Skocz do zawartości
pwlj

Nowy Logitech!

Rekomendowane odpowiedzi

Logitech prezentuje.... nowego G5 ;/

Całkowita nowość - inny design grafiki na obudowie i dodatkowy przycisk boczny, oraz taktowanie 1000Hz! Niesamowite, nieprawdaż?

 

KLIK

 

Dołączona grafika

 

 

:mur:

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Start

Logitech prezentuje.... nowego G5 ;/

Całkowita nowość - inny design grafiki na obudowie i dodatkowy przycisk boczny, oraz taktowanie 1000Hz! Niesamowite, nieprawdaż?

 

:mur:

I tak wole swojego laserowego A4 Techa przynajmniej można rzucić o monitor i nie martwić się, że za drugą trzeba wybulić tyle co za kartę grafiki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie naprawde fajny kolorek :)

Na jakas rewolucje, w postaci lepszych optycznych sensorow bym nie liczyl, bo to by sie nie sprzedalo. Co z tego ze jakas tam mala grupa graczy (czy ludzi w temacie) wie o wadach laserow i przewadze led'a - skoro na rynku masowym moglaby sie nie sprzedac za dobrze (na tyle dobrze ze oplacalne byloby wdrazanie calego nowego ukladu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem dla a4techa, ale jakosc wykonania g5 to niebo a ziemia (jezeli kogos szokuje roznica w cenie to musi wiedziec ze w jakosci jest jeszcze wieksza) :)

Alez ja nie mowie o jakosci wykonania :-)

 

(zeby nie bylo niedomowien, przez moje biurko przewinal sie rowniez g5 oraz pare innych "wyzszych" logi, a4tch znam tylko z opowiadan i poki co nie zanosi sie na zmiane ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem dla a4techa, ale jakosc wykonania g5 to niebo a ziemia (jezeli kogos szokuje roznica w cenie to musi wiedziec ze w jakosci jest jeszcze wieksza) :)

heh ostro przesadzasz. Gdyby np. MX518 był wart swojej ceny to bym go kupił !!! ( bo polubiłem kształt mouseman wheel Logitecha ) Jeśli chodzi o wrażenie kiedy się patrzy na 718F to można powiedzieć "odpustowe" ale 718BF to coś zupełnie innego. A wracając do G5 .... zakup tej myszy to gorszy pomysł niż zakup MX518.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wygląd, chętnie bym zmienił 518 bo aż mnie razi to wytarte logo ;) Ale póki się nie psuje, to szkoda wydawać pieniędzy na iny design- tak do tego podchodzę, bo zmiany parametrów technicznych raczej nie poczuję już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ostro przesadzasz. Gdyby np. MX518 był wart swojej ceny to bym go kupił !!! ( bo polubiłem kształt mouseman wheel Logitecha ) Jeśli chodzi o wrażenie kiedy się patrzy na 718F to można powiedzieć "odpustowe" ale 718BF to coś zupełnie innego. A wracając do G5 .... zakup tej myszy to gorszy pomysł niż zakup MX518.

mx518 jest jak najbardziej warta swojej ceny i wg mnie jest to najbardziej opłacalny zakup z myszy z wyższej półki

 

 

Mógłbyś poczuć... zmianę na gorsze :]

i to jest rzeczywiście trochę prawdy, używam g5 już od ponad roku i jestem bardzo zadowolony, jeżeli chodzi o jakość, wygodę, ergonomię itd, ale czujnik laserowy już jak pisał aerial jest trochę lipny i ma swoje odchyły. Jest oczywiście szybki i w ogóle, ale muszę przyznać, że optyczny mx518 kolegi jest bardziej dokładny. Gdyby nie ta odchylana rolka G5, to myślałbym nad zmianą, ale polecenia kopiuj i wklej za muśnięciem rolki koniuszkiem palca to niebo jak ktoś pracuje dużo z exelem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...