Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Ankieta Dotycząca Moderatorów

Moderatorzy PurePC  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego z moderatorów uważasz za złego zgodnie z treścią

    • andriu
      0
    • benek
      0
    • costi
      0
    • Crosis
      8
    • Dijkstra
      0
    • Domik
      4
    • fipa
      13
    • gnz
      0
    • Heat
      1
    • jonathan
      1
    • mechl!k
      2
    • MKa11
      2
    • Orgiusz
      8
    • RaF
      0
    • Sikor
      6
    • Varrol
      0
    • wunat
      2
    • xan
      0
    • zavader
      2
    • żaden z nich
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Ano. Moze jakis mod rpg do banowania? 10% - 1punkt expa. Ban - 15 punktow.Zamkniecie watku - 0.1 puntku. :plum:

 

WIesz ze zawsze mialem slabosc do RPG

To by bylo niezle

Pod AV pasek postemu skilla - mala motywacja dla nas [;

Ale co z robimy w levelami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ano. Moze jakis mod rpg do banowania? 10% - 1punkt expa. Ban - 15 punktow.Zamkniecie watku - 0.1 puntku. :plum:

 

Je brawo. I w ten sposób moderator łamie regulamin bo nie pisze właściwie nic sensownego w temacie... tyle że jego regulamin z pewnością nie obowiązuje.

 

Nie ja mam dosyć... raz już opuściłem PurePC, teraz robię to na zawsze, wracam na tweak.pl z którego moje konto zostało skopiowane (nie przypominam sobie abym się rejestrował na purepc a tweak jakoś nadal JEST).

 

 

Do zobaczenia (w innym miejscu) wszystkim moim znajomym.

 

Do czasu zmądrzenia części moderacji PurePC

 

 

EDIT:

Posty w stylu "a idź do mamusi poskarż się" itp. nie świadczą o mojej inteligencji tylko o inteligencji autora takiego postu... tzn. raczej o braku IQ.

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej! Zarząd! Nie pomieszało Wam się coś?

Jak macie takie głupoty gadać, to temat w kosz, albo sobie % porozdawajcie. ;)

Wykazujemy w zawoalowany sposób sensowność tego tematu. ;]

 

BTW, a co to za procenty, jak je sobie można zdjąć :?: Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja mam dosyć... raz już opuściłem PurePC, teraz robię to na zawsze, wracam na tweak.pl z którego moje konto zostało skopiowane (nie przypominam sobie abym się rejestrował na purepc a tweak jakoś nadal JEST).

Do zobaczenia (w innym miejscu) wszystkim moim znajomym.

 

Do czasu zmądrzenia części moderacji PurePC

Powodzenia przy powrocie. Masz przeterminowane wiadomości. Strona Tweaka już dawno się nie otwiera.

 

LukasAMD, nie dotarło do Ciebie, że zakładanie tego typu tematów nie ma sensu?

Moderatorów nie wybierają userzy, tylko administracja forum. Także dezawuowanie kogokolwiek przy użyciu ankiety nic Ci nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Jakiego tweaka? Jest cos w ogóle pod tym adresem?

Trudno.. jest jeszcze oveclock.pl który ma chyba nieco milszą ekipę niż ta tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno.. jest jeszcze oveclock.pl który ma chyba nieco milszą ekipę niż ta tutaj.

Brak konsekwencji w Twych deklaracjach. Przecież podobno opuściłeś PPC.

A może moderacja już zmądrzała, co :?: Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jak zwykle nikt nic nie odpowiedział tylko mechlik coś burknął ;) Traktuje to jako zastraszenie! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je brawo. I w ten sposób moderator łamie regulamin bo nie pisze właściwie nic sensownego w temacie... tyle że jego regulamin z pewnością nie obowiązuje.

 

Nie ja mam dosyć... raz już opuściłem PurePC, teraz robię to na zawsze, wracam na tweak.pl z którego moje konto zostało skopiowane (nie przypominam sobie abym się rejestrował na purepc a tweak jakoś nadal JEST).

Do zobaczenia (w innym miejscu) wszystkim moim znajomym.

 

Do czasu zmądrzenia części moderacji PurePC

EDIT:

Posty w stylu "a idź do mamusi poskarż się" itp. nie świadczą o mojej inteligencji tylko o inteligencji autora takiego postu... tzn. raczej o braku IQ.

Nie zauwazylbys ironii gdyby wyszla zza winkla i kopnela cie w dupe? Sry ale uzytkownicy maja naprawde lekkie zycie - o ile trzymaja sie regulaminu moga pisac o wszystkim. Moderatorzy musza czasem zrobic porzadek z trollami i reagowac zeby byl porzadek. Admini utrzymuja to wszystko w jednej kupie zeby sie nie posypalo i tak naprawde zauwazani sa gdy cos nie dziala lub wprowadza sie drobne zmiany.

Tyle z mojej strony bo lubie maksyme o klotni z idiotami [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o so chosi?

 

Kurde, zastraszany? Przez kogo?

Jak to kiedyś powiedział (bodajże) Sikor/Orgiusz/ParanoiK* : Chłopie, weź się w garść. :]

 

* - niepotrzebne skreślić

Konkretniej: 'ale o co ci chodzi? Weź się w garść.' ;]

 

 

zbanujcie admina, bedzie smiesznie :D

Phi... not enough mana ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je brawo. I w ten sposób moderator łamie regulamin bo nie pisze właściwie nic sensownego w temacie... tyle że jego regulamin z pewnością nie obowiązuje.

Nie ja mam dosyć... raz już opuściłem PurePC, teraz robię to na zawsze, wracam na tweak.pl z którego moje konto zostało skopiowane (nie przypominam sobie abym się rejestrował na purepc a tweak jakoś nadal JEST).

