Skocz do zawartości
MacOSek

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu się podniecacie końmi a ja wczoraj rozmawiałem z kolegą z Dublina, który gra w to na X0 i mówi, że nudniejszej gry nie widział. Ciągle te same schematy, które nudzą się po paru chwilach. Wieje nudą z tej super produkcji i tyle. Miałem kupić ale zrezygnowałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie na drugim 'zabójstwie'. Gra faktycznie jest bardzo schematyczna - odkryj nową część miasta, synchronizuj punkty przy okazji ratując ludzi i zbierając informacje, itd. Mimo to, mnie ten schemat się póki co nie znudził, bieganie sprawia dużą frajdę, a walka ("w kółeczku") też sprawia przyjemność.

 

Gra jest dość krótka chyba, więc skończę ją zanim schematyczność rozgrywki dam mi się we znaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest az tak krotka, ponad 20h gameplay, przeciez to nie rpg z 80h fabuly.

 

Odnosnie opinii kumpla itp- jak widac sama gra mocno polaryzuje, bo sa recenzje z wysokimi ocenami, sa i takie z ocenami conajwyzej dobrymi. Mnie jednak ten tytul zainteresowal na tyle, ze kupie go w wersji na x360. A osoby z konsola oraz w miare mocnym pecetem na 100% i tak w to zagraja, moze niektorzy po prostu czekaja na "darmowa" wersje na pc.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieli w dobrej cenie to nic dziwnego, że szybko zeszły :)

Sam, pomimo podzielonych opinii, przymierzam się do zakupu (choćby po to żeby przejść i odsprzedać, póki jeszcze będzie nieźle stała) i szukam dobrej oferty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieli w dobrej cenie to nic dziwnego, że szybko zeszły :)

Sam, pomimo podzielonych opinii, przymierzam się do zakupu (choćby po to żeby przejść i odsprzedać, póki jeszcze będzie nieźle stała) i szukam dobrej oferty :)

245zł - jestes w stanie uwierzyc, ze zeszly w jeden dzien?? ja troche nie ale co, mam sie z gosciem sprzeczac? :D

 

Przy takich killerach jak Mass Effect i multi w CoD4 imo ta gra nie ma racji bytu. Nawet Bladestorm jest bardziej roznorodny od tej produkcji :]

Grałeś??... Ma racje bytu. Nie kazdy musie sie lubować w rpg i multi shooterach, no ale to Twoje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest az tak krotka, ponad 20h gameplay, przeciez to nie rpg z 80h fabuly.

Różne serwisy różnie podają - gdzieś mi się obiło o uszy że zajmuje 10h i taką opinię zdają się potwierdzać ludzie na forach gamespot: "Uhhh not long at all.I beat it in about 6 to 8 hours. I didnt do a lot of extra stuff though. The ending came unexpected to me, i would have thought i would of had a couple more hours of gameplay."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś??...

gralem... Jak dostaniesz gre to sam zobaczysz, po 3h robi sie naprawde nudno bo przy kazdym morderstwie schemat jest identyczny, cut-scenki tylko sie zmieniaja (ktore zaliczam na + bo sa wykonane naprawde dobrze :) ). Free roaming miedzy misjami i tysiace po[ciach!]lek do zebrania to za malo zeby przyciagnac do tv (i jeszcze ci straznicy ktorzy rozpoznaja morderce po tym ze galopuje na koniu, duh...). Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich killerach jak Mass Effect i multi w CoD4 imo ta gra nie ma racji bytu. Nawet Bladestorm jest bardziej roznorodny od tej produkcji :]

tak twierdzisz? a grałes? ja tak i prawie padłem na plecy z wrażenia.. nie było jeszcze takiej gry, znaczy

sie takiego typu. jest rewelacyjna!za krótko gralem zeby tutaj ja wychwalać az tak. Ale bradzo mi się

podoba. Super rozwiązania. czekam na pieca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak twierdzisz? a grałes? ja tak i prawie padłem na plecy z wrażenia.. nie było jeszcze takiej gry, znaczy

sie takiego typu. jest rewelacyjna!za krótko gralem zeby tutaj ja wychwalać az tak. Ale bradzo mi się

podoba. Super rozwiązania. czekam na pieca

przeciez napisał ze grał!

 

mi chyba nie jest dane w to zagrac, najpierw ganialem, wydzwanialem za gra po calym wrocku, teraz czekam i czekam... na paczke z allegro, a gra juz sobie spokojnie od piątku na półkach leży. Moze jutro sie uda???..... (tak sobie juz od tygodnia mówie)

 

... i sie udało :D jak narazie, pierwsze wrażenie: SZOK. Jeszcze dawno czytalem, ze narzekano na mieszanie fabuły z czasami współczesnymi, tymczasem gdy zobaczyłem jak to jest zrobione.... serio kopara na ziemi.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was widzial AC dzialajacego w 1080p?? bo z informacji na pudełku wynika, ze gra obsluguje ten tryb.

sciema ;) fotek mi sie nie chce robic, ale na oko nie widac zadnej roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

czy ktoś z was widzial AC dzialajacego w 1080p?? bo z informacji na pudełku wynika, ze gra obsluguje ten tryb.

raczej jest upskalowana-ale na necie byl filmik z jakimis bledami(zle skalowanym) obrazem

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę. Monotonia w zadaniach pobocznych jest, to prawda ale ja sie z nudów nie pożygałem. Machnalem sobie wszystko dla achievementów. Co do reszty, to końcówka gry naprawde mocarna. Fabuła rodem... nie wiem z czego bo nie było jeszcze takiej historii i wlasnie to mnie trzymało przy tej grze, no i free-running i.. walki.. i te wielkie miasta.. grafika.. niemal wszystko. TO jest gra którą trzeba zaliczyć, ma wady ale bezwzglednie zapadnie w pamięć z uwagi na innowacyjność. "The first true next-gen experience has arrived" - IGN. Ja się w pełni zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nimi nic nie robisz! Oni sobie tam bedą stali ale gdy bedziesz uciekał przed strażnikami i przebiegniesz w ich okolicy, to wtedy zobaczysz jak łapią goniących cie strażników i zaczynają sie z nimi szarpać. Pomaga to w ucieczce lub walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowaniem to ona na pewno nie jest, aczkolwiek sam doświadczyłem już kilku bug'ów w postaci wpadnięcia w ścianę budynku a następnie leciałem pod ziemie aż do śmierci - śmiesznie to wyglądało... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien problem z pod misją na prawie samym początku gry a mianowicie chodzi o Masyaf jak mam gości znowu podsłuchać Dołączona grafika Domyślam sie, że muszę tego ziomka na biało ubranego śledzić, ale on tylko wchodzi pod górkę obchodzi wóz z sianem dookoła i znowu wraca na dół. Co mam tam zrobić?.

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz go podsluchac tylko okrasc, wszystko napisane na ekranie...

A w jaki sposób tą czynność wykonać pamiętasz?. Jak naciskam B to on się coś płoszy i przybiegają strażnicy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...