Skocz do zawartości
chalwa88

Co Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

śmiem twierdzić że to może być to samo :) mam Amacroxa i z wyglądu (kable, naklejki, tabliczka znamionowa, wentyl) jest łudząco podobny do Modecoma

no tyle że kolorem się różnią i badziewnym oplotem na głównej wiązce :)

więc chyba Amacrox i 3 złote na piwo ;)

Edytowane przez Agrest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie do tematu. Musze kupic w najblizszym czasie nowy zasilacz. Sprzet jak w podpisie. Myslalem o AMACROX`ie tylko, że moja płyta podaje napiecia na proca z 5V. Jak myslicie sprawdzi sie? Szukam raczej czegos nie drogiego do około 100zł, max tyle co amacrox kosztuje. Raczej nie mysle o powazniejszej rozbudowie, w planach mam nowego kompa, a tego dostanie siostra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna wada : "wypukly wentylator" a doklandiej mowiac grill , u mnei sprawilo to male problemy

 

ale ogolnie jestem fest zadowolony :]

no ma wypukły grill i we wszystkich tanich obudowach trzeba urwać (przez odkruszenie), blachę która jest pod otworem na instalacje zasilacza. oczywiście w niczym nie umniejsza to właściwosci obudowy.

 

moi dwaj kuzyni też sa zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ostatnio doszły mnie słuchy, że najświeższe serie MC 350 nie są już robione przez FSP i ogólnie jakościowo poszły w dół. Nie mówię o Feelach tylko o MC.

Czy ktoś się może jeszcze orientuje czy Warrior i MC mają takie same czy różne wiatraki i kontrolę RPM? Słyszałem MC 350 u kumpla i mnie rozwalił pod względem głośności. Tzn. in minus. Jeśli więc Warrior zachowuje się podobnie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem feela z wiatrakiem 80 mm a terazm mam amacroxa tylko 400 W i śmiem twierdzić że amacrox jest odrobinę głośniejszy

nie jest to dźwięk wiatraka tylko szum powietrza

zawsze się zastanawiałem czy ułożenie wentylatora osiowego w poziomie to dobry pomysł okazało sie że średni

moim zdaniem kręci się odrobinę za szybko i mógłby być ustawiony odrobinę wolniej w trybie silent

in plus wentylacja obudowy (mimo istniejącego arctica 92 z tyłu) poprawiła się

znajomy stwierdził że mam coś z głową albo z uszami ;) bo wg niego jest cicho niemniej jednak potwierdził że stary feel był praktycznie niesłyszalny

proponuję zapytać Zenfist może mają obydwa na stanie i porównają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie do tematu. Musze kupic w najblizszym czasie nowy zasilacz. Sprzet jak w podpisie. Myslalem o AMACROX`ie tylko, że moja płyta podaje napiecia na proca z 5V. Jak myslicie sprawdzi sie? Szukam raczej czegos nie drogiego do około 100zł, max tyle co amacrox kosztuje. Raczej nie mysle o powazniejszej rozbudowie, w planach mam nowego kompa, a tego dostanie siostra ;)

Uciagnie luzem choc do tego stworzony nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ostatnio doszły mnie słuchy, że najświeższe serie MC 350 nie są już robione przez FSP i ogólnie jakościowo poszły w dół. Nie mówię o Feelach tylko o MC.

Czy ktoś się może jeszcze orientuje czy Warrior i MC mają takie same czy różne wiatraki i kontrolę RPM? Słyszałem MC 350 u kumpla i mnie rozwalił pod względem głośności. Tzn. in minus. Jeśli więc Warrior zachowuje się podobnie to...

Nie wiem, jak na słabszych modelach, ale Amacrox Warrior 500W w połączeniu z A64 2,8GHz + GF8800GTX + 4x512MB RAM w IDLE jest praktycznie bezszelestny, natomiast pod obciążeniem jest już słychać szum powietrza (sam wiatraczek na szczęście nie wydaje żadnych dźwięków), porównywalny z Freezer'em 64 puszczonym na 7V (jeśli coś ci to pomoże) :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ma wypukły grill i we wszystkich tanich obudowach trzeba urwać (przez odkruszenie), blachę która jest pod otworem na instalacje zasilacza. oczywiście w niczym nie umniejsza to właściwosci obudowy.

 

moi dwaj kuzyni też sa zadowoleni :)

Właśnie jak zakładałem dzisiaj ta delte to zaliczyłem małego zonka z tym wentylatorem :lol2: Nie miałem czasu bawić się w urywanie, więc narazie zasilacz wisi troche w powietrzu na 2 śrubach :) Wykonanie jak za ta cene bardzo dobre, choć gdy go dostałem był już porysowany u góry :/ Pewnie jakiś leżak magazynowy z którym nikt się nie bawił. Po założeniu i odpaleniu kompa myśle WTF wogole nie slychać kompa z odległosci 1 m, sprawdzam zasiłke wieje :blink: Naprawde cichutka jest... Za 30 zł nawet jakby miała paść po roku to się opłaca, choć mam nadzieje, że będzie mi służyła długo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wziołem toto i co padlo barachło po 2 tyg., oj nie jestem zadowolony :angry:

Bo to są leżaki magazynowe/używki itp. zależy na co trafisz ;). Ja bym z Deltami nie ryzykował. Lepiej IMHO kupić nówkę z pełną gwarą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to są leżaki magazynowe/używki itp. zależy na co trafisz ;). Ja bym z Deltami nie ryzykował. Lepiej IMHO kupić nówkę z pełną gwarą.

lepiej być pięknym, młodym i bogatym...

Ludziom, którzy nie chcą w zyciu ryzykować zalecam natychmiastowo położyć sie w trumnie. Na każdej aukcji co kilka dni jest sprzedawanych kilkadziesiąt zasilaczy, dotychczas zgłosiła sie jedna niezadowolona osoba, więc ryzyko jest jednak podobne do tego z nowymi zasilaczami. Dotychczas u mnie na gwarę szły jednynie nowe zasilacze, szef 400W i bqt sp 350W, więc argument zwłaszcza w połączeniu z ceną tych delt jest chybiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...