Skocz do zawartości
muszka15

Karta Graficzne Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm 200zł

+8zł:

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C9200562

ATI Radeon X700 128mb 128bit.

Ma już zasilanie dodatkowe bodajże, więc jak w kompie siedzi no-name to mogą (ale nie muszą) być problemy ze stabilnością (i to niekoniecznie zaraz w dniu zamontowania).

+21zł:

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C9200380

X700PRO na ddr3 (IMO winna być nawet wydajniejsza od 6800XT, bo wyższe takty, ale zaś nie Dx 9.0c, choć w tej cenie to mała bolączka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już parę postów temu pisałem, by brać X700Pro - więcej vs i lepsze pamięci (GDDR3).

 

PS. Wcześniej miałem X600Pro (DX 9.0b), a teraz mam Palita Sonic 7600GS (DX 9.0c) i muszę powiedzieć, że nie widzę różnicy między DX9b, a c. Bierz X700Pro :)

Edytowane przez miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo x700pro albo 6800xt od innych trzymaj się z daleka

 

Gościu z allegro powiedzial ze oblivion będzie dzialac plynnie

A co miał powiedzieć ??

Nie kupuj tej karty bo to złom :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa - bierz X700Pro (zwykły X700 ma pamięci DDR1, a PRO ma GDDR3, a różnica jedynie 30 zł).

 

A tak BTW : a może lepiej posiedź jeszcze na 9550, a dołóż ramu ? Lub sprzedaj wszystko (proc, mobo, ram, grafa) i dołóż te 230 zł na zestaw na AM2 ?

Edytowane przez miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta to PREZENT dla kogos innego.

Czyżby na pewno? Piszesz

Jedyne co mnie dziwi to ze za tak niską cene jest az tak dobra karta.Gdzie jest haczyk?czy obsługuje SM 3.0?A czy moglbym pograć na nije w obliviona lub dark messiasha?Reszta mojego kompa celek d 2,53@3,2 768mb ram.

Edytowane przez XvAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to kiedyś się zastanawiałem nad NV6200 ale raczej tą na 128 bitowej szynie ... chyba Pality to były albo inszej firmy, ale ponoć szło je przerobić (yyy...) na 6600 ?? Jak źle to nie bijcie bo jakoś tak mi przez pamieć przelatuje, że znalazłem instrukcję bodajże na XS albo na THG coś takiego czynili z tymi kartami.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji co do mojego komputera.Moge coś zrobic zeby gry szły lepiej bez jakis większych modernizacji?Grafike wymienie na 6800 ale co z prockiem.Z tego co wiem to ten celek co mam chcoaż przetaktowany ma bardzo słabą wydajnosć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dokładać ramu wymień proca + mobo + grafę (nie kupuj wtedy grafy w tym momencie). Sprzedaj celka + asrocka + grafę + ram i dołoż to co zamierzałeś wydać na grafę i za tą kasę już można złożyć zestaw na AM2 (bądź bez sprzedaży ramu na 939) i będziesz miał wydajniejszego kompa.

 

PS. Może Twoja mobo obsługuje C2D, ale będzies miał dosyć słabą grafę w stosunku do wydajności C2D i Oc za dobre nie będzie....

Edytowane przez miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie przedstawia sprawa z geforcami fx?Czy warto je kupic czy nie?

Radze się trzymać z daleka :)

Koleś, ale ty rzeźbisz <_<

Napisaliśmy Ci jaką kartę kupić, a Ty wyjeżdżasz z FX :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...