Skocz do zawartości
romek

[artykul]: Za Co Kochamy Starszych Ludzi? Kilka Historii Z życia Młodej Osoby.

Rekomendowane odpowiedzi

dużo mnie kosztowało zajrzenie tu, tak się bałam przeczytać Wasze posty...

BUU!!

 

No dobra, to nie było śmieszne. Nadobna białogłowo, jak się rzuca coś przed plebs, to trzeba się liczyć z gwizdami, pomrukami niezadowolenia i zgniłymi warzywami. Ale pisz, my young padawan, dobrego stylu nie kupi się na allegro, trzeba go sobie wyćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe. Jedna z moich sasiadek jest chyba własnie od takiego filowania, tak garbata, ze łamie sie niemalze w pol ;) Swego czasu miała lornetke, zeby wylukac tych, ktorych juz nie dostrzegała swym marnawym wzrokiem, nie wiem jak jest teraz...

 

Skomentuje negatywne komentarze.. Piszecie jakbyscie oceniali artykuł, ktory wyszedł po bardzo ciekawej zapowiedzi, ale mimo wszystko jestescie nim bardzo rozczarowani ;) Lecz to co zostało przez ta pania opisane, nie jest czyms tak rzeczowym do czego wiekszosc bywalcow takich serwisow byłaby przyzwyczajona, czyms co tyczy sie choc troche ram oc itp. Ot, taka miłe urozmaicenie.. Pare postow było dobrych, zwracajacych na błedy w formie i realizacji pomysłu. Całe szczescie, iz przeczyta to choc kilku redaktorow, a na purepc z czasem zapanuje moze pełen profesjonalizm ;) Oby nie w zbyt sztywnej postaci :P

 

Pozdrawiam ;)

eMJotka, nie pultaj, bo sobie kolana poobijasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no witam

 

Może mój post będzie do granic możliwości stronniczy, aczkolwiek chciałbym zwrócić uwagę, że takie felietony pozwalają oderwać się od tej szaleńczej gonitwy za komputerami.

 

Wiem, że większość by chciała artykuły o OC, grafikach, ramach i innych bzdetach, których używa się na codzień. Próbujemy co jakiś czas urozmaicić publikowane artykuly własnie takimi "przerywnikami". Nikt nie jest doskonały, dziękuje w imieniu całej redakcji za miłe słowa tym, którzy je napisali, a także dziękuje tym, którzy pozytywną krytykę przeprowadzili. Redaktorzy starają się pisać coraz lepiej i od tego własnie są takie artykuły. Jestem pewien, że kolejny będzie dużo lepszy, to samo tyczy się następnych. Każdy sie uczy i próbuje wypracować swój własny styl, jak to trafnie Jonas zauważył. A jakże innaczej można go wypracować, niżeli pisząc takie felietony ?

 

Jak ktoś ma wierzyć we własne siły jak po takich czy innych publikacjach spotyka sie z beznadziejną krytyką osób, które nawet nie potrafią dobrze określic, co jest źle. Każdy kiedyś zaczynał, czy pisać, czy zajmować się czymś. Kto ćwiczy może być tylko lepszym, innej możliwości nie ma.

 

Dla mnie artykulik OK. Komuś się nie podoba - nie czytaj i oszczędz komentarzy w stylu "Co to za chlam, to serwis o kompach, a piszą o starych babach", bo one nic nie wnoszą. Jeśli ktoś uważa, że autorka nie potrafi pisać, to niech da próbkę swoich możliwości Naczelnemu, może dostanie posadkę felietonisty.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech da próbkę swoich możliwości Naczelnemu, może dostanie posadkę felietonisty.

No jonasie szrajbnij Wać Pan cosik ku uciesze samotnego stołka ;)

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LukeXE i @eMJotka - patrzenie na negatywne komentarze ludzi o raczej wąskich zainteresowaniach (tylko komputery i podkręcanie) może niesłusznie wpędzić w dość poważne kompleksy! Dla takich ludzi nawet felieton o starych grach na serwisach recenzujących gry to straszna pomyłka. Więc. Nie przejmować się. No.

