Skocz do zawartości
cavarr

Project Gotham Racing 4

Rekomendowane odpowiedzi

o nie nie, ja juz nie moge wytrzymac!! :D inni nie czekali ;) przekladam ten zakup od 3 miesiecy!! Wlasnie wyczajilem promocje u idiotów: xO+pgr 4 PL za 1400zł. Samą konsole we wroclawiu najtaniej znalazlem za 1299zł - premium, wiec dokladam stówke i mam pgr4. Nie powiecie mi chyba ze ta gra bedzie kosztować 100zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm...te krople na karoserii...niby taki szczegół, a mnie urzekł niczym pierszy widok na GoWa ^^ Gameplay jak zawsze na poziomie...programiści poznali klocka i teraz takie gry będą standardem...zawsze przy lunchu konsol wielkie wątpliwości...teraz macie jeszcze jakieś??:) Bo ja nie...w dvdcrave wersja azjatycka(region free!) tania jak barszcz...zastanawiam się czy brać, bo mój priorytet to jednak CoD4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie nie, ja juz nie moge wytrzymac!! :D inni nie czekali ;) przekladam ten zakup od 3 miesiecy!! Wlasnie wyczajilem promocje u idiotów: xO+pgr 4 PL za 1400zł. Samą konsole we wroclawiu najtaniej znalazlem za 1299zł - premium, wiec dokladam stówke i mam pgr4. Nie powiecie mi chyba ze ta gra bedzie kosztować 100zł??

Naturalnie, za 100PLN krotko po premierze jej nie dostaniesz, moze za 6 miesiecy dobije do takiej ceny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo ciekawe jest ze wszystkie jezyki w menu sa pisane z duzej litery oprocz polskiego :]]]]]

TEż tak na początku pomyślałem, ale przyjrzyj się dokładniej.

Anielski i Francuski owszem są z dużej , ale oprócz polski są jeszcze inne pisane z małej.

 

Język polski nie podoba mi się ze względu na dziwne tłumaczenie. Chyba ktoś tu ma rację , że po prostu jestem przyzwyczajony do języka Angielskiego i wszelkie próby polonizacji wydają mi się niepasujące do angielskich odpowiedników.

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos tłumaczeń "jazda na sponsora" rządzi :lol:

 

Aha, piszcie co chcecie ale rowerki są świetne, a tego Triumpha prowadzi się przecież banalnie a przy tym bardzo miodnie. Dla mnie będzie to fajna odmiana, raz na jakiś czas sobie nimi pośmigać w PGR4.

 

Gra to przekozak, jest to najlepiej wyglądający racer jaki widziałem w życiu co w połączeniu z fajnym modelem jazdy (choć imho nieco uproszczonym w stosunku do PGR3) daje następujący wynik = kupić 5min po premierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uproszczony? Mi sie wydawalo wlasnie ze na odwrot, ze w 3 bylo jakos latwiej zdeczka.

Tak, moim zdaniem zdecydowanie uproszczony. Jazda ferarynka lub lambo po suchym jest zbyt prosta, o wiele za trudno zrobic power-over drifta, trzebac niemal caly czas posilkowac sie recznym. W PGR3 np. (podobna moc) rufem turbo latwiej bylo o zerwanie przyczepnosci. Co innego naturalnie na mokrej nawierzchni, sniegu itp ale to chyba oczywiste.

 

Ogolnie jednak, model jazdy jak na arcade-racera jest swietny, dostarcza kupe frajdy (i nie jest przy tym tak oderwany od realiow jak w NFS'ach lub Juiced) a to jest najwazniejsze :)

 

edit- ktos sie pochwali czasami? ;) Ja na half f1 nurbur mam lotusem niskie 1:16:1x, a ferrari 1:15:9x.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przyznam się , że grałem nie więcej niż godzinkę, ale już mi się nie spodobało. Jazda tymi motorkami to jak dla mnie udręka i nie będę tego więcej próbował, przystoję przy czterokołowcach."

 

Takie coś napisałem kilka dni temu i jak zwykle nie miałem racji. Po tych kilku dniach diametralnie zmieniłem zdanie , gdy tylko dosiadłem Triumpfa i opanowałem go dostrzegłem potencjał motorów w PGR 4. Teraz za pomocą NR750 robię lepsze czasy na cone sprint niż Ferrari :) Motorki są fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj, ale gafe walnalem. Caly czas mi siedzialo w glowie to HD80, bo mieli to przyslac, ale nie mieli wiec dali HD73 (720p:(). Co do czasow to

1:16:49 i watpie zebym cos jeszcze z tego wyrwal ;)

 

edit.

Zlazlem do 1:16:32, potem mi sie odechcialo. I moze tak lekko OT a propo projektora. No wiec po testowaniu, nie za dlugim, ale jednak stwierdzam, ze nijak nie warto inwestowac w projektory DLP skoro LCD daja dokladnie to samo, a nawet wiecej, za duzo mniejsze pieniadze. Optoma, prawie 2 razy drozsza od mojego Sanyo ustawianie polozenia obrazu w pionie realizuje za pomoca...regulowanych nozek :blink: Ja u siebie mam normalne, blokowane pokretla zarowno do pionu jak i poziomu. Poza tym brak jakichkolwiek ustawien geometrii obrazu to IMO pomylka, delikatnie mowiac. Na plus jednak musze zaliczyc kolory, po componencie (VGA brak, kolejny zonk) naprawde bardzo soczyscie to wygladalo. Optomke ratuje jeszcze jedna rzecz: skaler Faroudja.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, kto kupił już pełną wersję? Ja na razie gram w tryb _arkady_ (notabene, uważam to za skandal, by tak fatalne tłumaczenia miały miejsce w prostym tekście w grze za 240PLN) i gra wciąga niemiłosiernie (aż olałem debatę dla niej :lol:).

