Skocz do zawartości
Kain15

Splinter Cell

Rekomendowane odpowiedzi

szpagat mozna tez zrobic w misji gdzie znajdziemy umrzykow z CIA w 2 miejscach : tradycjnie kolo celi i spasc na klawisza i w pomieszczeniu komisariatu gdzie koles tak fajnie przyjmuje zgloszenie i chyba zaraz za schodami na gorze komendy (u mnie to sie akuratprzydalo raz :D ) . w zasadzie miejsc tych jest pewwien wiecej ale raczej wybieramy inne rozwiazania. Np moj brat po polowie misji jest bez pociskow :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten dach w CIA to można spokojnie wejść po rynnie! i nie trzeba żadnych cudów wyprawiać. Btw przeszedłem tą gierkę 6 razy i poprostu rządzi 8) jej jedyna wada to to że jest bardzo bardzo prosta.

Eeech, uwierzysz że w dniu napisania tego postu wróciłem do domu, jeszcze raz spróbowałem i zauważyłem tę rynnę ...

Że gierka jest prosta to się generalnie zgadzam, zwłaszcza jak się raz przeszło ... jedyny naprawdę trudny moment to końcówka misji Rzeźnia, mnie się udało chyba dopiero w 20 podejściu ;-)

 

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Niepokalanow to fake :D:D:D

Ma forum juz o tym bylo.

Co znaczy "fake" ? (co znaczy po angielsku to rozumiem ale co Ty w tym kontekście masz na myśli). Zanim posta napisałem to zrobiłem wyszukiwanie słowa "niepokalanów" i znalazło tylko coś niezwiązanego na Oślej Łączce ...

 

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze ktos zrobil podrabianego screena i tak teraz chodzi po necie :P

No jak to - przecież ja mam oficjalną kopię gry, kupioną w sklepie i jak spojrzę przez celowik karabinka na monitor umiejscowiony w lewym górnym rogu ściany monitorów naprzeciw wejścia do głównego serwera CIA to widzę wyraźnie tą TV Niepokalanów.

 

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell Mission Pack © Ubi Soft

Game Notes:

~~~~~~~~~~~

 

Sam Fisher receives a new order. He has to infiltrate an old factory

building to eliminate Nikoladzeh's fellows and the socalled Kola cells.

Now it's up to Sam Fisher to find and infiltrate the russian submarine

Vselka and destroy the main system to prevent the nuclear strike.

 

szkoda ze juz wywalilem splinter cell :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja.juz.o.3.w.nocy.testowalem.ta.gierke...sa.3.misje.+patch.1.3

narazie.jestem.na.poczatku.pierwszej.misji.i.mysle.jak.sie.dostac.do.serwerowni

gdzie.mam.odszukac.kolesia.Masse'a

macie.ode.mnie.screena.na.smaczek:

http://tvtom.pl/rip/tom/splinter_subpack.jpg

 

Ciekawe czy trzeba od poczatku przelazic cala gierke ?

nie.trzeba...jak.sie.daje.na.NEW.GAME.to.masz.wyswietlone.wszystkie.misje..tylko

.sie.nieaktywne

..pod.nimi.sa.te.3.dodatkowe.ktore.mozesz.sobie.spokojnie.rozpoczac :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet te 3 misje są świetne.Już się nie moge doczekać na Pandora Tomorrow.Polecam wszystkim fanom SC tylko grajcie oczywiśćie na Hard.

 

Pare screenów odemnie

 

http://milo_pl.w.interia.pl/SC.JPG

 

http://milo_pl.w.interia.pl/SC1.JPG

 

http://milo_pl.w.interia.pl/SC2.JPG

 

Oglądnijcie sobie jeszce Intro z wersji na PSX 2 jest świetne

 

PS.Catalyst 3.10 sa to chyba najgorsze stery jakie mialem zniakaja niektóre przedmioty zwisy wogule beznadzieja czekam na 4.0 tylko wie ktoś kiedy maja wyjśc bo już mamy 19 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyszcy są już są pochłonięci Pandora Tomorow, a ja dopiero pozyskałem Mision Pack do SC i mam problem z tym [CIACH!] patchem 1.3 :evil: Niemogę go zainstalować, wyskakuje błąd, że - Could not retrive version number. Tylko dlaczego? Mam zainstalowany path 1.2 hmm :roll: może to przez to? Napiszczie jak udało wam się to zainstalować (na jaką wersję sc). HELP!

 

Ps. szukałem ale wszędzie tylko o Pandora Tomorow :evil: albo o ver 1.2 patcha, a 1.3 nie ma nigdzie słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje watek :)

 

Mam ten sam problem co kolega powyzej (could not retrieve the version number). Czy ktos zna rozwiazanie? Dodam, ze zarowno podstawka jak i add-on sa oryginalne (podstawka to wersja multilanguage wydana w Niemczech na DVD, add-on tez z Niemiec - multilanguage).

 

Jesli ktos cos wie, niech da znac. Pilne :D

Edytowane przez mikaelis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze bawie sie w archeologa :lol:

 

Maly problemik, chcialbym jeszcze raz przejsc sobie SC(tego pierwszego), ale strasznie chrupie. Czy jest jakis sposob aby wymusic 16 bitowy kolorw tej grze?? Mysle ze by bardzo pomoglo. Jesli bylo to sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to nad drzwiami jest kamera, druga sprawa ze moze nie poukrywales dobrze cial, mialem podobnie kiedy zaczalem ich podsluchiwac w tej windzie no i przy koncu mnie zauwazali i wlaczal sie wlasnie alarm, przechodzilem misje od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alarm się włącza już PO podsłuchaniu rozmowy (zaraz po?)? Jeżeli tak to jest to błąd gry i chyba wiele osób to miało (pamiętam taką plagę na oficjalnym forum SC). A raczej zaraz po podsłuchaniu gadki Lambert mówił coś w stylu "Fisher what are you doing?! Mission Failed!". Chyba wyszedł patch na to. Jeżeli natomiast alarm się włącza od tak sobie to pewnie jakieś "niedoskonałości" w swoim podejściu do tej misji miałeś. Zacznij od nowa i dobrze poukrywaj ciała itp. (cienie Ci pomogą ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że bawię się w archeologa, ale po grze w Double Agent'a naszła mnie ochota żeby przypomnieć sobie poprzednie części Splinterka, więc na początek zainstalowałem sobie jedynkę. I tu wszystko by było pięknie gdyby nie to, że brakuje mi wielu cieni, co w takiej grze odbiera jej całkowicie sens. Na poniższych screen'ach pokazane jest jak u mnie to wygląda i jak powinno wyglądać:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Na starym kompie pamiętam, że cienie wyglądały tak jak na tym screen'ie zrobionym podczas loading'u. Mój obecny config jest podany w sig'u. Dodam tylko, że zainstalowane mam stery 93.71

Ktoś miał już taki problem i wie jak go rozwiązać?

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak wlaczyc tryb skradania na ps2 w tej grze, ni cholery nie moge w zaden sposob do tego dojsc, sam caly czas tylko biega i przez to nie moge ukonczyc treningu bo mnie slysza, probowalem juz wszystkie kombinacje klawiszy,

nie sadze ze wersja konsolowa jest tego pozbawiona,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie grałem w wersję na PS2 ale będę strzelał. Wychyl gałkę delikatnie a nie do końca. Tak było w Splinterze na PSP to pewnie na PS2 tez :)

Edytowane przez Charnaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...