 

Druga sprawa. Nikt sie felietonistą nie urodził. Specjalnie mówię felietonistą, bo pisać felietony to przynajmniej według mnie swego rodzaju sztuka i okaz kunsztu autora(ki). Więc. Jeśli eMJotko lubisz pisać - pisz jak najwięcej. Przyjmij tylko tę krytykę która jest według ciebie konstruktywna, pomyśl co możesz poprawić i pisz pisz pisz. Rezultaty przedstawiaj, bo naprawdę miło patrzeć jak talent się kreuje, a zawsze lepiej mieć ocenę wielu ludzi.

 

Z mojej strony rada: postaraj się po prostu troszkę głębiej analizować temat, zmuszać czytelnika do refleksji (to napisałem też wyżej, toche bardziej rozlaźle i może w troche bardziej negatywnym tonie niestety :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no witam

 

Może mój post będzie do granic możliwości stronniczy, aczkolwiek chciałbym zwrócić uwagę, że takie felietony pozwalają oderwać się od tej szaleńczej gonitwy za komputerami.

Zgadzam się.

 

Każdy sie uczy i próbuje wypracować swój własny styl, jak to trafnie Jonas zauważył. A jakże innaczej można go wypracować, niżeli pisząc takie felietony ?

Pisanie pisaniem ale pisać to mozna do szuflady dawac do oceny znajomym a na afisze wystawiac dopiero dzielo.

 

Każdy kiedyś zaczynał, czy pisać, czy zajmować się czymś. Kto ćwiczy może być tylko lepszym, innej możliwości nie ma.

To akurat nie jest prawda.

Dla mnie artykulik OK. Komuś się nie podoba - nie czytaj i oszczędz komentarzy w stylu "Co to za chlam, to serwis o kompach, a piszą o starych babach", bo one nic nie wnoszą

.

Jakos nie lubię oceniac czegos czego nie czytalem bo nie umiem stwierdzic czy mi sie nie podoba jak nie przeczytam ale skoro masz takie umiejetnosci pogratulowac.

 

Jeśli ktoś uważa, że autorka nie potrafi pisać, to niech da próbkę swoich możliwości Naczelnemu, może dostanie posadkę felietonisty.

Pisać potrafi wszak literki w wyrazy uklada zas te w cale zdania sklada, a w takim kraju zyjemy ze do krytyki (jeszcze) kazdy ma prawo zagwarantowane w KONSTYTUCJA RP z 2 Kwietnia 1997 Art. 54, punkt 1:

 

"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji"

Edytowane przez Snipi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snipi popracuj nad interpunkcją i stylem, bo naprawdę ciężko jest się doczytać, a o zrozumieniu Twoich myśli już nie wspominając.

 

Wracając do artykułu, nie mam nic przeciwko felietonom ani wszelkiego rodzaju rozprawkom. Tylko po co pisać o czymś, co wszyscy dobrze znają i mają bądź mieli do czynienia. To są sprawy tak oczywiste, że nie warte uwagi, a już zwłaszcza na tym forum. Naprawdę tego typu przemyślenia to się na blogach aż nazbyt często pojawiają. Jednym słowem....nuda.

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snipi popracuj nad interpunkcją i stylem, bo naprawdę ciężko jest się doczytać, a o zrozumieniu Twoich myśli już nie wspominając.

 

Wracając do artykułu, nie mam nic przeciwko felietonom ani wszelkiego rodzaju rozprawkom. Tylko po co pisać o czymś, co wszyscy dobrze znają i mają bądź mieli do czynienia. To są sprawy tak oczywiste, że nie warte uwagi, a już zwłaszcza na tym forum. Naprawdę tego typu przemyślenia to się na blogach aż nazbyt często pojawiają. Jednym słowem....nuda.

Widzisz - to jednak pewna umiejętność napisać tekst o czymś codziennym, np. kablach, drzwiach czy innym długopisie w sposób interesujący i pokazujący te rzeczy z innej perspektywy, lub je dogłebnie analizujący. Taką umiejętnośc trzeba nabyć, wyszkolić, do czego autorkę tekstu zachęcam.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :razz:

:evil:

 

....

12. Powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum. Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek (np. linka do tematu, w którym dane zagadnienie było omawiane, lub haseł pomocnych przy korzystaniu z wyszukiwarki forum/internetowej).

.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodze na portal poswiecony kompom to chce czytac o kompach. Jak chce sie od tego oderwac to nie wchodze na portal o kompach ino ide na piwo, dla mnie art zbedny.

A ja jak wchodze na forum poświęcone kompom to chce czytać o kompach! I to w nazwie majace PurePC!!! Więc ja oto, igomako z 3miasta postuluje wywalnie odpowiednich działów na forum:

 

- Laptopy (notebooki) i urządzenia przenośne (no bo to jest forum o komputerach klasy PC jak sama nazwa wskazuje)

- Elektronika

- Alternatywne platformy

- Gry

- Ośla łączka

- Prezentacje

- Fotografia cyfrowa i grafika

- Forum testowe

- Seti@Home & UD & inne

- Sprzedam.

- Kupie.

- Inne.

 

Oczywiście z wszystkimi ich podforami, bo to juz wogóle siedziba zła i gangreny. Motoryzacja?! Kultura?! Komórki?! Tfu ble fuj! Usuńcie to!

Hm... I jak tak się zastanowić to jeszcze wykasowane powinno być:

 

- Sprzęt sieciowy & WIFI

- Providerzy

 

Bo te działy dotyczą sieci, a nie komputerów!

I wtedy bedzie forum które bedzIe można nazwiać dumnie PURE PC!!!!

Muhahahahaha!

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodze na portal poswiecony kompom to chce czytac o kompach. Jak chce sie od tego oderwac to nie wchodze na portal o kompach ino ide na piwo, dla mnie art zbedny.

czyli mozna zamknac osla laczke z wszystimi podforami? przeciez jak chcez pogadac o [ciach!]lach to idziesz na piwo albo na foum bravo.. po co nam fora o samochodach czy sporcie przeicez to forum komputerowe..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:

Nie żebym zgadzał się ze zdaniem cmx, ale pragnę zauważyć, iż cytowany przez Ciebie fragment regulaminu nie jest chyba zbyt dobrze przemyślany. Zabranianie zgadzania się z przedmówcą zakrawa imho na absurd. Czy jak chce kogoś poprzec, to nie mogę napisać tego wprost, tylko musze dodac na sile pare zdan, zeby nie zostac pouczonym w mysl paragrafu 12? Dziwne to trochę (imho).

 

------------edit w odp. na post Sikora----------

 

Widzisz, a ja myślałem, ze to administracja i moderacja stworzyła ten regulamin, oraz że istnieje możliwość jego poprawienia, a nie, że "jest jaki jest"... No ale ok, skoro nie mozna sie zgadzac z przedmówcą, to trudno...

 

---------------------koniec edita----------------------

 

Co do artykułu, to jest ok - ogólnie rzecz biorąc, nic do niego nie mam. Czasem konstrukcja tekstu jest nieco niedopracowana (np. "Marzenia o sieci...", akapit pierwszy), no i "ów osoba" aż razi, ale to już ktoś wcześniej wytknął (w tym samym zdaniu pada jeszcze sformułowanie "w zaprzyjaźnionym przeze mnie sklepie", które też mi nie lezy). Jednak suma sumarum arcik ok, tylko przydałoby się go troszkę dopieścić ;)

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem artykuł - jeśli o mnie chodzi to tego typu rzeczy luźno związane z komputerami powinny się od czasu do czasu pojawiać - choć może lepiej jakby był na nie zupełnie osobny dział - ale to już szczegóły.

 

Co do samego artykułu - po pierwsze dołujący - jeżeli już treść jest negatywna, zawiera krytykę itp. a ponadto artykuł nie jest o sprzęcie tylko ma służyć rozrywce, czy "ubarwienia" portalu to powinien być napisany z dużą dozą humoru.

