Skocz do zawartości
dw7

P965 I Peryn

Rekomendowane odpowiedzi

@dw7: A ja sądzę, że przesłanki do wnioskowania tego typu domysłów można poszukać w datasheet danego chipsetu oraz na stronie producenta ( w tym przypadku Intel.com) aby się dowiedzieć co też dana firma ma w roadmapie na najbliższe miesiące prawda jakie to proste?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dw7: A ja sądzę, że przesłanki do wnioskowania tego typu domysłów można poszukać w datasheet danego chipsetu oraz na stronie producenta ( w tym przypadku Intel.com) aby się dowiedzieć co też dana firma ma w roadmapie na najbliższe miesiące prawda jakie to proste?

 

Pozdrawiam.

 

Masz racje, proste!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pobrałem pedeefik ale niestety nic na temat perynów nie było. tylko bugfix'y. Szczerze mówiąc to sądziłem że ten artykuł będzię ciekawszy i będzie coś więcej. Krótko mówiąc nic nie znalazłem.

:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jeszcze nie znaczy że P965 nie jest w stanie obsłużyć FSB 1333MHz, od czego jest OC. Po za tym to nie jest nawet odpowiedź na to czy P965 obsłuży Peryna.

 

 

 

P.S. Już sam nie wiem czy kupować ASUS'a P5B Deluxe, czy poczekać do czerwca na Bearlake...

 

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Peryna będzie w stanie obsłużyć jakikolwiek chipset obecnie produkowany??? Wiem na pewno, że NForce 680i oraz 650i (po OC) są w stanie obsłużyć FSB 1333MHZ.

Fsb nie ma nic do rzeczy, p5wd2-e premium (i975) spokojnie zrobi Ci 1066 i więcej, ale jakoś c2d sobie na nim nie odpalisz.

 

Uważam że 965 i 975 obecnie prodkuwany BĘDZIE w stanie obsłużyć Penryna, ale aktualnie produkowane mobo NIE. I wcale nie wiadomo czy takie mobo później wyjdą, tak jak jest to teraz w przypadku np i945.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...