Skocz do zawartości
Gość sinsx

Kupowaliście W Warszawskim Sklepie Tajne.pl?

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. To sklepik który sprzedaje nowe i używane lapki. I mam pytanie czy ktoś z Was kupował tam. Najbardziej zależy mi na opiniach czy sprzedawcy są uczciwi, czy lapki nie padają po 2 dniach i takie tam.

 

Tajne.pl - notebooki, laptopy

 

Witam,

Mialem stycznosc z tym sklepem.

Napotkalem na ich aukcje sprzedazy Della D600. Na aukcji byl wystawiony 1 sztuka z cena kup teraz ale nikt nie kupowal. Rowniez na tejze aukcji byl podanany link do zdjecie real wlasnie tej sztuki.

Ogladam i jest gites, wszystko ladnie wyglada, obudowa nie porozbijana, czysto i schudnie. Dzwonie tam i umawiam sie na przyjechanie do siedziby aby obejrzec notka na zywo.

Wchodze i mowie ze chodzi mi o taki notek z aukcji z tamiki parametrami. Gosc wstaje i podchodzi do gabloty i wyciaga cos co mialo wygladac jak notek z aukcji.

Bylo to rzeczywiscie Dell D600 ale byl tak porozbiany ze strach. Na gornej czesci obudowy byly ze pare miejsce wgnieciony, przetarta farba na wielkosci 3 cm, na rogach popekane, klawiatura bardzo zuzyta.

Pytam sie kolesia ze taki notek mnie nie interesuje, niech daje tego notka z aukcji, z wielka niechecia wstaje i znow do tej gabloty, wyciaga cos i znow tak samo. Chyba kupowali te notki od boksera ze tyle wzgniecien bylo i tak rozbijany.

Wkurzam sie juz i mowie ze na zdjeciu tak nie wygladal, masz TA sztuke czy nie. Wstaje i idzie na zaplecze za 3 min (zaplecze bylo odemnie 2 metry - poprostu 2 pokoj)

Wraca z trzecia sztuka, tu niby lepiej ale tez, wielki kawalek wytartej farby na gornej pokrywie :mad:

Cholera tu cos kreca mysle, daja same smiecie (nie moge inaczej tego nazwa) moj 4 letni Compaq byl dla porownania z tymi Dellami jak Porche z starym ale bardzo starym i ZANIEDBANYM np. Maluchem.

 

Jezeli chesz poznac moja opinie to mowie: NIE KUPUJ TAM!!!!

Ja tam nie kupilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem i jestem bardzo zadowolony.

Znalazłem w googlach.

wszedłem na stronę Tajne.eu - notebooki nowe, notebooki używane, wybrałem sobie lapka, zadzwoniłem i umówiłem się że przyjadę następnego dnia obejrzeć sprzęt.

Kiedy przyjechałem dali mi do wyboru 3. Jeden miał lekkie ryski, pozostałe jakby dopiero zeszły z taśmy.

Mam lapka już prawie pół roku i jestem baardzo zadowolony. Dla ścisłości dodam, że lapek to hp nw8000.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja kupowałem i jestem bardzo zadowolony.

Nie chce nic sugerowac ale data napisania postu pokrywa sie z data rejestracji na forum....Niezdrowa konkurencja czy co :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO kupowac uzywanego lapka to tylko i wylacznie odbior osobisty. No chyba, ze to sprzet za kilkaset zlotych.

 

Zawsze mozna komus z forum piwo postawic zeby poszedl i obejrzal.

Edytowane przez kain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO kupowac uzywanego lapka to tylko i wylacznie odbior osobisty. No chyba, ze to sprzet za kilkaset zlotych.

 

Zawsze mozna komus z forum piwo postawic zeby poszedl i obejrzal.

 

Zgadzam sie w pelni, w miare mozliwosci starac sie ten sprzet obejrzec przed zakupem bo nigdy nie wiadomo cos sie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic sugerowac ale data napisania postu pokrywa sie z data rejestracji na forum....Niezdrowa konkurencja czy co :blink:

A jakie ma znaczenie kiedy się zarejestrowałem? <_<

Piszę, bo kupiłem szprzęt właśnie u nich.

Wcześniej kupowałem też w innym sklepie, z Wrocławia, i jako, że jestem z Warszawy, nie odbierałem go osobiście.

 

Jeśli chodzi o lapki używane, to zawsze polecałbym odbiór osobisty.

Zawsze można zrezygnować z zakupu i poszukać czegoś co odpowiada naszym oczekiwaniom estetycznym.

 

Jeśli chcecie sprawdzić czy konkretna firma jest uczciwa, można poszukać ich na allegro i sprawdzić komentarze.

tajne.pl na allegro jest pd nickiem 666oscar

Edytowane przez gbdroot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że się mieszka na "peryferiach" i nie ma jak obejrzeć osobiście :(

 

Poprosiłem już kaina, może pojedzie obejrzeć w moim imieniu + poprosiłem o zdjęcia sam sklep.

 

Mam nadzieję, że przypadek Matosha był odosobniony i mi się nic takiego nie zdarzy :)

Edytowane przez Fidma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...