Skocz do zawartości
Andi

Go 8800 - Clevo M570ru Na Platformie Intel Santa Rosa

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze chyba szykuje sie zmiana sprzetu

 

Przegladaj net w poszukiwaniu nowosci, natknalem sie na male info odnosnie 8800Go mobile

 

Laptop Clevo M570RU na platformie Intel Santa Rosa z karta GeForce Go 8800 na pokladzie.

Chipset 965PM, 4GB DDR II, Core2Duo oraz najnowasz karta WiFi 4965AGN obslugujaca standard N. Oczewiscie pelna obsluga Dx 10.

 

Milej lektury (wymagany slaby angielski):

http://laptoping.com/clevo-m570ru.html

 

 

Na stronce ponizej wiecej nowosci z targow CeBIT 2007.

http://laptoping.com/category/laptop-graphics-card/

 

Enjoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem też tego newsa wcześniej, z tego co wiem to ten laptop pokazywany był jako 8800Go Ready, konstrukcja pozwala na zamontowanie tej karty, ale jeszcze działającego egzemplarza z 8800Go nie ma [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zaineresowal ten news o czyms wzmiankowanym jako "unknown external nVIDIA GeForce GO 8000M series graphics card"

No no :), Czlowiek nie nadazy z wymiana sprzetu ;) ciekawe tylko czy przepustowosc express slot nie bedzie waskim gardlem dla Go 8800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no :), Czlowiek nie nadazy z wymiana sprzetu ;) ciekawe tylko czy przepustowosc express slot nie bedzie waskim gardlem dla Go 8800.

niestety tak , tzn jeśłi posiadasz mobilną karte na pozomie GF7600/x1600 to nie warto inwestować w XG station :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...