Skocz do zawartości
PiPoL

Colin Mcrae: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

oraz gameplay z bardziej normalnego pojazdu [;

 

Rally Racing Gameplay

Rally Racing Gameplay HD

 

muszę przyznać, że wygląda to fajnie, takie arcade do czego zostaliśmy już przyzwyczajeni, szkoda tylko, że tą subaryną kierowało jakieś mega beztalencie, no i ten framerate nie za ciekawie wygląda...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, zauważyliście podobieństwo do MS? silnik mi coś przypomina :) aczkolwiek grafa w dirt ma więcej szczegółów...

Mi ta gra strasznie przypomina Ralli Sport Challenge :), które wg mnie jest jedną z lepszych "ścigałek" w swojej kategorii, jeśli nie najlepszą :D

 

nowe filmiki i foty :)

http://www.jeuxvideo.fr/article-colin-mcra...t-6557-0-0.html

 

oby giera tak wyglądała na prawdę :D

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters informs us that version PS3 of McRae Hake: DIRT will take delay on its competitors Xbox 360 and PC. Indeed, the simulation of rally will not arrive before October 5 on the console of Sony, damage… For the others, the play remains fixed at June 22 in Europe. If you hibernated during these last days, recall that Colin McRae: DIRT is presented here through more than eight vidéos.

Colin McRae Dirt Trailer - Car Damage :blink: :D

http://loot-ninja.com/2007/04/20/colin-mcr...ler-car-damage/

 

zapowiada się bdb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelacja zniszczenia!

 

przyjrzyj sie :

 

1 faza - wszystko jest na swoim miejscu tylko lataja rozne elementy ( np blotnik ) ale sa nadal proste.

2 faza - odpada 3/4 przodu ( maska blotnik zderzak ) !!! Niewidzialem jeszcze zeby tak samochod na dzwony reagowal.

 

Fajnie sie barierki wgniataja :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda na Wii ;] ?

EDIT -> fajnie wygląda, gdy słupki bandy, które zwykle są chyba zabetonowane, a przynajmniej wbite na znaczną głębokość, się przesówają po uderzeniu. Ale i tak + że w ogóle to jest.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde pięknie to wszystko wygląda, no i framerate już jest zadowalający, a przynajmniej tam gdzie jedzie 1 auto. Fajna, bujna roślinność oraz świetne uczucie predkości. Oj hicior sie szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak demko jest już dostępne od rana, chwilkę już pograłem i muszę przyznać że pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Jak trochę pogram postaram się napisać coś więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tnie, wszystko ładnie szybko się wczytuje więc pod tym względem nie ma co narzekać, jednak jakiejś rewolucji graficznej też nie należy się spodziewać :P Do wyboru mamy trzy wozy a co za tym idzie trzy trasy :D Zniszczenia są ale... nie idzie chyba całkowicie rozwalić samochodu przynajmniej mi się nie udało a przez dobre 5min rozbijałem się o wszystko co się dało tak więc można zaliczyć to zarówno do plusów jak i minusów bo przynajmniej dojedziemy do mety :D Mimo iż nie jestem fanem ścigałek to demko mi się spodobało i chyba pokuszę się o full`a :)

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...