Skocz do zawartości
Gość MaRuH

Rezygnuje Z Radiówki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po 5 ciężkich latach siedzenia na radiówce rezygnuje z niej dlatego że więcej nie mam neta niż mam, w sumie to mam tylko rano i wieczorem <_< kiedyś chodził dobrze teraz to żenada, za co ja płace 49zł miesiecznie :damage_wall:

 

Dobra ale przechodzę do sedna sprawy, nie wiem co brać czy neo czy netiie ? kompletnie sie nie orietuje w tych sprawach, czy mam kupic jakis modem do tego czy cos?, wiem tylko ze mam telefon stacjonarny w TP, czy jak wezme netiie to bedzie dobrze działać bo cos slyszalem ze na kablach tp sie chrzani ? , nie znam sie na tym i dlatego pytam was :) . Bardziej skłaniam się ku netii 1MB, dobre to ?

 

Sorry za temat, może głupi ale siedziałem tylko na radiówce i kompletnie się nie nam na tych neostradach czy tam nettiach, chce miec tylko neta 1MB w dobrej cenie,stabilnego, aby działał 24/h, lepszego od obecnej radiowki :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kablach TP to super stabilnego nie będziesz miał :P Jak możesz poczekac z miesiąc to bierz netię bo wcześniej Ci jej nie podłącza, jak chcesz miec szybko neta to bierz neo. Ceny nie róznia sie tak strasznie, aby sie zapoznac z cenami to dzwon na odpowiednie infolinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki abonament płącisz oraz czy wogle korzystasz z telefonu stacjonarnego a nie np. komorki

 

ja taam osobiscie wypinam sie na tego monopolistę...mam juz tego dosc

 

jakbys brał netie to jeszcze zobacz czy usługa jest doistępna tam gdzie meiszkasz bo tpsica ma jak zwykle opory gdzieniegdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki abonament płącisz oraz czy wogle korzystasz z telefonu stacjonarnego a nie np. komorki

 

ja taam osobiscie wypinam sie na tego monopolistę...mam juz tego dosc

 

jakbys brał netie to jeszcze zobacz czy usługa jest doistępna tam gdzie meiszkasz bo tpsica ma jak zwykle opory gdzieniegdzie

Za stacjonarny rodzice płacą co miesiąc ok 70zł nie wiem jaki tam jest w tym abonament 30zł? musze się spytać, to ile bym płacił tak mniej więcej za neo 1MB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz miał oferty porównywalne cenowo to bierz TP. Kazdy nazeka ale w Netii tez nie bedzie różowo (te same kable te same problemy) i jak wyskoczy Ci jakas awaria to w Netii bedziesz czekał przynajmniej dwa razy tyle na usuniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób narzeka na Neostrade, a ja w sumie nie wiem czemu... Miałem przez 4 lata Neostrade 640 i generalnie było okey... Sporadycznie, bardzo rzadko zdarzały się problemy, ale za to była świetna całodobowa pomoc techniczna... Jedyne co mnie wkurzało i skłoniło do rezygnacji to to, że podnieśli cene i przez pewien czas za 640 płaciłem około 240zł.. Teraz mam Vectre tylko dlatego, że nie miałem możliwości technicznych na Neo 2 i 6mb... Najlepsze jest to, że jak założyłem Vectre to po 4 dniach pechowo dzwonili z tpsa, że można już 2mbit mieć... Na Twoim miejscu brałbym TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez niewiem co ludzie narzekaja na TP. Moze i sa pazerni ale i tak przez ostatnie kilka lat poczynili duzyyy krok w przod. Internet jest szybki i przy dzisiejszych promocjach moge powiedziec ze jego cena jest jak najbardziej OK. A ludzie ktorzy chcieli urwac po kilka zlotych z faktury i przeszli do netii maja juz nauczke i z powrotem wracaja do TP.

 

A tak wogole gdyby nie tepsa to dzis pewnie niewiele z nas siedzialoby na tym forum albo posiadalo tragiczne lacza uniemozliwiajace surfowanie po necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok przekonaliście mnie do neostrady, w sumie neostrada jest już na rynku dość długo a netiia dopiero zaczyna, jakoś większe zaufanie mam do neostrady, wiec musze sie zorietować co i jak z tą neo jest, podzwonić do nich itp i biore 1MB. THX za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na neo nie masz przypadkiem umowy na 24miechy moze masz jakas ciekawa oferte z kablowki?

Hehe moja radiówka jest do bani, ciekawych ofert zero, non stop jakies awarie, dzwonie do faceta ze cos nie gra to niby cos tam zrobi net polazi 2dni dobrze i znow masakra, ludziom z mojej kablówki to tylko na kasie zależy. Jak brałem 4 lata temu tego neta to byłem cały w szczęściu że płace tylko ok 50zł a mam szybszego od neostrady, ale teraz gosciu ma na dwóch czy tam jednej antenie ok 80-100 osób i ... :mur: Dlatego rezygnuje z tego gowna i biore neo 1MB :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...