Skocz do zawartości
Adrianek666

Canon Pixma Mp510 - Co O Nim Sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tego brothera od piątku i jestem zadowolony :). Bardzo dobra jakość zdjęć, skaner tez niczego sobie, duza pojemność tuszy, i wszystko w jak najlepszym porządku.

oczywiscie mowisz o modelu 540 ?

jezeli tak powiedz :

- czy jest glosna podczas drukowania

- czy jest glosna podczas skanowania ( glowica skanera podczas pzresuwania)

- czy jest glosny ten podajnik automatyczny na gorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tez od jakiegos czasu przymierzam sie do tej drukarki( chodzi mi o DCP-540CN). Wiecie moze jak sprawa wyglada z eksploatacja? jakas mozliwosc uzupelniania pojemnikow albo sprawdzone zamienniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedcie mi jak duzo odstaje sznur zasilania z boku tej drukarki ? czy kabel zasilajacy do tej drukarki ma koncowke katowa czy prosta ? ( juz prawie mialem kupic ale zauwazylem ze zasilanie jest z boku :( i chyba nie wejdzie mi na pulke do biurka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kupilem ;-) Narazie testy i ogolne ogledziny drukarki. Narazie jestem zadowolony, musze kupic teraz troche roznych papierow zeby sprawdzic jak wydruki prezentuja sie na nich. Jedno co mnie troche irytuje to za jasno swiecacy wyswietlacz, jeszcze nie grzebalem w ustawieniach, moze da sie to przestawic ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kupilem ;-) Narazie testy i ogolne ogledziny drukarki. Narazie jestem zadowolony, musze kupic teraz troche roznych papierow zeby sprawdzic jak wydruki prezentuja sie na nich. Jedno co mnie troche irytuje to za jasno swiecacy wyswietlacz, jeszcze nie grzebalem w ustawieniach, moze da sie to przestawic ....

 

czy mozesz podac jej dokladne wymiary ( szerokosc i dlugosc) przy wsadzonym papierze itp ( czy wsadzony papier powoduje powiekszenie rozmiaru urzadzenia - czy wystaje duzo po za niej w porowaniu gdy papieru nie ma)

 

Na chama to będzie z 6,5cm.

co za id..a wymyslil kabel z boku urzadzenia :( (musze teraz kombinowac jak inaczej ustawic - bo napalilem sie na nia a max mam 40zm pulki w biurku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozesz podac jej dokladne wymiary ( szerokosc i dlugosc) przy wsadzonym papierze itp ( czy wsadzony papier powoduje powiekszenie rozmiaru urzadzenia - czy wystaje duzo po za niej w porowaniu gdy papieru nie ma)

Wlozony papier nie powieksza rozmarow, jest wkladany do srodka, pod podajnik. zeby zaladowac papier wyjmuje sie podajnik papieru i wklada do srodka, na oko okolo 50 kartek wejdzie, zreszta takie rzeczy w instrukcji chyba sa. A wymiary? Hmm..linijki nie mam ale ze strony moge ci podac [G x S x W]: - 360 x 398 x 150 mm. Do tego musisz doliczyc wystajacy z tylu po lewej kabel zasilania, taki standardowy jak do zasilania komutera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi którzy juz maja jakis czas 540cn lub inne ktore uzywaja tych samych kadridzy. Ktore z zamiennikow polecacie? Warto w ogole bawic sie w zamienniki?(przeciez glowica w nim jest tylko jedna ;p ) A moze samemu idzie uzupelnic? Jak ogladalem pojemniki z tuszem to nie wygladaja zbyt skomplikowanie i pewnie bez problemow idzie je napelnic ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...