Skocz do zawartości
Gość galaxy

Windows Mp 11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość galaxy

przepraszam za ilosc tematow ale mam blad w przegladarce i mi ponawia operacje. prosze o usuniecie tematu bez kary

Witam.

MAM problem z wmp 11. Otóż pewnego dnia wyskoczył bład podczas uruchamiania goi nie dało się go przeinstalowac nie skutkowało. Więc od instalowałem program (najpierw dodatek potem usunąłem z sys.) i ponownie chciałem zainstalować wmp9. i wyskoczył komunikat że mam już nowsza wersje tego programu. Ale w systemi jej nie ma . Instaluje wersje 11 to wyskakuje mi bład. „ Setup couldn’t verify the integrity ofthe file Update.inf Make sure the Cryptographic service is running on this computer.” I powiedzcie co mam robić ?? Sys. Nie chce od nowa przeinstalowować.

Edytowane przez galaxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie znam odpowiedzi ale...

 

powiedz mi na cholere ci wmp

 

odpal sobie vlc media player ktory ma włąsne biblioteki... wiecej opcji niz bys chciał w swoich marzeniach....

 

http://www.videolan.org/vlc/

 

polecam go bo wiekszosc innych plejerów moze doprowadzic do załamania nerwowego czasami

Edytowane przez Gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość galaxy

hmm nie znam odpowiedzi ale...

 

powiedz mi na cholere ci wmp

 

odpal sobie vlc media player ktory ma włąsne biblioteki... wiecej opcji niz bys chciał w swoich marzeniach....

 

http://www.videolan.org/vlc/

 

polecam go bo wiekszosc innych plejerów moze doprowadzic do załamania nerwowego czasami

Posiadam go ;] Zalezy mi na wmp 11 w sumie na wmp bo bardzo ładnie gra mi zestaw na nim. A na winampie.... przecietnie. No chyba ze jest jakis program z takimi opcjami jak wmp albo i jeszcze wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tworzyć nowego tematu. Szlag mnie trafia z tymi wszystkimi kodekami. W WMP i All Player mam problemy, o ile można to tak nazwać. Jak przewijam klawą, czy myszką film, to dzieje się coś dziwnego. Film chodzi przez 1-2 sek za szybko, a potem powraca do normalnej prędkości. Strasznie to denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak glupia rzecz jak plik ini skasowales??

 

pozdrawiam

 

ps: nie rozumiem dlaczego nie rozwiazujecie problemu tylko szukacie alternatywy...

nie ma żadych plików w folderze wmp. tka samo nie widze ich w katalogu windowsa dot. wmp.

no oczywiscie moge sie mylić

Edytowane przez galaxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tworzyć nowego tematu. Szlag mnie trafia z tymi wszystkimi kodekami. W WMP i All Player mam problemy, o ile można to tak nazwać. Jak przewijam klawą, czy myszką film, to dzieje się coś dziwnego. Film chodzi przez 1-2 sek za szybko, a potem powraca do normalnej prędkości. Strasznie to denerwuje.

Spróbuj coś takiego jak KMPlayer. Świetny player ze swoimi kodekami. Zwlaszcza super do HDTV, ale do normalnych filmów też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...