Skocz do zawartości
JROX

Olej do silnika dwusuwowego

Rekomendowane odpowiedzi

Następną kupie Verve, zobaczymy jak wtedy bedzie się jeździć, a jak bede miał okazje to zatankuje na shellu, ale to dopiero jak zaleje inny olej do dozownika bo teraz to pieron wie co jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następną kupie Verve, zobaczymy jak wtedy bedzie się jeździć, a jak bede miał okazje to zatankuje na shellu, ale to dopiero jak zaleje inny olej do dozownika bo teraz to pieron wie co jest :P

Rozumiem, ze chodzi o silnik dwusuwowy? Jesli tak, to do dozownika BARDZO polecam olej do pił spalinowych STIHL. Kosztowal 5zł za 100ml, ale silnik chodzil duzo lepiej, odczuwalnie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leje MOTUL 710. 45zł kosztuje za 1l, ale IMO lepiej lać lepszy niż potem robić remont.

 

Na tym czerwonym, pół syntetyku Orlenu niby do pił którego leje do Simka mogła by się Hondzina zatrzeć, także wole wydać troche kasy na lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem że jak lepszy olej do moto to tylko Castrol R2 albo Motul 600/710/800(ten ostatni już niby racing i nie można lać do dozownika)

Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś Stihla lał do moto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem że jak lepszy olej do moto to tylko Castrol R2 albo Motul 600/710/800(ten ostatni już niby racing i nie można lać do dozownika)

Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś Stihla lał do moto :P

No silniki w moto i w pilarkach inaczej zapewne muszą mieć smarowanie, inne warunki etc.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.centrummaszyn.pl/index.php?p=pr...mp;iProduct=113

 

To jest ten olej co ja polecalem. Tylko nie wiem dlaczego tu taki drogi. 2x przebicie ceny? Spoko.. Ogolnie jednak na oleju nie warto oszczedzac, lepszy olej to mniej nagaru, mniej dymu, lepsze smarowanie, etc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.centrummaszyn.pl/index.php?p=pr...mp;iProduct=113

 

To jest ten olej co ja polecalem. Tylko nie wiem dlaczego tu taki drogi. 2x przebicie ceny? Spoko.. Ogolnie jednak na oleju nie warto oszczedzac, lepszy olej to mniej nagaru, mniej dymu, lepsze smarowanie, etc..

Ja za litr płace ok 40zeta.. i chyba tak sie najbardziej opłaca..

A litr z miarką kosztuje ok 60 :lol: głupia miarka tyle, ale przynajmniej jest łatwe w obsłudze i szybko sie odmierza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...