Skocz do zawartości
papylon

Nx 7400 Z En489aa, A W Srodku Wiekszy Twardy Dysk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki laptop i stacje dokujaca EN489AA. Chcialbym w srodku tej stacji dokujacej zamontowac twardy dysk 3.5" powiedzmy 320GB. Widzialem ze sa takie stacje dokujace z dyskami 160GB ale ja juz mam taka stacje wiec pytanie: czy ktos rozkrecal ta stacje aby dolozyc twardy dysk? Czy sa potrzebne jakies extra kable?

Ja prawie laik wiec bede wdzieczny za odpowiedz. pozdrawiam, Papylon

Edytowane przez papylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie.. Dysk jest wbudowany calkiej innej stacji dokujacej (NAS 3in1) ;)

Ewentualnie mozesz kupic kieszen na dysk MULTIBAY II i wsadzic do niej dysk 2,5" ;)

Dzwonilem do wsparcia technicznego HP i powiedziano mi ze: moge kupic dowolny dysk Multi Bay II i wsadzic do stacji dokujacej. Czlowiek z informacji handlowej powiedzial ze to standard wiec mozna zakupic kazdy dowolny natomiast HP oczywiscie sugeruje wlasne twarde dyski. No i moje pytanie: czy zostal mi sprzedany tak zwany kit czy rzeczywiscie tak jest? A jesli to gdzie mozna kupic taki dysk? Wawa:))

Pozdrawiam,

Papylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przestrasz sie ceny ;)

http://www.2it.pl/towar.asp?id=34073

Dołączona grafika

 

Na allegro ostatnio byly kieszenie na dysk na staszym multibay(12,5mm,a maultibayII ma grubosc 9,5mm) i poszly za okolo 300pln.

Zwarzajac na to ze to to stare produkty ich cena nadal jest kosmiczna ;)

 

Mozesz kupic sama kieszen i dysk we wlasnym zakresie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...