Skocz do zawartości
AndyN

Dfi 680i Lt/nf-680i Lt Sli-socket 775 Nf680

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj, "delikatnie" pojechali z ceną :blink:

 

To nie jest dolar amerykanski tylko nowozelandzki. Zobacz sobie koncowke jaka jest:

http://www.playtech.co.nz/product.php?action=showdetail&id=3406

 

 

cena 525 *2,0477= 1075 pln

 

 

Nowa Zelandia dolar 1 NZD 2,0477pln

 

Plyta zapowiada sie bardzo ciekawie zobaczymy tylko cene u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dystrybutor ntt + jeden z najwiekszych vatów na swiecie?

~1300jak nic

a wydawałoby sie ze to LT tylko...

a pozatym kiedy te mobki do ans przypłyną? hihi (pytanie retoryczne)

 

tak maryłem o tym mobku i bede musiałsie obejsc smakiem z marnym a zarazem fajnym gigabajten 680 ds4

życie....

Edytowane przez Gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dystrybutor ntt + jeden z najwiekszych vatów na swiecie?

~1300jak nic

a wydawałoby sie ze to LT tylko...

a pozatym kiedy te mobki do ans przypłyną? hihi (pytanie retoryczne)

 

tak maryłem o tym mobku i bede musiałsie obejsc smakiem z marnym a zarazem fajnym gigabajten 680 ds4

życie....

No zawsze można kupić u sąsiadów :)

 

http://www.hpm-computer.de/hardware/mainbo...0iltslit2r.html

 

Po dzisiejszym kursie + przesyłka wychodzi ~1030 PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zawsze można kupić u sąsiadów :)

 

http://www.hpm-computer.de/hardware/mainbo...0iltslit2r.html

 

Po dzisiejszym kursie + przesyłka wychodzi ~1030 PLN :)

No DE już stosunkowo blisko PL tak więc na dniach powinno zawitać i do naszych sklepików ;) Co nie ukrywam jest bardzo radosna (dla mnie) wiadomością :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko 1030 to i tak duzo, za ta sume kupisz juz spokojnie cos na 680i np EVGA Premium, mi wczoraj proponowali 900zl za Evga

ale EVGA moze sie schowac przy DFI, sory, ale taka prawda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego powodu, że jest dostępna nowa DFI, która jak się okaże za 2 miechy, nie będzie obsługiwała nowych procków (Peryn i te sprawy) lub coś w ten deseń :wink: ?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego powodu, że jest dostępna nowa DFI, która jak się okaże za 2 miechy, nie będzie obsługiwała nowych procków (Peryn i te sprawy) lub coś w ten deseń :wink: ?

no wiesz, DFI sie zbytnio nie śpieszylo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No DE już stosunkowo blisko PL tak więc na dniach powinno zawitać i do naszych sklepików ;) Co nie ukrywam jest bardzo radosna (dla mnie) wiadomością :rolleyes:

Wysyłka tej płyty do naszego pięknego kraju jest planowana na 18-tego Maja. NTT niestety nie ustaliło jeszcze jej ceny :( Sugerowana przez DFI cena (street price) to 295 USD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

295 USD? ~820 PLN??????

wyzaliłe m sie na forum i stał sie cud!! :damage_wall:

18maja...moze bedzie mniej niz 9setek hmm

 

czasami az chce sie zyc :D

243,90 Euro kosztuję sama płyta w tym niemieckim sklepie, który wcześniej wymieniłem. To już daje nam koszt powyżej 900 PLN. Biorąc pod uwagę obecny koszt w tym niemieckim sklepie płyty DFI LANparty UT ICFX3200-T2R/G, która tam wraz z dostawą do domu kosztuje ~768 PLN a ceną jej w Polsce (Sirius.pl - 899, Imperium.net.pl - 847) to śmiało mogę powiedzieć, że śmialutko możecie 100 PLN dorzucić to ceny tej płyty jak się pojawi w NTT - co dawałoby nam ~ 1130.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

243,90 Euro kosztuję sama płyta w tym niemieckim sklepie, który wcześniej wymieniłem. To już daje nam koszt powyżej 900 PLN. Biorąc pod uwagę obecny koszt w tym niemieckim sklepie płyty DFI LANparty UT ICFX3200-T2R/G, która tam wraz z dostawą do domu kosztuje ~768 PLN a ceną jej w Polsce (Sirius.pl - 899, Imperium.net.pl - 847) to śmiało mogę powiedzieć, że śmialutko możecie 100 PLN dorzucić to ceny tej płyty jak się pojawi w NTT - co dawałoby nam ~ 1130.

jak w niemieckim sklepie policzysz z transportem GLS-em do polski to masz 1030 , odlicz transport (25 euro) to masz 950 zł a ciekaw jestem skad ty wziąłes te 1130zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w niemieckim sklepie policzysz z transportem GLS-em do polski to masz 1030 , odlicz transport (25 euro) to masz 950 zł a ciekaw jestem skad ty wziąłes te 1130zl?

Fakt pomyłka :( 950 + 100 -> 1050 PLN. Oby rzeczywiście tyle kosztowała w NTT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może nie ten dział ale pytanie dotyczy płyty.

Jaki bloczek wodny na NB byście zaproponowali do tego DFI. Kurde dali haczyki i nie wiem czy coś można fajnego kupić na NB.

Z góry dzięki za jakieś propozycje.

Edytowane przez narciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może nie ten dział ale pytanie dotyczy płyty.

Jaki bloczek wodny na NB byście zaproponowali do tego DFI. Kurde dali haczyki i nie wiem czy coś można fajnego kupić na NB.

Z góry dzięki za jakieś propozycje.

Jeśli z firmowych, to najpopularniejszy ostatnimi czasy chyba byłby ten. Od Innovateka też cuś tam się znajdzie, choć nieco drożej chyba...

 

No albo homemade, jesli chodzi raczej o organiczenie kosztów - Kyniek ma intelowskiego Channela, Misiu też stosowny bloczek wypuścił, wszystko do znalezienia...

 

 

Edit:

No tak, sorry, skleroza :wink:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

No albo homemade, jesli chodzi raczej o organiczenie kosztów - Kyniek ma intelowskiego Channela, Misiu też stosowny bloczek wypuścił, wszystko do znalezienia...

 

Mała poprawka - Kyniek już nie jest homemade B-) Bloczki na haczyki mam - niebawem pojawią sieoficjalnie w ofercie więc nie ma obaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam że się wtrącę, ale znalazłem tą płytę w Newegg, ceny tam są dość niskie tylko trochę daleko. Kupowałem tam już pamiątki G.Skill.

dolicz sobie vat i clo (tak mi sie wydaje , jesli sie myle to mnie poprawcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAT i cło to da się nawet obejść ale z tego co pamiętam newegg nie wysyła do Polski :(

mam nadzieję ze 18 maja będzie już w NTT, chociaz w cenniku online jeszcze nic nie widzialem Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...