Skocz do zawartości
thud

Jaki Sterownik Od Sieciowki W Hp?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jutro ide do znajomej instalowac win xp na hp. I o ile juz wiem jak zainstalowac windowsa to problem mam ze sterownikami od sieciowki. Nie wiem jakie zainstalowac zeby net dzialal normalnie (neta ma chyba z UPC). Z tego co pamietam to ostatnio zainstalowalem wszystkie sterowniki ktore byly u nich na necie (odpowiedzialne za internet) i net nie dzialal.

Wie ktos jaki konkretnie to musi byc sterownik?

Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jutro ide do znajomej instalowac win xp na hp. I o ile juz wiem jak zainstalowac windowsa to problem mam ze sterownikami od sieciowki. Nie wiem jakie zainstalowac zeby net dzialal normalnie (neta ma chyba z UPC). Z tego co pamietam to ostatnio zainstalowalem wszystkie sterowniki ktore byly u nich na necie (odpowiedzialne za internet) i net nie dzialal.

Wie ktos jaki konkretnie to musi byc sterownik?

Z gory dzieki za odpowiedz

może ktoś się podejmie wrózenia z fusów i Tobie odpowie :blink:

 

(nie podanie modelu karty i lapka = wróżba z chińskiego ciasteczka)

(podanie modelu karty i lapka = pomoc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hp pavilon dv6135nr - sorki, kompletnie zapomnialem napisac:/. Modelu karty nie znam, nie mam pojecia jaka (to nie moj lap i nie mam do niego teraz dostepu)

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...977&lang=pl

to jest stronka ze sterownikami, nie wiem co tam jest wlasnie od tego, jest dzial Driver Modem i Driver Network. Chcialbym wiedziec co jest od czego a nie na pale instalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hp pavilon dv6135nr - sorki, kompletnie zapomnialem napisac:/. Modelu karty nie znam, nie mam pojecia jaka (to nie moj lap i nie mam do niego teraz dostepu)

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...977&lang=pl

to jest stronka ze sterownikami, nie wiem co tam jest wlasnie od tego, jest dzial Driver Modem i Driver Network. Chcialbym wiedziec co jest od czego a nie na pale instalowac

Driver Modem - sterowniki od modemu

Driver Network - sieć, karta sieciowa

 

 

Pozdrawiam

Poznaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driver Modem - sterowniki od modemu

Driver Network - sieć, karta sieciowa

Pozdrawiam

Poznaniak

tyle to wiem :>;

problem w tym ze zainstalowalem oba, a w menadzerze urzadzen jest blad przy costam Ethernet i net nie dziala :/, nie wiem czemu i nie wiem co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...