Skocz do zawartości
MacOSek

Mass Effect

Rekomendowane odpowiedzi


Dołączona grafika


  • Developer: BioWare
  • Wydawca: Microsoft Game Studios
  • Engine: Unreal Engine 3.0
  • Gatunek: Action RPG
  • Data wydania: 20 listopada 2007 (USA), 23 listopada 2007 (Europa)
  • Platformy: Xbox 360



---------------------------

Dołączona grafika

UWAGA! Dużo obrazków:
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silver pytał o gry chodzące w full hd, ja mu napisałem o takich grach, a ty wyjezdzasz z jakimś skalowaniem... <_< zreszta nvm, przeciez wszyscy wiemy ze iks nie da rady pociagnac 1080p, a wszystkie gry w 320x180px chodzą i są skalowane -.-

 

----------

 

Mass Effect (X360)

 

nowe screeny!

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogladam te sreeny z Mass Effect i zauwazylem ze im nowsze screeny tym gorzej wygladaja, tak czy siak jestem napalony na ta gierke niezle.

no ostatnie screeny coś nie powalają :-|

 

Microsoft bulks up its Xbox 360 warranty

Microsoft has made some new changes to the Xbox 360's warranty. The last change was made back in late December when the console warranty was boosted from 90 days to a full year. The latest changes, however, should go a long way to fill in any gaps that may have been missing/lacking in the Xbox 360's warranty service.

 

The first new change is free shipping for consoles in and out of warranty that are sent in for repair. Microsoft will send a postage paid box to return your console to the repair center.

 

For in-warranty repairs, customers are given an additional 90 days of warranty or the remainder of their existing warranty (whichever is longer). Customers are still responsible for repair costs on consoles out of warranty. However, when Microsoft sends you back a repaired console it will come with a fresh one-year repair warranty.

 

Other warranty enhancements -- as witnessed here -- include faster repair service. Microsoft is committed to repairing and shipping your broken console within five business days. Microsoft is also adding more Xbox customer care representatives and is bulking up its on-site technical support facilities.

Pełna treść :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Xbox 360 Warranty and Service Enhancements

1. New Warranty Enhancements, Including Cost-Free Shipping and Return of Original Console

We recently announced that we changed the Xbox 360™ warranty in the United States and Canada from 90 days to one year from the date of purchase. Now we're adding additional service enhancements, taking Xbox 360 customer service one step further.

Free Shipping:

In the event your console needs to be returned to us for repair your shipping costs are free. We will immediately send you a postage paid container in which to send us your console, and we will pay for shipping charges to return your console to you.

 

We are committed to delivering an improved Xbox customer service experience for our Xbox 360 console customers, one that is faster, more efficient and includes shipping free of any charge. From our customer service representatives to our executive team, the entire Xbox team has made delivering on this commitment a top priority.

 

New Post-Service Warranty:

If we repair your Xbox 360 within the original warranty period, you will receive either the balance of your original warranty, or 90 days, whichever is longer. In addition, we will now pay for the shipping both ways.

 

If we repair your Xbox 360 after the warranty period has expired, while you will be responsible for the repair costs, your repaired console will be returned to you with a new, one year repair warranty.

 

Return of Original Console

In either an in warranty or out of warranty situation, most customers will now receive their original console back from Microsoft.

 

2. Faster Service

We are implementing an expedited repair process; upon receipt of the console, Microsoft will repair it and ship it to you within five business days.

 

3. Enhanced Operations

We're increasing the number of Xbox customer care representatives, enhancing our training processes and further building out our on-site technical support, all so our customers will begin to experience a noticeable improvement in the quality of the service they receive when they contact us.

