Skocz do zawartości
dymy

Brisbane - Czyli Wszystko O X2 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

Noi danie 127,5ns nic nie dalo :-| Zrobil 2.4ghz ponad troche na napieciu 1.375 ale z kazdym podniesieniem htt o 5 wyskakuje bluescreen tak jakby maly skok mhz musial miec dodatkowe volty :blink: Czy to wina procka czy czego? Nie mam sily juz, innym idzie fajnie brisbane robi 2.7 bez problemu a ja mam zawsze takie szczescie :angry: Ehh........ Moze jeszcze jakies sugestie? Pozdrawiam

 

Juz zmienilem nawet dzielnik na 400 i tez nic nie pomoglo :(

Edytowane przez Cygan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak wy to robicie ze macie po 45 stopni na procu.

Ja na Ninjy (polpasywnej wentyl z zatoki 5 dmucha na nią..) mam po ok 55*C. A wy po 45 :|

 

Na AC to jakos tak malo realne wedlug mnie.. Do tego jeszcze z bugowany czujnik.

Edytowane przez PawloHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek wysypal sie po 2h w orthosie, na 1.400v powinien juz byc stable

1,4v żeby robić 2.7ghz słaba sztuka :-P ... spoko tez mam podobną 2.7ghz na 1,375v <_<. W ogóle coś widzę że teraz te bb się słabo kręcą, dobre sztuki mają ludzie co kupowali te proce zaraz po ich ukazaniu się w sklepach, teraz to zależy jak się trafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sciągnąłem Ninje i spisałem sobie numerki ;]

ADO3600IAA5DD

CHACG0709VPAW

 

Szczerze mowiąc nic z tego nie rozumiem :|

 

Już wiem.

Szkoda ze producent sie nie pofadygowal o temp i vcore.

 

2007 | 9 tydzien

 

Z ktorego tygodnia sztuki kręcily się najlepiej?

Edytowane przez PawloHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk1999 Nie mam Max Asynchro Latency w biosie albo nie wiem pod jaka inna nazwa tego szukac. Nie moge sie przebic przez htt 280 :angry: Dosc mam juz tego kompa chyba ze to wina procka, to wtedy pol biedy. Htt275 stabilne na 1.375 a przy 280 nie wiem ile mam dac ale to chyba nie zasilanie bo dalem 1.4v to i tak nie wstal :blink: Koncza mi sie pomysly juz co to moze byc, no chyba ze ktos jeszcze cos wymysli :) Pozdrawiam Edytowane przez Cygan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość trojan

coraz slabsze te brisbany moj zrobiłDołączona grafika

28xx Mhz nie chcial zrobic nawet na 1.5

Edytowane przez trojan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz slabsze te brisbany moj zrobil Dołączona grafika

28xx Mhz nie chcial zrobic nawet na 1.5

witaj w klubie :lol: jak masz możliwość to go trochę schłódź :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bym go spalił, moge miec problemy z gwarancja,czy wyminią bez od reki?.proc kupiony w apollo

spalenia gwarka nie obejmuje :P jak zobaczą jakie kolwiek objawy, typu wybrzuszenia to już przepada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bym go spalił, moge miec problemy z gwarancja,czy wyminią bez od reki?.proc kupiony w apollo

Praktycznie nie powinni ci przyjąśc...trzeba umieć to zrobić i użyć odpowiednich nadrzędzi :) Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@all

 

Odpuście sobie temperatury sprawdzane przez soft.

To nie ma sensu, podobnie jest z napięciami. Miernik w dłoń. Miałem BB na trzech płytach i wskazania różnią się diametralnie przy identycznych ustawieniach a nawet po kolejnych instalacjach windozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@all

 

Odpuście sobie temperatury sprawdzane przez soft.

To nie ma sensu, podobnie jest z napięciami. Miernik w dłoń. Miałem BB na trzech płytach i wskazania różnią się diametralnie przy identycznych ustawieniach a nawet po kolejnych instalacjach windozy.

dlatego mierze temp, na "macka" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo!

 

Nie wiem czy była juz o tym mowa ale ponoic athlony x2 3600+ brisbane od miesiaca juz maja status EOL co oznacza że juz niedługo nie bedzie mozna ich zakupic w sklepach. Info z jednej z polskich hurtowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo!

 

Nie wiem czy była juz o tym mowa ale ponoic athlony x2 3600+ brisbane od miesiaca juz maja status EOL co oznacza że juz niedługo nie bedzie mozna ich zakupic w sklepach. Info z jednej z polskich hurtowni.

Jesli prawda to nawet dobrze. Ludzie zaczna kupowac 4000+ ;) Albo od razu 3800+ CZ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

tydzień temu kupiłem A64 3600+ Brisbana i zabrałem się za kręcenie. Max co wyciagam to 296x9,5=2812 stabilnie (dzielnik na 533). Idzie jeszcze na 306x9,5=2907 ale niestabilnie (dzielni 400). Vcore=1,48, vdimm=2,3. Gdy podniose HTT wyżej komputer nie uruchamia sie tylko wydaje 1 długi i 2 krótkie dżwięki. Wyczytalem że te dżwięki oznaczają problem z grafiką lub z BŁĄD PZRYSTOŚCI PAMIĘCI RAM. Sadze że to pamięc przeszkadza mi w dalszym kręceniu. Co znaczy BŁĄD PZRYSTOŚCI PAMIĘCI RAM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam procek Athlon x2 65nm 5000 Brisbane (13x200 -2600) z chłodzniem boxowym. Czy mozna cos z niego jeszcze wyciagnac . Co radzicie jak go najlepiej podkrecic i w jakich opcjach co przestawic. Wole sie zapytac niz cos przestawic nie tak i spalic procka. Procek chodzi na płycie Asus M2N-SLI Deluxe nForce 570 SLI do tego pamieci Geil Ultra 2x1 GB 800 CL4 i zasiłka EVER 480W. Aktualnie everest pokazuje mi tem. procka 50 C w stresie jest znacznie wiecej .Czy ten athlon jest dobry do podkrecania czy juz jest wyzyłowany

 

wielkei dzieki za odpowiedz

 

dodam tylko ze zauwazyłem dziwne spowolnienia systemu w menadzeze zadan gdy np szybko przewijam stronki www itp procek odrazu wskakuje na 50% zuzycia, Czy to jest normalne. Bo nieraz mam spowolnienia ze nie moge plynnie przewiajc stron ww tylko skokowo lun np przewijanie kontaktow na GG tez nie jest płynne. Mam windowsa xp home i najnowsze stery i poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...