Skocz do zawartości
labo

Jaki Access Point , Szczegolny Przypadek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Prosze o pomoc, w doborze sprzetu.

Chce w domu rozdzielic net. Sprzet ma umozliwic podlaczenie jednego kompa stacjonarnego za pomoca kabla, oraz dwoch innych za pomoca wi-fi.

Jestem w lanie, mam wewnetrzne IP. Problem polega na tym, iż admin wprowadzil zabezpieczenie , autoryzacje adresu mac. Jesli naprzyklad chce korzystac z innego kompa do internetu, musze dzwonic do admina i podac mu nowy adres mac, a wtedy stary odlączą. Wiec nalezy miec to na uwadze, natomiast w przyszlosci prawodpodobnie przezuce sie na neostrade.

 

Czytalem ze dobre sa d-link i linksysy,ale prosze o konkretny model.

Nie chce przeznaczyc na to wiecej niz 300zł.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam zamiar kupic tego Linksysa tylko kupowac z 6 mc gwarancja za 155zl czy z gwarancja na 3 lata za 220zl?, bo niby jak sie alternatywny soft wgra to sie ja traci, a ja mam taki zamiar.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli lepszym dla mnie rozwiazaniem byloby cos takiego? http://www.allegro.pl/item181963347_linksy...rada_netia.html

 

 

mam szukac czegos z wbudowanym modemem ADSL?

 

Ja wiem moje pytania moze sa banalne ale nie znam sie na tym.

Czy jesli kiedys kupie neostrade to nie dadza mi modemu ktory od razu umozliwi podzial netu bezprzewodowo?

w tej chwili jeszce jesten na emigracji, i uzywam netu w firmie eircom, modem ktory dostalem (netiopia) takie cóś http://www.netopia.com/support/intl/eircom/firmwareN.html umozliwa mi podzial netu bezprzewodowo jak i podzielnie na 4 kable. wiec jzu zglupialem.

 

prosze o pomoc w doborze sprzetu, tak zeby umozliwial podzielenie netu w lanie, jak i w przyszlosci w neo.

Czy nie lepiej od razu kupic router, access point i modem w jednym?

czy sprzet od neo nie oferuje tycvh funkcji? pozdr

Edytowane przez skidoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...