Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Ankieta Dotycząca Moderatorów

Moderatorzy PurePC  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego z moderatorów uważasz za złego zgodnie z treścią

    • andriu
      0
    • benek
      0
    • costi
      0
    • Crosis
      8
    • Dijkstra
      0
    • Domik
      4
    • fipa
      13
    • gnz
      0
    • Heat
      1
    • jonathan
      1
    • mechl!k
      2
    • MKa11
      2
    • Orgiusz
      8
    • RaF
      0
    • Sikor
      6
    • Varrol
      0
    • wunat
      2
    • xan
      0
    • zavader
      2
    • żaden z nich
      22


Rekomendowane odpowiedzi

No i staż nie jest gwarantem że nie dostaniesz bana - jeżeli zachowanie nie bedzie odpowiednie to nawet liczba postów nie pomoze ( odnosze sie do caej społecznosci PurePc) ;]

 

i ja Ciebie tez Szymonie ;)

 

ja w sumie poza malym nieporozumieniem z Andriu (pzdr) i niezwroceniem uwagi na date edycji posta przez Reeda nie mialem wiekszych przebojow ze "straznikami texasu" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglosowalem na siebie, bo jakos taki malo popularny sie czuje ;]

 

Ankieta z [gluteus maximus] i tyle. Nie wiem do czego ona ma prowadzic i z checia zamknalbym ten temat, ale ze jest on w pewnym sensie 'przeciwko mnie', to tego nie zrobie by nie byc posądzonym o naduzywanie wladzy.

 

Kwestia zachowania moderatorow byla poruszana tyle razy, ze nie mam ochoty tego walkowac. Ogranicze sie do stwierdzenia, ze 'do czasu, gdy uzytkownik zachowuje sie w porzadku, to moderator rownież'. Pamietajcie, ze są na forum uzytkownicy z kilkoma tysiacami postow i pustym logiem ostrzezen. Dlaczego? A dlatego, ze prezentują pewien poziom wypowiedzi (nie poglądów! - za poglądy nikt nikogo nie banuje).

 

jonathan, nie czujesz sie pokrzywdzony? Zwazywszy na Twoja aktywnosc moderacyjna, to powinienes wbyc w pierwszej trójce [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz zaczęło się głosowanie o popularność. A nagród i tak nie będzie... A przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

To kto chce głos? fipa, może Ty? Tak po znajomości - mamy auta tej samej firmy. ;)

 

Innymi słowy topik się sypie. Zaczną się jazdy i skończy się na ZPP + % + zamknięciu tematu. Zanim więc to się stanie, to proponuję twórcy tematu wyżalić się tutaj na forum i zamkniemy sprawę. Skoro miałeś odwagę założyć temat, to miej odwagę konkretnie napisać o kogo chodzi, co Ci nie pasuje, co byś chciał zmienić. Może rzeczywiście oberwało Ci się nie słusznie. Wtedy jest szansa, że krzywdy zostaną naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zagłosuje na nikogo, bo nie mam żadnych powodów [; Od ponad roku nie dostałem żadnych %, a te które miałem moderatorzy zdjeli mi bez 'upominania się' o to po pewnym czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie ma poca'y (kufa jak to sie odmienia?? :> ) on tez jest gdziestam moderem. uwazam ze jest przesiakniety zlem i chce na niego zaglosowac:>

 

cackacie sie, do kosza z tym tematem ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Zanim więc to się stanie, to proponuję twórcy tematu wyżalić się tutaj na forum i zamkniemy sprawę. Skoro miałeś odwagę założyć temat, to miej odwagę konkretnie napisać o kogo chodzi, co Ci nie pasuje, co byś chciał zmienić. Może rzeczywiście oberwało Ci się nie słusznie. Wtedy jest szansa, że krzywdy zostaną naprawione.

Wyżalić? Jak pisałem na początku dostałem 2x po 10% a teraz nawet napiszę że od fipy ale nie jestem za to obrażony/zły/itp. bo wiem że błąd leżał po mojej stronie. Chodzi mi raczej o to iż znam użytkowników którzy dostali bana praktycznie za nic a teraz jadą na innych nickach (z obawą o życie...;)). Takie sytuacje i wlepianie 10% to tu to tam do niczego nie prowadzi.

 

Sam jestem moderatorem, choć w porównaniu do purepc moje forum to nawet nie kropla wody, i staram się ew. raz upomnieć (w szczególności nowych) a dopiero potem przy braku reakcji dodać ostrzeżenie.

 

EDIT:

Co do samej ankiety, wiadomo że część osób zagłosuje tak o z nudów nawet i nie będzie ona miarodajna a szkoda....

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Moderator ma zawsze racje. :wink:

Właśnie o to chodzi - ma rację nawet jeżeli się myli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już prawie 3 lata na tym forum i ani razu nie dostałem %. Nie ma tutaj moderatora "gnębiciela", jeśli ktoś dostał % to widocznie zasłużył na nie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie miałem problemu z moderatorami.

 

Chociaż w "nuda na forum" brałem udział a płetwa wymierzała sprawiedliwość przy każdym wejściu.

 

 

 

Edited by Sikor

Wielbłąda Ci poprawiłem. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o dodanie do ankiety "wszyscy sa zli, to ja fajny jestem :lol: "

a tak na serio i wracajac do tematu, mnie nikt nie zastrasza, za mocno sie tez nie boje, panuje tu zdrowa atmosfera, forum trzyma poziom i tak ma zostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Jak sie Lukas czujesz zastraszny to skieruj sprawe do sadu :] . Mobbing ostatnio popularny jest, moze wygrasz =]

Kolejny nadający się na lekcję czytania ze zrozumieniem... ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie Lukas czujesz zastraszny to skieruj sprawe do sadu :] . Mobbing ostatnio popularny jest, moze wygrasz =]

Pudło, Panie Starszy Gwiazdkowy. :wink:

Mobbing może mieć miejsce w przypadku istnienia podległości w ramach stosunku służbowego, a takowy miedzy userami a moderami nie istnieje. :-P

Trza szukać innego paragrafa (sic!). :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mądry kiedyś powiedział, "Moderatorów i rodziców się nie wybiera"

Oni są po to aby utrzymywać porządek i tyle. Mam 50% i nie narzekam, każdy popełnia czasem błędy i każdego ponosi. A moderator też człowiek.

Temat do kosza :)

ps. Nie wiedziałem że niektórzy z nich są moderatorami:P hehe przez co smiem stwierdzic ze punkty w ankiecie dostaja NAJBARDZIEJ ZNANI, NAJBARDZIEJ UDZIELAJACY SIE, Z NAJPOPULARNIEJSZYCH dzialów:) moderzy.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dorobic moda na hardware bana :blurp:

 

 

Wciskanie tego guziczka jokos mi sie znudzilo

Trzeba to jakos tak urozmaicic [;

Postaw sobie zegar i wciskaj gdy dojdzie do zera :lol: :lol: :lol:

Dołączona grafika

 

Tylko przed wcisnieciem wpisz kod 4 8 15 16 23 42 :lol:

 

 

 

Cfaniaki się zabezpieczyli. :-P

I dobrze. Przynajmniej juz sie nie moge sam zbanowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...