 

Xbox will be hiring a customer care champion who will be responsible for ensuring the end-to-end experience for all Xbox customers is first-class, evaluateuating and implementing new practices and policies to further enhance the Xbox customer experience. We are also adding more staff at the supervisory level, to ensure we serve you better.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesze - zdaze odlozyc kase na konsole i nowy monitor :P

A nie ukrywam, ze Mass Effect jest jednym z tytulow, na ktore sie najbardziej slinie :)

Jak mi to spapraja, to bede musial sam sobie wlepic bana za nadmiar wulgaryzmow w postach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Na drugim screenie ta mala pukaweczka wyglada przekomicznie przy tym ogromniastym helmie :lol:

 

straszne :blink: mam nadzieje, że to poprawią w finalnej wersji!

 

co niby maja poprawiac??-uwazacie ze mniejsza bronia mozna gorzej zabic??,czy tez kazda powinna byc scalowana do ...chelmu ;) :lol2:

 

a tak na powaznie to nie szukajcie dziury w calym ,moze "chlop" przylecial na naprawe statku a ze nie mial czym zaplacic to siegnal co mial pod reka(czytaj :wyrwal bron z reka wroga i zaczal strzelac)

 

:lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podejscie do broni jak Will Smith w Men In Black :lol:

 

A tak na serio, koles wyglada IMHO po prostu dziwnie - wielki chlop z malenka pukaweczka wielkosci zabawki... jakby trzymal ja jedna reka, pewnie nie byloby problemu - a wyglada, jakby zabieral sie do wiercenia dziury w scianie pod zawieszenie obrazka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ja mam podejscie do broni jak Will Smith w Men In Black :lol:

 

A tak na serio, koles wyglada IMHO po prostu dziwnie - wielki chlop z malenka pukaweczka wielkosci zabawki... jakby trzymal ja jedna reka, pewnie nie byloby problemu - a wyglada, jakby zabieral sie do wiercenia dziury w scianie pod zawieszenie obrazka :P

 

zdziwilbys sie gdyby tak wlasnie w tym "swiecie" wieszali obrazki :lol2:

z drugiej strony zadasz realizmu w grze gdzie jest cala plejada obcych-a przeciez nikt nigdy nawet takowego nie widzial..no moze poza kilkoma z tego forum :lol: :lol:

 

ps.ta "bron" na fotce to replika Taurynskiego pistoletu szturmowego,gosciu poprostu oglada i przymierza w stylu -"jak to kiedys bylo" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zadam realizmu, bron Cie panie Boze...

Uwazam po prostu, ze owa bron jest nieproporcjonalnie mala, co jak dla mnie rozbija troche klimat poprzez wprowadzenie niezamierzonego efektu komicznego.

 

zdziwilbys sie gdyby tak wlasnie w tym "swiecie" wieszali obrazki

Biorac pod uwage, ze pistolet na gwozdzie juz istnieje i jest powszechnie uzywany - nie, nie zdziwilbym sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ja nie zadam realizmu, bron Cie panie Boze...

Uwazam po prostu, ze owa bron jest nieproporcjonalnie mala, co jak dla mnie rozbija troche klimat poprzez wprowadzenie niezamierzonego efektu komicznego.

Biorac pod uwage, ze pistolet na gwozdzie juz istnieje i jest powszechnie uzywany - nie, nie zdziwilbym sie :P

 

to dobrze ze cie nie zdziwi bo -wlasnie odkrylem ze pistolet goscia tak naprawde strzela pociskami plazmowymi ,taki pocisk wbity w sciane wyswietla hologram reklamowy ,a gosc poprostu rozwiesza "plakaty " na miescie :lol2:

 

ps.ma sie ta fantazje co??!! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ingram trzymany w dwóch łapkach też bawi ;)

Co nie zmienia faktu, iż w tym przybliżeniu i widoku od przodu tej broni, przypamniał mi się MGS1.

Dobrze, że taka drobnica będzie rzadko zauważalna podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te gry by mogły wychodzić jeszcze później i jeszcze z wiekszymi poślizgami. Mam zaległości z prawie że z tytułów startowych a co dopiero mowiac o Mass Effect ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...