Skocz do zawartości
dymy

Brisbane - Czyli Wszystko O X2 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie są EE wiec nie wiem jaki sens jest w tych oznaczeniach :P

 

Co do prockow loteria.

 

lepszy dobrze krecący sie windsor, ale ponoc te nowe windsory sie już nie kręcą tak dobrze więc dobrze trafic na dobrze kręcacego sie brisbane no chyba ze trafisz na słąbo krecocego sie brisbane to wteedy bierz windsora............

 

kumasz?

 

temat poswiecony brisbane wiec zaraz wszyscy CIe skierują na niego bo u nich akurat sie dobrze kręcą a twój już.............. niekoniecznie

 

wniosek obojetnie jaki wezmierz bo nie ma wielkiej pomiedzy nimi roznicy

A jeśli porównamy dwa procki jeden na rdzeniu brisbane a drugi windsor taktowane takim samym zegarem to który wydajniejszy ?

 

Bo zastanawiam się nad kupnem x2 3800+ windsdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie duzych roznic nie widac :)

3800+ EE jest tanszy o 50 zł od 4000+ i teraz w koncu ( nie dalem rady przejzec calego tematu pierwsze 10 stron tylko ;p ) ..co sie bardziej oplaca brac :) ??

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wodzie też... chyba ze kupisz lodówke turystyczną i umieścisz tam zbiorniczek z wodą, widziałem kiedyś jak ktoś chłodził wc chłodnicą + lodówką turystyczną podpiętą 24/7 pod prąd. A teraz pytanie, ile będzie kosztować 3600+ po obnizkach, wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

Na wodzie też... chyba ze kupisz lodówke turystyczną i umieścisz tam zbiorniczek z wodą, widziałem kiedyś jak ktoś chłodził wc chłodnicą + lodówką turystyczną podpiętą 24/7 pod prąd. A teraz pytanie, ile będzie kosztować 3600+ po obnizkach, wie ktoś?

35zl zaoszczedzisz na procku i tyle samo wiecej zabulisz za pamiec na 0 wyjdzie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadal problemy z przycinaniem w grach, mianowicie q3 oraz cs - robilem juz wszystkie mozliwe sposoby z forum, ustawialem koligacje, usepmtimer, lata do xp i dalej mi rwie.. : ( nie widac dropow fpsow zadnych, a mimo wszystko dziwnie haczy, nie caly czas lecz co 20 sekund, 30 sekund, roznie. ma ktos jeszcze jakies solucje ; / ? probowalem rowniez obnizyc fsb z 295 do 240 i dalej nic.. a moze zmienic z mnoznika 9,5 na 9 <mysli>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przycinania,

 

Wcześniej na XP beż żadnych poprawek, optymalizerów, hotfixów wszystko działało jak trzeba, teraz po przesiadce na Viste64 jest również wszystko płynnie, akurat kończe grać w NFS Carboon i jest ok.Wcześniej na XP DOOM3, HL2 NFS Most Wanted, FEAR i też było oki, także nie wiem w czym tkwi problem u niektórych Userów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ktos tu wspomnial - byc moze jakis programik w trayu - btw jaki masz ping .. zarywa hmm sprawdzales temp - ile masz ramu ? podaj caly konfig

przycina Ci sie tez na pustym serwie .. dysk nie mieli w czasie przycinania ---

Jak mowie ludzie podawajcie caly konfig :) jak piszecie o problemie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zrobilem juz siga takze juz wiecie co mam ;P w trayu nie ma zupelnie nic, zreszta nie lubie miec w trayu ikon, jedynie byla ikona od razera (mysz) ktora wylaczylem aby sprawdzic lecz nic to nie dalo. ping odpada, mam ~15ms temp nie przekracza 60 stopni w strasznym stresie. dysk nic nie zamula, na pustym serwie rowniez jak sobie biegam i skacze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zrobilem juz siga takze juz wiecie co mam ;P w trayu nie ma zupelnie nic, zreszta nie lubie miec w trayu ikon, jedynie byla ikona od razera (mysz) ktora wylaczylem aby sprawdzic lecz nic to nie dalo. ping odpada, mam ~15ms temp nie przekracza 60 stopni w strasznym stresie. dysk nic nie zamula, na pustym serwie rowniez jak sobie biegam i skacze:)

hmm może nie instaluj sterów IDE od NV i pakietu do zarządzania siecią

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła paczka z reszta sprzetu wiec zabrałem sie za składanie, instalowanie i wszystko jest ok tylko mi juz 2 razy niewiadomo od czego wyskoczył niebieski ekran i reset po czym po uruchominiu ponownie kompa wywala raport o bledzie systemu windows :mur: hmm nie wiem co to moze byc nic narazie nie jest krecone wiec wsio powinno byc stable zainstalowalem dual core optimizer i teraz jak narazie nic sie nie sypie testowalem w róznych markach i tez niec sie nie sypał wiec nie wiem czym to moze być spowodowany ten bład w 3Dmark05 wynik 9,5k chyba wynik w normie jak na niekrecony sprzęt? jutro jest nowy dzień wiec zobaczymy jak z OC :) aha cos dziwna temp. mam najnowszy bios i temp w spoczynku ok 38 'C a na rdzeniach pokazuje core1 8'C core2 15'C to normalne niby na najnowszym biosie tempy pokazuje już w normie a i jeszcze jedno pamieci sa w biosie ustawione na ddr2 800 a maja 760Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła paczka z reszta sprzetu wiec zabrałem sie za składanie, instalowanie i wszystko jest ok tylko mi juz 2 razy niewiadomo od czego wyskoczył niebieski ekran i reset po czym po uruchominiu ponownie kompa wywala raport o bledzie systemu windows :mur: hmm nie wiem co to moze byc nic narazie nie jest krecone wiec wsio powinno byc stable zainstalowalem dual core optimizer i teraz jak narazie nic sie nie sypie testowalem w róznych markach i tez niec sie nie sypał wiec nie wiem czym to moze być spowodowany ten bład w 3Dmark05 wynik 9,5k chyba wynik w normie jak na niekrecony sprzęt? jutro jest nowy dzień wiec zobaczymy jak z OC :) aha cos dziwna temp. mam najnowszy bios i temp w spoczynku ok 38 'C a na rdzeniach pokazuje core1 8'C core2 15'C to normalne niby na najnowszym biosie tempy pokazuje już w normie a i jeszcze jedno pamieci sa w biosie ustawione na ddr2 800 a maja 760Mhz.

Pamieci chodza na 760 bo mnoznik jest polowkowy... ;)... Zreszta mam identyczne... jestem ciekawey na ile wykrecisz... ja mam aktualnie 950 5-4-4-13-18 2.2V lub 720 3-3-3-9-15 2.2V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

taki pomijając wszystko to troche sie zdziwiłem jak bardzo staniały brisbane - wyższe modele. za 400zł można kupic juz jeden z najwyzszych modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystając z kilku odpowiedzi wrzuciłem małe FAQ w pierwszy post - mam nadzieję, że nikt się nie obrazi ;)

dobra robota (:

miejmy nadzieje, ze w ten sposob wyeliminujemy podstawowe pytania pojawiajace sie co chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystając z kilku odpowiedzi wrzuciłem małe FAQ w pierwszy post - mam nadzieję, że nikt się nie obrazi ;)

wszystko piknie, warto też jeszcze umieścić adekwatną informacje dla fanów temperaturologiii zeby sie nie podniecali ze maja 80st lub nie stresowali ewentualnie i nie zaśmiecali wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...