 

Pomijając błędy stylistyczne i spójność tekstu - co dla mnie nie ma większego znaczenia - jeżeli czytam coś, żeby się oderwać od komputerów, pracy itp. - dla rozrywki, to chcę sobie humor poprawić, a nie odwrotnie. Też miałem liczne przejścia ze starszymi ludźmi i nie wgłębiając się w często smutne powody ich zachowania jest to temat wzbudzający negatywne emocje. Jeżeli chcemy sobie ponarzekać, to od tego właśnie są fora.

 

Może i krytykować jest łatwo - a trudniej coś samemu napisać - jednak faktycznie krytyka jest cenniejsza od pochwał - i mimo mojego, obecnie lekko popsutego humoru, piszę to z myślą, żeby kolejne artykuły tego typu były coraz lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym zgadzał się ze zdaniem cmx, ale pragnę zauważyć, iż cytowany przez Ciebie fragment regulaminu nie jest chyba zbyt dobrze przemyślany. Zabranianie zgadzania się z przedmówcą zakrawa imho na absurd. Czy jak chce kogoś poprzec, to nie mogę napisać tego wprost, tylko musze dodac na sile pare zdan, zeby nie zostac pouczonym w mysl paragrafu 12? Dziwne to trochę (imho).

To się odwołaj do Trybunału Konstytucyjnego. Regulamin jest, jaki jest i należy go przestrzegać. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem co to ma wspólnego z komunizmem. Jestem w takim wieku, że dzieciństwo spędziłem jeszcze za komuny, a nastolatkiem byłem już za demokracji.

Zawsze były takie osoby, mniej lub bardziej upierdliwe, czasami nawet wymyślające sobie różne historie. Są to starsze osoby, które z racji wieku nie mają nic do roboty, mało śpią, więc czymś odruchowo muszą się zająć.

 

Naprawdę żadna polityka tu nie ma nic do rzeczy, więc podciąganie tego właśnie pod kontekst polityczny uważam za kompletny bezsens.

 

Miło, że wypowiada się wreszcie kobieta, co stanowi przyjemne urozmaicenie w technokratycznym męskim bełkocie.

 

Na drugi raz radzę tylko lepiej rozplanować artykuł, bo każdy musi mieć jakiś spójny, logicznie wiążący części, plan. Popracuj nad wstępem, bo on nadaje kształt części zasadniczej artykułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mi sie podoba, taki mix artykułu z reportażem, ale nie rozumiem co tego typu tekst robi pod szyldem "purepc" ;]]].

Co do wstępu - mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

no witam

 

Może mój post będzie do granic możliwości stronniczy, aczkolwiek chciałbym zwrócić uwagę, że takie felietony pozwalają oderwać się od tej szaleńczej gonitwy za komputerami.

To jest portal o tematyce kompterowej czy się mylę <_<? Jak chcę się oderwać od tej "gonitwy" to nie wchodzę na stronę i tyle. Uważasz, że wszyscy tutaj cały swój czas poświęcają tylko na to? Ja np. mam go coraz mniej i jak już znajdę chwilę na wejście na główną to raczej oczekuję artykułów związanych z komputerami.

 

Dla mnie artykulik OK. Komuś się nie podoba - nie czytaj i oszczędz komentarzy w stylu "Co to za chlam, to serwis o kompach, a piszą o starych babach", bo one nic nie wnoszą. Jeśli ktoś uważa, że autorka nie potrafi pisać, to niech da próbkę swoich możliwości Naczelnemu, może dostanie posadkę felietonisty.

No ale o czym jest ten serwis? To jak bym wszedł na stronę o polityce i był zasypywany artykułami o tym jak pielić ogródek bo poseł xxx tak robił :lol2:

 

Jak wchodze na portal poswiecony kompom to chce czytac o kompach. Jak chce sie od tego oderwac to nie wchodze na portal o kompach ino ide na piwo, dla mnie art zbedny.

Nic dodać nic ująć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale muszę stanąc po stronie krytykujących ;).

