Skocz do zawartości
xpeu

Ap Główny + Klienci Z Ap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam Access Pointa który rozsyła sygnał do klientów z antenami, teraz 1 klient chce podpiąć swojego AP jako klient, i teraz moje pytanie: Czy widoczny (np. na serverze) będzie tylko ten AP klient czy każdy kto się do niego podłączył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam Access Pointa który rozsyła sygnał do klientów z antenami, teraz 1 klient chce podpiąć swojego AP jako klient, i teraz moje pytanie: Czy widoczny (np. na serverze) będzie tylko ten AP klient czy każdy kto się do niego podłączył?

Zależy jakiego ma APeka niektóre są całkowiecie "przeźroczyste" i widać wszytko inne powiedzmy że mają "troche inaczej" ale jeżeli chodzi o to czy możesz przyciąć pasmo za apekiem to po IP zawsze tylko niektóre punkty dostępowe maskują adresy mac i czasami przycięciem pasma po MACu może być problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klinet posiada AirLive WMM-3000AP, i tak patrze to on raczej jest tym "przeźroczystym" (chyba, że się myle ).

Jaki AP może być klientem i żeby nie był on "przeźroczysty"?

Chodzi głównie o to, że jak każdy użytkowynik sieci kupił by sobie AP to by mi potem przybyło klientów a tak AP byłby tym 1 klientem.

Pozdrawiam

Edytowane przez xpeu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...