Skocz do zawartości
PiPoL

Colin Mcrae: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Grafa po prostu wymiata. Czasem widać przy Buggi zwolnienia, ale grafa wynagradza wszystko. Denerwuje mnie też czasem ten Motion Blur ala NFS. Już się nie mogę doczekać tej gry. I znowu kiera się kłania bo gra na padzie to jednak nie to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja postawił bym na 60FPS kosztem tego wkurzającego Blura! Wolę widzieć wszystko wyraźne a nie tak jak teraz wszystko rozmazane i w dodatku wszystko odwalone w odcieniu żółtego.

 

Ale gra jest extra. Jak już ktoś wspomniał MegaArcade. Postanowiłem zmienić kierkę między innymi dla GTHD i Colina na DFP. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty, na PC tego nawet nie odpalam - pokaz slajdow, nie mam zamiaru sie wkur**, wylaczac jader, przeinstalowywac sterow itd

wrzucam plyte, podlaczam kierownice i jade B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz troche pojezdzilem, ale nie mam porownania do demka ;). Na bank nie poprawili problemu z fps w buggy, jak przed nami widac kilku przeciwnikow sa wyrazne zwolnienia. Rada dla panow programistow - jezeli nie potrafia czegos pozadnie zrobic to nie powinni sie za to w ogole zabierac :mur: . Pozniej, w normalnych wyscigach jest juz tylko lepiej - widok z kabiny genialny, padem ostro trzesie (na kierownicy musi byc niezly wypas :D). Ale jezeli ktos sie zastanawia nad wyborem pomiedzy nowa forza a colinem to imho nie ma co kombinowac. Niby to inne gry, ale jak dla mnie forza bije go o 2 klasy ;)

 

update: pogralem wiecej i moge powiedziec, ze w taki shit juz dawno nie gralem :P jedyne co jest w tej grze dobre to chyba widok z kabiny. Kolesi odpowiedzialnych za model jazdy w XV wieku by spalili na stosie - ssie na maksa. Do tego od blura po chwili gry mialem wrazenie jakbym mial p*****go zeza. Moze gdybym mial 13 lat i krecone blond wlosy.... :D

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tera ja...

Zagrałem wczoraj właściwie tylko jeden wyścig, dzisiaj przysiadłem i zrobiłem całego Tier1 na złoto i oto odczucia.

Gra nie jest zła, naprawdę dobrze się jeździ, najwięcej problemów sprawiła mi przesiadka z F2, myślałem, że po 10minutach wywalę kierownicę i zacznę grać na padzie, ale po jakimś czasie nabrałem wprawy i śmiga się całkiem miło.

Najwięcej frajdy sprawiają mi normalne rajdy, ale przekonałem się też do tych wyścigów z przeciwnikami - a propos wielu samochodów - framerate pozostawia wtedy trochę do życzenia, co prawda gra nie skacze - bez przesady, ale widać spadek wydajności...

Wynagradza wszystko oprawa graficzna, takiego czegoś jeszcze nie było, jak jechałem wyścig tymi dużymi jeepami i koleś przede mną zaczął się obracać na torze, zaczęły wylatywać spod jego auta kamienie i piach no to normalnie masakra :blink: telewizja. Blur rzeczywiście czasami świeci jak oszalały, ale ja tego problemu nie mam, ponieważ gram z widokiem z środka...

Co do samego sterowania to na kierownicy naprawdę można wyczuć auta, te małe to pikuś, najgorsze są te duże + wyskoki, jak się podczas lotu zmieni położenie kierownicy to przy lądowaniu trzeba kontrować i kierownica stawia fajny opór który pozwala na opanowanie auta, tak aby z kontrą nie przesadzić i się nie obrócić.

Trzeba będzie bardziej przysiąść bo to dopiero początek, a trasy z tego co widzę są naprawdę bardzo zróżnicowane i niepowtarzalne

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nabijacz achievementow z tej gry jest niezly, po dwoch dniach grania mam ponad 650pts, a reszta to tylko kwestia czasu, ale moim zdaniem sa one przemyslane, nie tak jak w PES6 - aby zgarnac cos kolo 100 trzeba zagrac 100 meczow online :blink: co za bzdura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn? samochodow jest bodajze 46 wszystkcih wlacznie, po trochu z kazdego rodzaju

jak nie przechodzisz kariery i na starcie chcialbys zagrac w single race to wyboru nie masz prawie zadnego, dopiero jak lecisz z kariera to odkrywasz trasy i auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu co taka cisza? Czyżby gra się nie podobała?

 

Myślałem, że wejdę i poczytam trochę relacji nt. Colinka bo zastanawiam się czy nie zamówić dziś na allegro (219zł) a wieczorkiem skoczyć na odbiór osobisty do Katowic po niego?

