Skocz do zawartości
kajuncia

Laptop Do 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Powoli zamierzam kupić sobie laptopa (do ok 3500zł).

Przyznaję, ze nie bardzo się na tym znam. Niemniej jednak zdarzało mi się ostatnio czytać conieco o komputerach. Głównie natrafiałam na rozpaczliwe opisy psujących się laptopów i jadących do serwisu na miesiąc. czegoś takiego chciałabym uniknąć.

Potrzebuje komputera głownie w roli maszyny do pisania, do oglądania filmów, odtwarzania muzyki i ewentualnie grania w simsy ( i to raczej w wersję pierwsza - na drugą mnie jeszcze nie stać:) Po tym, co czytałam ograniczyłabym się do dwóch marek: Hp (ma serwis w Krakowie) albo Toshiba.

Czy ktoś mógłby mi doradzić, czy słusznie rozważam właśnie te marki, czy nie pomijam czegoś ciekawszego i ogólnie na co powinnam zwrócić uwage wybierając komputer dostosowany do moich potrzeb? Bardzo zalezy mi na jego niezawodności, bo wyjeżdżam z Polski na pół roku i nie wyobrażam sobie naprawy komputera w strefie Euro.

Z góry serdecznie dziekuję za wszystkie rady i sugestie.

Edytowane przez kajuncia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zamierzam kupić sobie laptopa (do ok 3500zł).

Potrzebuje komputera głownie w roli maszyny do pisania, do oglądania filmów, odtwarzania muzyki i ewentualnie grania w simsy ( i to raczej w wersję pierwsza - na drugą mnie jeszcze nie stać:) Po tym, co czytałam ograniczyłabym się do dwóch marek: Hp (ma serwis w Krakowie) albo Toshiba.

Popieram . Z 1 uwagą że jeśli potrzebny ci jest lap jako maszyna do pisania

to spokojnie można zainwestować w ten sam model z Celeronem M. będzie tańszy o około 1000 zł. No i poradzi sobie z SIMSami.

HP nx 7300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuję za rady. Zastanowię się nad finansami i prawdopodobnie zdecyduję, na któryś z tych dwóch modeli.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i oczywiście jakby pojawiły się jeszcze jakies sugestie to bardzo proszę o podzielenie się nimi ze mną :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuję za rady. Zastanowię się nad finansami i prawdopodobnie zdecyduję, na któryś z tych dwóch modeli.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i oczywiście jakby pojawiły się jeszcze jakies sugestie to bardzo proszę o podzielenie się nimi ze mną :)

Pozdrawiam

Bierz Compala HEL80 - dobry sprzęt w dobrej cenie, no chyba, że zależy Ci tylko na metce, jak niektórym na tym forum :) - no ale to wtedy za taki konfig to 7000 tysi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Compala HEL80 - dobry sprzęt w dobrej cenie, no chyba, że zależy Ci tylko na metce, jak niektórym na tym forum :) - no ale to wtedy za taki konfig to 7000 tysi...

lol czlowieku nie kazdy lubi chodzic w trampkach z bazaru chinskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol czlowieku nie kazdy lubi chodzic w trampkach z bazaru chinskiego...

...które zostały wyprodukowane w tej samej fabryce co Twoje adidasy / nike / rbk itp.

 

Poza tym nie każdy musi mieć kompa z napisem "DELL" (którego notabene 95% części powstało w chinach)

 

zresztą niedługo Dell będzie składany w podłódzkiej fabryce, a znając "pracowitość" i "dokładność" polskich pracowników to będziemy się modlić, żeby na naszym sprzęcie był napis "made in China"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...które zostały wyprodukowane w tej samej fabryce co Twoje adidasy / nike / rbk itp.

 

Poza tym nie każdy musi mieć kompa z napisem "DELL" (którego notabene 95% części powstało w chinach)

 

zresztą niedługo Dell będzie składany w podłódzkiej fabryce, a znając "pracowitość" i "dokładność" polskich pracowników to będziemy się modlić, żeby na naszym sprzęcie był napis "made in China"

haha jesli beda pracowac tacy "inz" jak Ty to mamy sie czego obawiac! :damage_wall:

Edytowane przez lukas-comp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...