Skocz do zawartości
makakus

Otwieranie Dysku W Nowym Oknie Open(0)

Rekomendowane odpowiedzi

Podlaczylem sobie nowy-stary dysk i pojawil sie pewien problem. Gdy robie dwu-klik na dysku w "Moj komputer" to zamiast otworzyc sie w tym samym oknie, otwiera nowe okno. W narzedziach mam ustawione, ze ma otwierac w tym samym oknie. co ciekawe dysk c otwiera sie w tym samym oknie, a pozostale dyski w nowych oknach, dodatkowo gdy dysk otworzy sie w nowym oknie to juz same foldery, z tego dysku, otwieraja sie normalnie, czy w tym oknie.

 

Gdy klikne prawym na dysk pokazuje sie o takie menu:

Dołączona grafika

 

Na dysku "c" jest pieny napis "Otworz" i jak pisalem wszystko jest cacy.

 

Jak zrobic by pozostale dyski otwieraly sie jak "c"?

 

XP SP2

Edytowane przez makakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Nowa]

Potem:

Akcja: Otwórz (lub cokolwiek innego)

Aplikacja (...):

"c:\windows\explorer.exe" %1
Na koniec zaznacz i "Ustaw domyślną".

 

Sprawdź, czy na pozostałych dyskach w katalogu głównym nie zaplątały się pliki "autorun.inf". Mogą być ukryte. Jeśli są to wywal. Podobnie z "folder.htt" i "desktop.ini".

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, z tym ze zamiast otwierac w nowym oknie pokazuje mi access denied . Probowalem wszystkich sposobow z forum i access nadal denied.

 

tez mam jako domyslne open(0) i nie da sie znanymi przeze mnie sposbami tego zmienic. pomimo ze w opcjach folderow jest ustawione jakos domyslne zrobione przeze mnie otworz.

Edytowane przez chedder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ComboFix.exe <- ściągnijcie i włączcie dajcie mu zeskanować i usunąć co nieco :-) Też tak miałem i miałem jakiegoś wirusa którego avast nie chciał zjeść... ale ComboFix sobie poradził, aha wyłącznie wszystkie foobary, gg, firefoxy i w ogóle wszystko co zbędne :-) I nie zdziwcie sie jak po włączeniu tego programu nawet kursor nie będzie reagować, no i "Stosujcie sie do poleceń wyświetlanych w oknie programu"

 

 

Pozdrawiam <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za pierwszym razem pozbyłem się tego za pomocą ComboFix.

 

Za drugim razem zrobiłem inaczej.

Zainstalowałem Avira AntiVir ... zaktualizowałem bazę wirusów, przeskanowałem ... przywaliło się do syfa ... CTRL+ALT+DEL , wyłączyłem exe do którego antyvir się przywalił a potem usuwałem go przez Avira.

 

Następnie restart kompa ... Avira znowu zawyła - usuwać.

Następnie wejście na każdy dysk poprzez dwuklik, avira przy każdym dysku zawyła ... usunąć to do czego się przyczepi.

Potem restart kompa ... teraz mam czysto ... żadnych autorun.inf na dyskach :)

 

Pewnie inne antywirusy też sobie poradzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...