Skocz do zawartości
ath

Ufo: Extraterrestrials

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

 

tez jestem ufomaniakiem ale teraz dopiero odkryłem to forum.

 

mam pytanie odnosnie ponizszej wypowiedzi.

 

nie wiem czy zauważyliście, ale wyszedł oficjalny patch, dzięki któremu gra się bardziej komfortowo :)

teraz jest o niebo lepiej ;)

 

jak zainstalowales patcha, nie miales problemów??

 

bo u mnie sie wysypuje i nie instaluje mi tego patcha nie wiem czemu. i jak sie instaluje te mody??

 

jeszcze jestem zielony jesli chodzi o te mody wiec prosze o wyjasnienie w miare mozliwosci.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paczem jest ten problem że gra jest rozprowadzana różnymi sposobami np w pudełku i w co najmniej dwóch różnych serwisach w rodzaju steam i każda z tych wersji wymaga innego pacza :(. Po prostu musisz znaleźć odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paczem jest ten problem że gra jest rozprowadzana różnymi sposobami np w pudełku i w co najmniej dwóch różnych serwisach w rodzaju steam i każda z tych wersji wymaga innego pacza :(. Po prostu musisz znaleźć odpowiedni.

 

moze i tak tylko dziwna sprawa bo u mnie podczas instalacji patcha wola jakiegos seriala:( skad go wziaść??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no witam ponownie:)

 

zainstalowalem sobie pacza, tylko ze jak wczytuje mi misje, albo chce wejsc w opcje to wywala mnie do windy i pokazuje jakis blad.

 

czy ktos zna lekartwo na te dolegliwosc??

 

nie wiem dlaczego tak sie dzieje skoro podalem podczas instalacji pacza prawidlowy klucz??

 

bardzo mnie denerwuje ta sytuacja szczerze przyznam bo widze ze sa spore udogodnienia podczas uzywania tego pacza i chcialbym go miec:)

 

prosze o pomoc.

 

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie: oficjalne forum , może coś znajdziesz ...

 

dziekuję bardzo:)

 

ten link bardzo mi pomogl, teraz juz ciupe sobie z patchem i dodatkowymi modami, ktore sa swietne jak dla mnie. teraz to sie chwilami czuje jak przy starym X-kom'ie TFTD. Bardzo mi ta gra odpowiada jak narazie.

 

siedziałem poł soboty zeby sobie poradzic z tymi patxhami i dokładnym przetestowaniem tych modów.

 

takze wszystkich zainteresowanym polecam mody, sa super.

 

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:)

 

cos widze ze temacik zamilknał:( ciekawe czemu. piszcie o tym jak wam sie gra, jakie macie problemy z badaniami. Co nalezy wybadac zeby miec cos tam. itd, jakies nietypowe sytuacje.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez Reticulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyżej wymienionym forum jest całe drzewko rozwoju do zassania. Ładnie z niego wynika co i jak.

 

a mozesz dokładniej podac w ktorym miejscu jest to drzewko bo jestem slimok i nie moge znaleźć:)

 

thx:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej - musisz strącić i przebadać battleshipa. U mnie pierwszy pojawił się w grudniu drugiego roku czasy gry (!)

witam

a ja mam taki problem

po odkryciu centaura

tłukę niszczyciele i krążowniki - ogłuszam commanderów

po akcji widać, że mam dowódcę a do bazy żaden nie chce dolecieć - naukowcy nic nie mają do roboty

po kilkunastu akcjach nie chce mi się już w to grać icon_sad2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...