Skocz do zawartości
monster21

1gb + 512mb - Problem:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem: dokupiłem 1gb RAMu hynix hp - http://www.allegro.pl/item179495739_ddr_1g...owe_promo_.html wcześniej miałem 512mb hynix, problem w tym że bios widzi zainstalowane 1,5gb ramu ale w użyciu wyświetla tylko 1gb, to samo w everescie:( Obie mają CL3, instaluje na przemian DIMM_A1 - DIMM_B1 (niebieskie gniazda), co ciekawe wykrywa mi je jako dual :mad:

mój config:

ASUS A8n32-SLI Deluxe, AMD 64 3000+ Winchester, (GF6600GT)

Poradźcie coś, kupiłem viste hp oem :rolleyes: i nie wiem czy sprzedawać te 512mb i jechać tylko na 1gb :mur:

Z góry dzięki:)

Edytowane przez monster21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem: dokupiłem 1gb RAMu hynix hp - http://www.allegro.pl/item179495739_ddr_1g...owe_promo_.html wcześniej miałem 512mb hynix, problem w tym że bios widzi zainstalowane 1,5gb ramu ale w użyciu wyświetla tylko 1gb, to samo w everescie:( Obie mają CL3, instaluje na przemian DIMM_A1 - DIMM_B1 (niebieskie gniazda), co ciekawe wykrywa mi je jako dual :mad:

mój config:

ASUS A8n32-SLI Deluxe, AMD 64 3000+ Winchester, (GF6600GT)

Poradźcie coś, kupiłem viste hp oem :rolleyes: i nie wiem czy sprzedawać te 512mb i jechać tylko na 1gb :mur:

Z góry dzięki:)

Albo wsadz je tak aby w singlu chodziły , albo zostaw tylko te 1g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale ze mnie matoł :oops: wystarczyło wsadzić do slotB niebieski-czarny :lol2:, instrukcja mnie zmyliła zapisem: "when using two DDR DIMM modules, install into DIMM_A1 and DIMM_B1 slots only",

Dzięki za pomoc :wink:

Edytowane przez monster21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...