 

Dla mnie art bezwartościowy, brak jakiejś głębszej refleksji, wstęp nijak mający się do treści, a sama historia jest niczym w porównaniu z tym co przeżywa większośc z nas ze swoimi sąsiadami, i to niekoniecznie starymi, więc przypisywanie pewnych cech osobom starszym na podstawie zachowania kilku sąsiadów jest moim zdaniem dużym nadużyciem ...

 

To że ktoś kto ma lat 70-80 i nie wie co to jest siec komputerowa nie upoważnia nikogo do krytyki.

 

O wiele ciekawszym tematem bylo by spojrzenie w drugą strone... Na dziki pościg wielu młodych ludzi za zdobyczami świata zachodniego, (taak chodzi mi o USA ;) ) i nie mam na myśli tylko zdobyczy technologicznych, ale przede wszystkim wszechobecny styl życia, życia pustego, wypełnionego konsumpcją, życia, którego coraz częściej jedynym sensem staje się posiadanie ...

 

 

 

Edited by Sikor:

Wiebłąda Ci poprawiłem.

Edytowane przez Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest portal o tematyce kompterowej czy się mylę <_<? Jak chcę się oderwać od tej "gonitwy" to nie wchodzę na stronę i tyle. Uważasz, że wszyscy tutaj cały swój czas poświęcają tylko na to? Ja np. mam go coraz mniej i jak już znajdę chwilę na wejście na główną to raczej oczekuję artykułów związanych z komputerami.

No ale o czym jest ten serwis? To jak bym wszedł na stronę o polityce i był zasypywany artykułami o tym jak pielić ogródek bo poseł xxx tak robił :lol2:

No to wywalamy to co jest w poście poniżej. Jak być stanowczym, to być. W końcu to forum komputerowe.

 

A ja jak wchodze na forum poświęcone kompom to chce czytać o kompach! I to w nazwie majace PurePC!!! Więc ja oto, igomako z 3miasta postuluje wywalnie odpowiednich działów na forum:

 

- Laptopy (notebooki) i urządzenia przenośne (no bo to jest forum o komputerach klasy PC jak sama nazwa wskazuje)

- Elektronika

- Alternatywne platformy

- Gry

- Ośla łączka

- Prezentacje

- Fotografia cyfrowa i grafika

- Forum testowe

- Seti@Home & UD & inne

- Sprzedam.

- Kupie.

- Inne.

 

Oczywiście z wszystkimi ich podforami, bo to juz wogóle siedziba zła i gangreny. Motoryzacja?! Kultura?! Komórki?! Tfu ble fuj! Usuńcie to!

Hm... I jak tak się zastanowić to jeszcze wykasowane powinno być:

 

- Sprzęt sieciowy & WIFI

- Providerzy

 

Bo te działy dotyczą sieci, a nie komputerów!

I wtedy bedzie forum które bedzIe można nazwiać dumnie PURE PC!!!!

Muhahahahaha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No to wywalamy to co jest w poście poniżej. Jak być stanowczym, to być. W końcu to forum komputerowe.

Nie uważasz, że tamto jest mimo wszystko związane z komputerami? :huh:

 

- Laptopy (notebooki) i urządzenia przenośne (no bo to jest forum o komputerach klasy PC jak sama nazwa wskazuje) to co ale też to są komputery :/ i bez tego podforum było by dość ubogo, poza tym sporo osób ma i lapka i pc

- Elektronika a v mody jak będziesz robić? latać na inne fora a tutaj masz zaufanie do ludzi

- Alternatywne platformy Też się przydaje, zobaczymy kiedy Ty dojdziesz do wniosku, że pc się nudzi... i co wtedy idziesz na inne forum i wszystko od nowa?