Do zobaczenia (w innym miejscu) wszystkim moim znajomym.

Do czasu zmądrzenia części moderacji PurePC

EDIT:

Posty w stylu "a idź do mamusi poskarż się" itp. nie świadczą o mojej inteligencji tylko o inteligencji autora takiego postu... tzn. raczej o braku IQ.

Siet.... Szok mnie ogarnął jak to przeczytałem :)

Wróć na łamy tam, gdzie piszesz w poście. Na wszelki wypadek by cię zmotywować zablokuje Ci Twoje konto i numer IP byś drugi raz nie wracał do tego strasznego miejsca, gdzie wszyscy się śmieją z Ciebie i szydzą z Twoich słów. Overclock? Baa leć do nich, tylko uważaj bo współpracują z nami więc się do końca nie odetniesz od nazwy PurePC.pl. Będzie za tobą chodziła całe życie w tej parszywej sieci i hmm... przykro mi, nic z tym już nie zrobisz.

 

Było wielu, którzy nas obrażało i odeszli sami lub z pomocą. Tak bywa, wszystkiego nie można mieć. Lubić moderatora? Oczywiście, że można. Wystarczy myśleć co się piszę i nie popadać w skrajności, wtedy nie ma mowy o procentach lub o banie. Nie potrafisz tego cóż, przykro mi. Wielu z Was powinno mnie jeszcze pamiętać jako moderator i co? Też mieliście o mnie złe zdanie, że to zły byłem w swojej pracy? Wątpię ale oczywiście czarna owca się bankowo znajdzie i powie, że tak.

 

Tylko mi nie mów o ilorazie inteligencji bo uwierz mi nie mam niskiego IQ tak jak wielu z Nas - moderatorów / redaktorów / administratorów. Zdziwić się można, więcej nie powiem, bo później będzie, że się chwalę :D (pozdrowienia dla wiadomo kogo :) ).

 

Z mojej strony to tyle.

 

MKa11 - były admin, zszedł do moderatorki i nieraz nas odwiedza lecz stanowisko mu pozostaje dożywotnio.

Innych pamiętacie z starych czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

MKa11 - były admin, zszedł do moderatorki i nieraz nas odwiedza lecz stanowisko mu pozostaje dożywotnio.

Innych pamiętacie z starych czasów.

No to reed też powinien mieć moderatora i Ci którzy byli na forum ale odeszli z innych względów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś słowo admin? Nieraz nam pomaga na forum dlatego ma nadal dostęp do działów, nie widocznych dla wielu. Reed i reszta sama prosiła o odłączenie dostępu bo nieraz za bardzo kusi.

 

Ten temat nie powinien być dalej poruszany, tym bardziej tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A zauważyłeś słowo admin? Nieraz nam pomaga na forum dlatego ma nadal dostęp do działów, nie widocznych dla wielu. Reed i reszta sama prosiła o odłączenie dostępu bo nieraz za bardzo kusi.

 

Ten temat nie powinien być dalej poruszany, tym bardziej tu.

Oki. IMO temat jest zły i można zamknąć [;

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to temat bez sensu ( nic nowego nie napisałem ;) ) Ja uważam ze WSZYSCY ( mam dobry dzien ;) ) moderatorzy wykonują odpowiednio swoją prace, i jesli ktoś dostanie % to niech sie nie żali itp tylko przeczyta regulamin i bedzie wiedział za co dostał...taka prawda. Ja za swoją sygnaturke dostałem 10% od Domika (pozdrawiam ;) ) na początku sie zdziwiłem dlaczego.. ale potem regulamin sobie odświeżyłem i wsio jasne ;] Obiecuje poprawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę się przyznać że raz dostałem 10% ale zaraz potem mi je zabrali i pozostał pewien niedosyt wiec aby móc się utożsamić z autorem tematu mogę prosić o 10% ? Z góry dziękuję.

 

 

 

*Mój post miał tyle samo sensu co ta cała ankieta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO powinno się pisać PW do admina czy innego moda o tym że ktoś przekroczył swoje uprawnienia.Jak już inni wspominali - ten temat jest bezsensu bo 'pokrzywdzeni' pozostają w cieniu i milczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko poskarżę na orgiusza.. za mało akcji,, kilka razy widziałem jak upomina nubów zamiast im siekać % + zpp ;)

 

pół żartem pół serio ale jak widzę kogoś kto dwa dni temu klikał potwierdzenie że zapoznał się z regulaminem a nie stać go na wysiłek właściwego nazwania tematu to bym mu kontrolnie dał kilka %. Na starcie pstryczek w nos - myśl człowieku :) ew. mały mod - nowi userzy dostają 90% na dzień dobry zdejmowane po 10% co tydzień ;]

 

dobra dobra ot robie dajcie kilka procent :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego tweaka? Jest cos w ogóle pod tym adresem?

Access Forbidden?

 

 

BTW - fajnie macie. Pobanować se możecie, i w szumie zero konsequences... fajna zabawa być to musi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siuper ;] Pozniej mozesz sie dowiedziec wiele ciekawych rzeczy o sobie i swojej rodzinie z peemek czy innych polskojezycznych forow :rolleyes:

ale ile nowych wyrazow pochodzenia lacinskiego jestescie w stanie sie nauczyc :D moze zaczniecie umieszczac co ciekawsze infa w przyklejonym temacie jak robi to obsluga forum pewnej strony z literkami P i T w nazwie ;) nam bedzie weselej a inni sie zastanowia zanim znow cos takiego napisza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...