 

Warto mając FM2, która jakoś mnie wciągnąć nie potrafi bo definitywnie wole wyścigi WRC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i przedwczoraj spedzilem z gra prawie caly dzien i juz mam 95% kariery za soba, jezdzi sie fantastycznie mimo tego, ze strasznie arcadowo, co prawda niektore rajdy, aby zaliczyc na zloto musialem jechac na trybie trudnosci arcade :blink: o tyle z wiekszoscia nie bylo problemow na Pr0 :wink: . Do bialej goraczki doprowadzaja mnie tylko te cale buggy, beznadziejnie sie tym jezdzi, no i nie male trudnosci sprawia tryb crossover, naprawde czasami sobie zyly wyprowalem, aby to zaliczyc :-|

Co do wygladu to gierka wyglada kosmicznie, widok z kasku syci na maksa, jadac z wieloma przeciwnikami zwlaszcza tymi wiekszymi ;) czasami gra wyglada jak transmisja z tv...

Co prawda silnik zarzyna najmocniejsze platformy sprzetowe z klockiem wlacznie, ale ta grafika naprawde to wynagradza, brakuje mi tylko deszczu, sniegu, wielkich rozpryskujacych sie kaluz, ale to by juz chyba przeroslo nawet tandemy w SLI :rolleyes:

Do tego dochodzi fantastyczny dzwiek i mamy gre ktora dyktuje nowe standardy oprawy audio-wizualnej.

Po zakonczeniu kariery pozotaje mi tylko tryb Championship i gierka zaliczona B)

Klamka zapadła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleh zainstalowałem na PC Colina i porażka ... slajdy i slajdy, a na medium i 1024 bez aa i anizo nie zamierzam grać :D dobrze, że mam tego X-a bo na niego na pewno kupię Dirta... nie dość, że grafa jest wypas bez zacinek (nie liczę spadków w buggy) to w końcu można pojeździć WRC :) ale teraz czas na FM2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa! Nie mam pytań! :blink:

 

Grałem w Colina około godziny i żadna ścigała jeszcze nigdy w życiu nie dostarczyła mi takiej przyjemności :rolleyes:

 

Graficznie - miodzo+++ (nigdy na ekranie nie widziałem ładniejszej gry - serio!)

Muzycznie - miodzo++ (bardzo dobrze brzmiący warkot silnika)

Gameplay - super! sterowanie na padzie to po prostu bajka, nie chcę wiedzieć jakby się jechało na kierownicy

 

Powiem Wam fenomen, włączyłem grę, stwierdziłem że nie będę zaczynał kariery bo mam mało czasu i muszę zaraz wychodzić więc włączyłem sobie zwykły "RACE" Renault CLIO na trasie UK. Jadę sobie jadę, skończyłem wyścig i coś tam ładuje (myślę sobie, pewnie menu) [swoja drogą w tej grze nawet ekran ładowania został świetnie rozwiązany, ponieważ czytając go nie nudzisz się bo możesz tam znaleźć informacje o wygranych, przegranych, największej prędkości/skoku itp] aż tu nagle na ekranie pojawia się jakiś filmik :huh: patrze na niego lecą światła (czerwone, czerwone2 i zielone) a auto stoi - myślę sobie co jest k... a tu się okazało że to gra...

 

Chaotyczna wypowiedź ale się śpieszę - ciao! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rónież jestem zachwycony tym tytułem :) Mam już 50% ukończonej kariery. Tak jak poprzednicy napisali oprawa audio/video jest na bardzo wysokim poziomie. Jedynie do jednej rzeczy muszę się przyczepić :) Nienawidzę w tej grze wyścigów buggy :) Beznadziejnie się nimi steruje, nie pasują mi również ciężarowe wozy i terenowe. Jakoś dziwnie sie bujają i skaczą cały czas. Jak dla mnie mogło być tylko RALLY i HILL CLIMBING. Ogólna moja ocena 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem DiRTa nie ma na Wii

na szczescie ;) codemasters nie potrafia zoptymalizowac tej gry ani na najszybsze kompy ani na nextgeny, takze strach pomyslec jakby to wygladalo na wii (pamietacie spidermana nowego? :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie trudności gracie? Bo ja wystartowałem z Clubmana potem od razu przeszedłem dwa stopnie do góry na tego pierwszego Amatora i mam problem z pierwszym miejscem. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram glownie rajdy, gram na drugim poziomie trudnosci od gory ale czasami musialem przelaczac na amatora :lol: jestem ciekawy jak wyglada sprawa z synchronizacja stopera z iloscia fps bo pamietam ze kiedys w jakies grze byl taki lol ze jak ktos mial malo fps to mu "czas uciekal"

 

 

ups, chyba pomylilem tematy

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...