- Gry nie to wcale nie jest związane z komputerami, ale dowaliłeś <_< :blink:

- Ośla łączka chyba trzeba się oderwać czasami? niee lepiej wg Ciebie iść na forum bravo, zresztą tematy które są przegięciem są przecież zamykane! :damage_wall:

- Prezentacje No strony www wcale nie są związane z komputerami jak i inne modyfikacje, które jeżeli były by umieszczane w swoich działach to burdel byłby nieprzeciętny :rolleyes:

- Fotografia cyfrowa i grafika no grafika to tez nie pc a co :-|

- Forum testowe nie rozumiem jak mogliście to dać do wywalenia :blink: za przeproszeniem pogieło was? :evil: :wisielec: [/color]

- Seti@Home & UD & inne to tez nie związane, wcale a wcale :blink:

- Sprzedam. bo sprzętu się przecież nie sprzedaje, a forum ma 10 osób i wsyscy znają się jak łyse konie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

- Kupie.j. w.

- Inne. j. w.

Jednym słowem nie dość że te argumenty są z [wstawcie co chcecie] wzięte, to jeszcze jeżeli naprawdę tak sądzicie to jesteście ślepi :blink: :-| .

 

Luke: a jeżeli nie była by to Twoja towarzyszka życiowa to też byś tak bronił? Po prostu nie trafiliście z artem, po co tak się burzyć? :unsure: Mi art jako art odpowiada ale nie do tego portalu... litości...

 

I jeszcze jedna rzecz: dlaczego dalej na końcu arta jest: "Ożeniłam się"? Szczerze, to nie potrafię wywnioskować z arta czy miało to być ironiczne, czy prawdziwe, ale powinno być "wyszłam za mąż"...

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

 

I jeszcze jedna rzecz: dlaczego dalej na końcu arta jest: "Ożeniłam się"? Szczerze, to nie potrafię wywnioskować z arta czy miało to być ironiczne, czy prawdziwe, ale powinno być "wyszłam za mąż"...

Dobra. Koniec na ten temat. Poprawiłem.

 

EDIT:

BTW, A czytanie ze zrozumieniem boli? Może czytaj dokładniej:

......

 

Jeszcze się nie ożeniłam, wg sąsiadki, ale może kiedyś wyjdę za mąż (następnym razem zacytuję takie wypowiedzi, bo niektórzy tu się obawiają, co bym chciała rzeczywiście się ożenić;) ).

......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że tamto jest mimo wszystko związane z komputerami? :huh:

 

 

Jednym słowem nie dość że te argumenty są z [wstawcie co chcecie] wzięte, to jeszcze jeżeli naprawdę tak sądzicie to jesteście ślepi :blink: :-| .

 

Luke: a jeżeli nie była by to Twoja towarzyszka życiowa to też byś tak bronił? Po prostu nie trafiliście z artem, po co tak się burzyć? :unsure: Mi art jako art odpowiada ale nie do tego portalu... litości...

 

I jeszcze jedna rzecz: dlaczego dalej na końcu arta jest: "Ożeniłam się"? Szczerze, to nie potrafię wywnioskować z arta czy miało to być ironiczne, czy prawdziwe, ale powinno być "wyszłam za mąż"...

 

Bronilbym tak samo, bo moje zdanie jest takie, ze arty o NIE tematyce komputerowej powinny sie pojawiac. Tylko o to mi przeciez chodzi, a nie czy jest beznadziejny czy fajny czy jeszcze jakiśtam. Poprostu nie rozumiem osób, którym tak bardzo przeszkadza to, że ten artykuł nie jest związany z komputerami.

 

TFU, tu Luke, zapomniałem się przelogować. Lece do chłodniczego, pa

Edytowane przez eMJotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze jak zaraz zacznie sie wysyp artykulow o modzie, polityce czy wyzalenia na jakis tam temat, to bedzie dobre dla PurePC.pl ?

 

Tworzymy tu pewna spolecznosc, ktora laczy w tym jednym miejscu cos co kazdego z nas jest wiekszym czy mniejszym hobby/praca/miloscia czy jak kto chce nazwac. I chyba lepiej, zeby serwis byl jednak poswiecony temu. Kazdy kto ma oprocz tego inne zainteresowania, czytuje zapewne serwisy o danej tematyce. Nie jest dobrym chyba, zeby robic mentlik i mieszac tu tematy czy teksty dotyczace zupelnie odrebnych zagadnien lub czyis przemyslen/przygod/doswiadczen w jakiejs tam dziedzinie.

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...