Skocz do zawartości
Kain15

Splinter Cell

Rekomendowane odpowiedzi

A ja lekko OT - proszę o wyrozumiałość ! :oops:

 

Tylko nie mówcie że to problem sprzętowy i spadówa na sprzęt :evil:

 

Problemy z grafą - postać kolesia jest jakby przeźroczysta - ale tylko dla świateł(lamp) a okna przebijaja swoją "jasnością" przez ściany.

 

Problem występuje TYLKO I WYŁĄCZNIE w Splintel Cell. Wszystkie 3dmarki oraz wszystkie inne gierki chodza jak burza bezproblemowo, a SC robi takie akcje - zainstalowałem patcha do wersji 1.1 i nic nie pomogło.

 

Ktoś miał cosik takiego? Jak to naprawić ? :?: :idea: :!: :?: :idea:

 

 

-->sprzęt jak w stopce<--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lekko OT - proszę o wyrozumiałość ! :oops: 

?????

Problemy z grafą - postać kolesia jest jakby przeźroczysta - ale tylko dla świateł(lamp) a okna przebijaja swoją "jasnością" przez ściany.

Co do cieni to ja takich zeczy niemialem, sam model jest rewelacyjnie zrobiony a jak pada na niego swiatlo to go nie przebija tylko robi sie cien a ja cienie,swiatla zawsze wylanczam...

Co do przebijania okien to fakt, choc ja to zauwazylem tylko raz w scenie przesluchiwania chinskiego generala- jedna z koncowych misji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem tam gdzie trza tedo goscia od tylca ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ale pozniej nie wiem co zmin zrobic jak wejde tam gdzie jest ten straznik to z nim nie iwem co zrobic :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w treningu tam gdzie stoi ten saper (snajperw) i drzwi sa zamkniete ale jak ja podejde do tego goscia to on cos mowi i zaraz od nowa mi sie to wlacza co zrobic tam? nalezy :oops:

Nauczyc sie angielskiego i czytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE LOL dla tego pana :P powodzenia w 2'giej misji bo po przejsciu moge stwierdzic ze dla mnie byla najtrudniejsza :D

a w treningu sie nie strzela do kamer, tylko jak juz to strzelasz w lampy, zeby cie kamera nie zobaczyla, albo chowasz sie wcieniu, albo przechodzisz przy scianie pod nia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help ! To znowu ja - lamer >>

Jestem w misji Presidental Palace , w bibliotece .

Lambert (szef) gada że mam znależć ukryte drzwi do bunkru

w bibliotece , obszukałem i obstukałem całą bibliotekę i nic !

Gdzie jest te wejście do bunkru ? Help me , please !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zjezdzales winda to niepojawil sie filmik jak prezydent pryska z biblioteki a ochroniarze mowia: ukryjmy prezydenta bo zaraz bedzie tu amerykanski szpieg?

Powinienes zjechac winda, rozwalic kilku badygardow i nic nierobiac wejsc przez drzwi ktore so w scianie przeciwnej do sciany ktora widzisz wychodzac z windy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam pytanie :>

 

Czy da sie a jak tak to jak, wyciagnac muzyke z SC? Zwlaszcza zalezy mi na tym kawalku z intra albo credits'ow (prawie ten sam kawalek)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z intra?? O ile pamiętam to był kawełek Limp Bizkit

Taaak? A jak sie nazywal? Mam kilka plyt LB i niekojaze tego kawalka, no chyba ze z jakijs nowej? Ktos wie cos wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z intra?? O ile pamiętam to był kawełek Limp Bizkit

Taaak? A jak sie nazywal? Mam kilka plyt LB i niekojaze tego kawalka, no chyba ze z jakijs nowej? Ktos wie cos wiecej...

Special for you zainstaluje SC i zobacze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka to nie LB (w ogóle nie podobne to było ;) ) . Ta sama muza była w filmie Resident Evil i Balistic: Ekcs vs. Saver.

 

:: Name of the game :: zespołu The Crystal Method. Wystarczyło zajrzeć do creditsów.

BTW widzieliście tam polski imię i nazwisko. Przynajmniej jeden polak robił super gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka to nie LB (w ogóle nie podobne to było ;) ) . Ta sama muza była w filmie Resident Evil i Balistic: Ekcs vs. Saver.

 

:: Name of the game :: zespołu The Crystal Method. Wystarczyło zajrzeć do creditsów. 

BTW widzieliście tam polski imię i nazwisko. Przynajmniej jeden polak robił super gre :)

Polak powiadasz... no no panie niepogadasz ;)

Tak zajzalbym tylko niemam obecnie SC.

Dzieki zaraz bede szukal tego kawalka bo strasznie mi sie podopa... i pomyslec ze kiedys mialem sciezke do rezidenta... eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

General protection fault!

 

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

 

Przy włączaniu gry wyskakuje mi takie cóś Błagam pomóżcie mi Jeżeli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu prosze napiszcie mi na maila smile3@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...