 

Król arcade racerów powrócił i ma się świetnie! Choć kilka drobnych minusów jest- czasem tekstura asfaltu wygląda jak szarobura plama, a i nie wszystkie wnętrza powalają wykonaniem. Ale sam model jazdy i fun/miodność oraz w sumie genialna oprawa a-v czyni z tej pozycji a must buy dla każdego miłośnika 4 kółek wirtualnych, niezależnie od posiadanej platformy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żebyś Wiciu zasnął spokojnie nie czekając dłużej na moją odpowiedź ;) napiszę, że... nie wiem, bo jeszcze tam nie dojechałem :P Na razie woże się u wschodnich braci (St. Petersburg) i już tam czasem asfalt wygląda tak, że odruchowo chcę przemyć matrycę tv ;) Ale ogólnie graficznie to jest czadersko, otoczenie torów powala, a i samochodom/motorkom niczego nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, kto kupił już pełną wersję? Ja na razie gram w tryb _arkady_ (notabene, uważam to za skandal, by tak fatalne tłumaczenia miały miejsce w prostym tekście w grze za 240PLN) i gra wciąga niemiłosiernie (aż olałem debatę dla niej :lol:).

 

Król arcade racerów powrócił i ma się świetnie! Choć kilka drobnych minusów jest- czasem tekstura asfaltu wygląda jak szarobura plama, a i nie wszystkie wnętrza powalają wykonaniem. Ale sam model jazdy i fun/miodność oraz w sumie genialna oprawa a-v czyni z tej pozycji a must buy dla każdego miłośnika 4 kółek wirtualnych, niezależnie od posiadanej platformy!

Ja mam :D, gra jest wypaśna, ale mam teraz inny priorytet :oops:

Pawle, a co z teksturą naszego kochanego Nowego Jorku? Dalej tekstura asfaltu na moście wypływa z tv brudząc marmur?

Poca o to chodzi :D

 

PGR3 vs PGR4

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie , że nie rozmazane nawierzchnie w PGR3 nie było spowodowane słabą texturą , lecz brakiem Filtrowania anisotropowego. Pisałem wcześniej , że w PGR4 jest jego brak , ale się myliłem za co serdecznie przepraszam, a dowodem na to są właśnie zdjęcia cavarra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszym obcowaniu z gra musze przyznac, ze tryb kariery wciaga cholernie- jest bardzo przemyslany. Ogolnie, pozycja jest arcygrywalna, ale zauwazylem dwa minusy w stosunku do PGR3:

 

- kokpity- wygladaja swietnie (w wiekszosci aut), ale pozycja fotela jest z [gluteus maximus] (takze w wiekszosci z aut). Jest albo za nisko i widac tylko fajerke, albo za wysoko i widac fragment szyby za to z cala masa podsufitki :/ Szkoda, bo to bardzo utrudnia granie z tej kamery.

 

- model jazdy na suchym. Mozna zapomniec o powerslideach tak swietnie wychodzacych w PGR3. Tu w sumie tylko e-brake pomaga. Szkoda, bo mimo ze to arcade racer taki uklon w strone realizmu jaki byl w PGR3 byl na miejsu.

 

Plusy, to oprocz genialnej grafiki tras, warunkow pogodowycy, to takze motory. Fajne urozmaicenie, a jezdzi sie niektorymi bardzo ale to bardzo fajnie. Polecam kazdemu, takze fanom simow dla relaksu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- kokpity- wygladaja swietnie (w wiekszosci aut), ale pozycja fotela jest z [gluteus maximus] (takze w wiekszosci z aut). Jest albo za nisko i widac tylko fajerke, albo za wysoko i widac fragment szyby za to z cala masa podsufitki :/ Szkoda, bo to bardzo utrudnia granie z tej kamery.

mow dla relaksu :)

No i tutaj mnie zmartwiles. Ja gram TYLKO z takiej kamery i jak w demie smigalem Lotusem to stwierdzilem, ze "ten typ tak ma" i w rzeczywistosci tez ma dosc ograniczona widocznosc. Ale skoro wszedzie tak jest to meeeega zle. Nie lubie jezdzic na bumperze czy innym dachu, o widoku zza fury nawet ine wspominajac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premier Tusk miałby konflikt z prezydentem

 

zalowe straszonko, powiedzcie mi do kogo to trafia? widac jak na dloni, ze gosc ratuje sie juz rekami i nogami, a koncowka najlepsza:

 

skromny jak zawsze :lol2: :lol2: :lol2:

na zderzaku na kierownicy jezdzi sie przednie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos Ci sie kucyk zle zacytowalo ;)

 

@maSTHa212- spokojnie moge przyjac, ze w 50% wozkow pozycja w kokpicie jest zla. Zeby dodali regulacje wysokoscie fotela znana z gier Simbin to bylaby bajka. A tak, ktos sie tu nie popisal... aha, ja jestem na tyle "dziwny", ze w arcade gram niemal zawsze z balonika, a w simy z kokpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...