Skocz do zawartości
Wronek

Targi Tuningu Komputerów - Zmiana Lokalizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Targi Tuningu Komputerów oraz Zjazd O/C & Modders zostały połączone w jedną imprezę.

 

Organizatorzy postanowili wspólnie stworzyć we Włoszczowie "Wakacje z tuningiem". Honorowy partonat nad imprezą objął Przemysław Gosiewski. Impreza odbędzie sie na początku lipca 2007 roku.

 

Serdecznie zapraszamy! Przyjedź na największą imprezę tuningową w Europie Środkowej!

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

oO jaka fajna lokalizacja :P w dodatku lipiec

 

ej dzisiaj pierwszy w sumie jest, nie traktowałbym tej informacji 100% poważnie :P

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dzisiaj pierwszy w sumie jest, nie traktowałbym tej informacji 100% poważnie :P

Obyś miał racje :lol2: Zwłaszcza z patronatem gosiewskiego mi śmierdzi :lol: Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ale mimo wszystko jeżeli to jest pic to szkoda :P mi tam lokalizacja w czasie i miejscu pasuje =] egoista jestem troche w sumie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się dowiedziałem o tym dopiero po przeczytaniu tego posta pod moim pierwszym, nie miałem pojęcia wczesniej ze to dzisiaj :P

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie do włoszczowy miał bym blisko :) nawet wiekszy transporty by był do włoszczowy( tir wujka, jezdzi tam codziennie z towarem) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...