Skocz do zawartości
dymy

Brisbane - Czyli Wszystko O X2 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość f.e.a.r.

No ale też jest taka kwestia, że Brisbane sie mniej grzeje a o tym nie wspomnieli. To duża różnica bo jak mniejsza temp jest to mozna dac wyzsze V i zrobic lepsze oc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez ten test juz wczesniej widzialem i tak jak ktos napisal, to zadna nowosc i nie zmienia to faktu ze zaden brisbane nie robil ponizej 2,7ghz na def vcore, co chyba jest wystarczajacym plusem zeby go kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na wynik tego testu ?

http://pclab.pl/art23970.html

Nieporozumieniem w tym teście są zastosowane pamięci DDR2 1066.

Porównanie właściwości CPU jest przez to mało użyteczne bo nie daje wyników z popularnymi pamięciami.

Bardziej interesujące jest porównanie z pamięciami 667 przy różnych ustawieniach, zwłaszcza przy ustawieniu 2T pomocnym w OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Agito ladne ceny :)

Brisbane 253zl (jezeli to on - 1,9ghz, 512kb, ale napisane 0.09 :) *)

Abit KN9 243zl

 

Niestety Pentagram HP-100 AlCu - 72 ;/

 

*napisalem do nich maila w tej sprawie

 

Wlasnie otrzymalem odpowiedz:

Witam,

Przepraszamy najmocniej za wprowadzenie w błąd. Opis na naszej stronie został już poprawiony. Procesor wykonany jest w technologii 0.065[µ].

:damage_wall::damage_wall::damage_wall:

 

Wlasnie zlozylem zamowienie :D

(Pentagram HP-100 kupie sobie gdzies indziej)

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Agito ladne ceny :)

Brisbane 253zl (jezeli to on - 1,9ghz, 512kb, ale napisane 0.09 :) *)

Abit KN9 243zl

 

Niestety Pentagram HP-100 AlCu - 72 ;/

 

*napisalem do nich maila w tej sprawie

 

Wlasnie otrzymalem odpowiedz:

 

:damage_wall::damage_wall::damage_wall:

 

Wlasnie zlozylem zamowienie :D

(Pentagram HP-100 kupie sobie gdzies indziej)

patrzac na ceny to ciekawe ile sempronow bedzie sie sprzedawalo ;)

przepraszam najmocniej za mały ot ale czy ten pent hp-100 jest lepszy niz frezerek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem X2 3600+, ciekawi mnie jedna rzecz - czy wie ktoś przy mniej więcej ilu te procki mają cold-buga?

-10, -20*C, nawet do 300MHz HTT nie dojezdzali na takich temp, ale jak wiadomo co sztuka to inaczej jest, z tym że to co napisałem to na wyższych modelach, z tego co na xs wylookałem. Czyli lipa ;]

 

@ -30c: will not boot above 240HTT

@-10c: will not boot above 260-70HTT

@0 + will boot up to 340HTT (board limited)

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... no to żadnego extremalnego chłodzenia nie warto zakładać. WC z zimną wodą albo AC z mocnym przewiewem chłodnym porankiem. Coś czuje, że dłużej jak 1,5 miesiąca to tego procka nie będę mieć :lol:

A to dlaczego? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak patrze na twoj wynik @dymy to az mi sie chce zmieniac chociaz czy ja to wykorzystam w sumie infernal 800x600 very high smiga :) musialbym zainwestowac w rippera 150zl do ps2 bo tam nigdy nic nie tnie ale jak teraz ktos sklada zestaw to tylko dwa rdzenie bo takie super ceny :)

 

a sempronek wiecej nie moze bo mu mało papu wiecej mobo nie pozwala ale mobo htt 360 targa :)

 

znajac zycie to pewnie te najswiezsze brisbejny najlepiej sie beda krecic a spadek wartosci raczej wielki nie bedzie

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również liczę, że będę z ekipą z Poznania :wink:

 

aaasioo mi stąd z C2D!!!

nie chce nic mowic,ale intel nie odpuszcza- pojawiły sie po cichu nowe c2d z 1mb kaszy i ceny są ciekawe od ok 300zł. Nadal pozostaje jednak różnica w cenie płyt głównych...

 

Eh osiolkowi z żłoby dano... A już byłem na 95% zdecydowany na powrót do zielonych B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...