dobrze więc dobrze trafic na dobrze kręcacego sie brisbane no chyba ze trafisz na słąbo krecocego sie brisbane to wteedy bierz windsora............

 

kumasz?

 

temat poswiecony brisbane wiec zaraz wszyscy CIe skierują na niego bo u nich akurat sie dobrze kręcą a twój już.............. niekoniecznie

 

wniosek obojetnie jaki wezmierz bo nie ma wielkiej pomiedzy nimi roznicy

Edytowane przez DeyWies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...