Skocz do zawartości
cavarr

Project Gotham Racing 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje czemu nie mam zakupionych fur w grze? Czy musze miec polaczenie z Livem zeby dalo sie je wybrac? Konsolke zmienilem na Arcade HDMI, ale przeciez dane byly na dysku, ktory mialem z poprzedniej wiec WTF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ludziska! Ktoś ma może 1 miejsce w karierze?

 

Potrzebuje achievementa, który mówi o pokonaniu przeciwnika który zdobył Numero Uno w karierze ;) Z chęcią odpłace się tym samym.

 

W ogóle to może jakiś wspólny wyścig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Larry "Major Nelson" Hryb z Microsoftu poinformował za pośrednictwem swojego bloga, że znowu raz na tydzień będzie obniżana cena jakiegoś pliku (gra XBLA, Xbox Originals, dodatek) dostępnego na Rynku Xbox Live. Promocja rozpocznie się już dzisiaj, zredukowaniem kwoty potrzebnej do zakupu pełnej wersji zeszłorocznego hitu z Xbox Live Arcade - Braid. Od godziny 14:00 spadnie ona z poziomu 1200 MSP na 800 punktów MS. Z oferty będą mogły skorzystać wyłącznie osoby opłacające abonament Xbox Live Gold. Ponadto Major zdradził, że jeszcze w tym miesiącu obniżone zostaną ceny rozszerzeń do Ninja Gaiden II, Project Gotham Racing 4 oraz gry Fable z Xbox Originals.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus], nie sciagam tego dodatku. Wystarczajaco sie napocilem nad platynami, by teraz jeszcze jakies platyny plus miec do zrobienia. A wiem ze jak sciagne to bede musial je zrobic. Wiec nie... odpuszczam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus], nie sciagam tego dodatku. Wystarczajaco sie napocilem nad platynami, by teraz jeszcze jakies platyny plus miec do zrobienia. A wiem ze jak sciagne to bede musial je zrobic. Wiec nie... odpuszczam ;]

OMFG znowu musze isc grac, chyba lepiej sie powiesze na kablu od pada bezprzewodowego, nie zniose po prostu tej katorgi ani sekundy dluzej :wink: Tak ciezko byc graczem w dzisiejszych czasach :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu za punkt honoru postawilem sobie zrobic te platynki tak jak niegdys na zloto jezdziłem w gran turismo. Ogolnie dalo rade, ale dwa wyscigy na nurburing w wyscigach elit to sobie po prostu zyly wyprowalem. jak zaczne Platynki+ i trafi mi sie podobny etap to chyba bede musial zniszczyc xO. Bo taki jestem, ze co zaczne to musze skonczyc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zloto to banał. przeciwnicy jada o wieeele wolniej mimo ze tego tak na pierwszy rzut oka nie widac. Ale maja o jakies kilkanascie sekund gorszy czas na okrazeniu, no i jak juz ich wyprzedzisz to cie tak nie dojezdzaja. na platynie jeden zakret zle i juz sa za Toba i jeszcze jak ich nie puscic to cie pukaja w tyl przez co cie znosi, dostajesz poslizgu i caly wyscig idzie w pi.zdu

 

do platyn na normalnym nurburingu polecam f50gt

na reversie polecam mercedesa clk-gtr

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie gra już w PGR4 na XBL, czy u mnie jest coś nie tak?

Praktycznie zawsze gdy wybieram Xbox Live -> Gra rankingowa -> cokolwiek, nawet Szybka Gra, to pojawia się ekran z szukaniem graczy i stoi, minute, dwie, pięć... Bardzo rzadko znajdzie jakąś grę po paru minutach.

To samo z grą nistandardową, nawet wybierając dowolny typ gry rzadko kiedy coś znajdzie. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to niestety wygląda - również miałem problemy z ustrzeleniem sieciowych osiągnięć. Możesz albo liczyć na farta(i ktoś się pojawi), albo ratować się znajomymi...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje juz tylko "team domination" (4 czlonkow druzyny musi miec w koncowym rankingu mistrzostw cztery pierwsze miejsca). Jest masakrycznie trudno znalezc 4vs4, a jak juz sie znajdzie (po godzinach wyszukiwania) to i tak, mimo ze dojezdzam pierwszy, to pozostali sie wysypuja

 

moze uda sie zebrac team 4 osobowy i jakos damy rade. Jest taka opcja by zrobic wlasna druzyne i startowac w meczach rankingowych?

 

Jesli tak to odezwicie sie jutro, moj gt to "VoiTech PL". Wieczorem bede na bank i z checią juz mialbym tego aczika za sobą. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tą ustawką? :) Co powiecie na jutrzejszy wieczór? Koło 20-21 np.?

Tylko trzeba wcześniej ustalić co jeździmy, co by czasu nie tracić ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...