Jump to content
Sign in to follow this  
thud

Jaki Sterownik Od Sieciowki W Hp?

Recommended Posts

witam,

jutro ide do znajomej instalowac win xp na hp. I o ile juz wiem jak zainstalowac windowsa to problem mam ze sterownikami od sieciowki. Nie wiem jakie zainstalowac zeby net dzialal normalnie (neta ma chyba z UPC). Z tego co pamietam to ostatnio zainstalowalem wszystkie sterowniki ktore byly u nich na necie (odpowiedzialne za internet) i net nie dzialal.

Wie ktos jaki konkretnie to musi byc sterownik?

Z gory dzieki za odpowiedz

witam,

jutro ide do znajomej instalowac win xp na hp. I o ile juz wiem jak zainstalowac windowsa to problem mam ze sterownikami od sieciowki. Nie wiem jakie zainstalowac zeby net dzialal normalnie (neta ma chyba z UPC). Z tego co pamietam to ostatnio zainstalowalem wszystkie sterowniki ktore byly u nich na necie (odpowiedzialne za internet) i net nie dzialal.

Wie ktos jaki konkretnie to musi byc sterownik?

Z gory dzieki za odpowiedz

może ktoś się podejmie wrózenia z fusów i Tobie odpowie :blink:

(nie podanie modelu karty i lapka = wróżba z chińskiego ciasteczka)

(podanie modelu karty i lapka = pomoc)

hp pavilon dv6135nr - sorki, kompletnie zapomnialem napisac:/. Modelu karty nie znam, nie mam pojecia jaka (to nie moj lap i nie mam do niego teraz dostepu)

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...977&lang=pl

to jest stronka ze sterownikami, nie wiem co tam jest wlasnie od tego, jest dzial Driver Modem i Driver Network. Chcialbym wiedziec co jest od czego a nie na pale instalowac

hp pavilon dv6135nr - sorki, kompletnie zapomnialem napisac:/. Modelu karty nie znam, nie mam pojecia jaka (to nie moj lap i nie mam do niego teraz dostepu)

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...977&lang=pl

to jest stronka ze sterownikami, nie wiem co tam jest wlasnie od tego, jest dzial Driver Modem i Driver Network. Chcialbym wiedziec co jest od czego a nie na pale instalowac

Driver Modem - sterowniki od modemu

Driver Network - sieć, karta sieciowa

Pozdrawiam

Poznaniak

Driver Modem - sterowniki od modemu

Driver Network - sieć, karta sieciowa

Pozdrawiam

Poznaniak

tyle to wiem :>;

problem w tym ze zainstalowalem oba, a w menadzerze urzadzen jest blad przy costam Ethernet i net nie dziala :/, nie wiem czemu i nie wiem co robic