Skocz do zawartości
Mr.Martin

Zamienniki Do Brother

Rekomendowane odpowiedzi

Na LC 1000 to czekaj jak je activejet wypusci(ok. 2 tyg), uzywalem ich na moim canonie ip 1500 poszlo ich ok 15 moze i byly 2 razy drozsze od innych (4zl), ale roznica jakosci byla bardzo duza, np na hysonach za 2zl wydrukowany tekst czcionka 4 byl nieczytelny, a na AJ nawet 3,5 da sie odczytac, tego canona nie wymienilem dlatego ze glowica sie zapchala, tylko tzw. "pampers" zrobil sie pelny rozebralem ja wyczyscilem zlozylem jakies 15 str wydrukowala, pozniej chce drukowac, a tu ani kropli nie chce wypluc :huh: . A jesli chodzi o zasychanie glowic o czym w innym temacie pisalem, to nawet jadac na oryginalach spokojnie takze moze sie zatkac. Dziwny mnie problem spotkal, druknalem strone i odrazu wyskakuje komunikat ze magneta prawie pusta( strone wczesniej pisalo jakies 9/10), to wyjalem wstrzasnalem i to samo, pozniej kazdy kolor tak i co sie okazalo? Czarnego sie zrobilo full, a inne kolory na wyczerpaniu, cala noc przelezal i to samo :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamieściłem tamte tylko poglądowo. póki co mam 10/10 tuszyku, ale chętnie poznam ludzi opinie nt. zamienników. generalnie polecane są te skyhorsy:D...ale może ktoś na forum łyknął za 40PLN te i może coś dobrego o nich powiedzieć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszne sa te wklady w srodku klik , po bokach jest przyklejona folia. Jedyne wyjscie jak narazie zauwazylem to napelnienie go przez przebicie igla ta folie. Activejety do mnie jutro trafia, wiec podziele sie spostrzezeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A muzę spróbować napełniać te pojemniki? Nie ma w nich żadnej elektroniki wiec robisz dziurkę i lejesz do pełna. Znalazlem na allegro tusze firmy SIC, zastanawiam sie tylko jakiej jakości sie spodziewać w cenie 35 zl za komplet kolorów (125 ml). Ktoś ma może jakieś doświadczenia z tymi tuszami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadnij ktory to oryginal(ok.75zl), a ktory to activejet(ok.11zl)(troche ta kompresja jpg oszpecila tekst :D ):

Bramka nr 1 Dołączona grafika

Bramka nr 2 Dołączona grafika

najlepiej chyba jakos tuszu widac na tekscie przy malych literkach.

 

P.S roznica jest, ale nie tak znaczna zeby placic ponad 6x wiecej i do tego mniej tuszu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dcp-115C niestety nie miałem szczęścia do zamienników... kupiłem oryginalny czarny za jakieś 37zł i mam spokój... z jakich firm można znaleźć zamienniki to mojego modelu? - DCP-115C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dasz mi namiar na kolor czarny activejet za 11zł

Ja kupowalem na allegro od uzytkownika www_mojepc_pl-2, 2 komplety po 49zl i napisalem, chce dodatkowo same 2 czarne i dali mi cene 11zl, wiec odpowiednia sumke przelalem i tusze mam :D. Napisz do nich jesli chcesz bo napewno je maja.

 

P.S nikt nie chce zgadywac ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się wtrącę. ;)

 

Dziwne te wydruki. :P Z jednej strony na pierwszym mała czcionka wydaje się wyraźniejsza niż na drugim, ale za to duża jest bardziej poszarpana niż w "bramce 2".

 

Celuję, że obrazek numer 1 to zamiennik.

 

P.s. czemu nie wrzuciłeś tego w .bmp? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo to czcionka 2; 3; 4; 4,5; 5; 6; ...; 9; 12. Fotosik nie przyjmuje bmp, a imageshack z bmp zamienia rozszerzenie na png(wkoncu tez kompresja bezstratna), ale przy przyjrzeniu sie roznica jpg, a bmp, w jpg lepiej litery wypadaja :-P , wiec chyba bmp juz nie bede pakowal zeby wam ta roznice pokazac.

 

 

P.S, na tym activejet wydrukowalem juz ok. 80 str. tekstu, tabel i pare zdjec tez bylo w najlepszej jakosci, patrzac na poziom tuszu w pojemniku brakuje ok. 3-4mm do full'a, ale i tak od nowosci pelny nie byl, a wiecie jaka wysokosc maja te pojemniki :) .

 

P.S 2, dobrze wycelowales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...